Замириса ли ви на пролет?

  • 1 304
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 606
  Мразя зимата. Мразя всяка една снежинка индивидуално. И сметките за газ мразя. И неизчистените Драгалевски улици мразя.
  Чакам пролетта с неописуемо нетърпение. Обичам я.

# 16
  Мразя зимата. Мразя всяка една снежинка индивидуално. И сметките за газ мразя. Чакам пролетта с неописуемо нетърпение. Обичам я.
Ще добавя,че и есента ме подтиска,защото след нея идва гадната зима.Свивам се,студено ми е и съм като зелка със сто ката дрехи.Докато се съблека даже и аз се уморявам,да не говорим за някой друг.   

# 17
  • Мнения: 2 196
Оооо, да!Вече мирише на пролет.Това е моят сезон.

# 18
  • Мнения: 3 405
И на море ми замириса  Grinning

е-е-е-е-е-е-е и замириса на море

# 19
  • Мнения: 2 196
Лоша Анджи, мнооого лоша. Grinning

# 20
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


   Да, змириса ми, но не смея да се отдавам на щастието за топло време все още.Все пак е март месец, стават изненади.

   Имам една приятелка която всяка година като си прибере зимните дрехи и настават егати студовете.Тази събота това щяла да прави Party

# 21
  • tardis
  • Мнения: 329
Да, и пак се размечтах за цветни градинки, веранди и плетени столове ...

# 22
  • Мнения: 526
Страхотно е през пролетта! Птички пеят, цъфтят дърветата, мирише на хубаво........ newsm51 smile3525 Пече слънчице.... Абе хубаво време за любоффффффффффффф  Laughing Laughing Laughing

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Пролетта винаги е била любимият ми сезон. Мирише ми, как да не ми мирише. Обожавам.  Grinning

# 24
  • София
  • Мнения: 3 421
Замириса ми, чак с пролетен аватар се закичих Grinning
Ама още не съм прибрала зимните дрехи, че си знам - а съм изпрала и прибрала всичко, а е завалял сняг.

# 25
  • Мнения: 3 405
Ботушите ми са строени, почистени, проветрени, ароматизирани. Чакат да ги прибера, но се ослушвам.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 496
Откакто се е позатоплило ми е пролетно,но вчера вече видях и цъфнало дръвче.Много му се зарадвах.Стопли ми се и душата.

Общи условия

Активация на акаунт