Много си емоционална....

  • 9 586
  • 202
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 750
Не крия емоциите си!
Не крия това което  мисля!
Не крия това което съм!
Не ми пука кой ме харесва!
Важното на мен да ми е добре!

# 16
  • Мнения: 2 212
Като теб съм, не разбрах коя зодия си ти, но аз съм една ужасно емоционална коза  Crazy

# 17
  • Мнения: 2 161
Емоционалност,обаче каква?
Защото има едни такива инфантилки,дето като се разкачат,разбучат,ахкат,охкат,палят от четвърт оборот...Просто уморяват и отегчават.И са смешни,защото когато се държиш като 5 годишна госпожичка,а си на 30...Все пак трябва да знаеш кога да слезеш от въртележката.

# 18
  • Мнения: 27 524

едва ли се разкачат буквално, Шанел  Joy

# 19
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 670
А, не, това по-скоро ми прилича на инфантилност и престорена емоционалност. От такива хора наистина се изморявам.
Аз искам да мога за контролирам емоционалността си, защото често душичката ми страда.

# 20
  • Мнения: 2 161
Да,да,извинете ме.Скачат,скачат.

# 21
  • Мнения: 2 212
Това по-скоро си е театър и пози. Истински емоционалните хора си им личи и често повече си страдат, ама лек няма...май...

# 22
  • Мнения: 2 161
Въпросът е тези емоции да остават в теб.Няма нужда от драми,излияния.Натоварват се околните.

# 23
  • Мнения: 2 161
За тези,които мълчат,аз вярвам,че страдат повече.

# 24
  • Мнения: 2 212
Мммм, Шанел, трупането на емоции вътре в себе си, ако имаш нужда да ги изразиш и покажеш, никак не е здравословно...

# 25
  • Мнения: 2 161
Въпросът не е да ги трупаш,а да не ги изливаш като кофа с вода пред всеки.

# 26
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 670
Да, почнах да се уча на това, имам известни успехи.

# 27
  • Мнения: 17 407
Коза и скорпион- винаги в противоречие. Grinning ПО темата мисля като Шанел.

# 28
  • Мнения: 2 212
Нещо се сплетохме, май. Едно е да си емоционален, което за мен е да преживяваш всичко дълбоко и навътре, да си слагаш всичко на сърцето, понякога може това да рефлектира в много говорене, друг път в мълчание. Въпросът е, че емоционалният човек не може да е перде и непукист. А такъв, който постоянно съпреживява всичко, и хубаво, и лошо прекарва през сърцето си. В този смисъл, емоциите понякога имат нужда от това да излезат и навън под някаква форма, ако ги трупаш и не  им позволяваш външна проява, тогава става по-лошо...

# 29
  • Мнения: 17 407
 ШАнел те разбра според мен, естерче....

Общи условия

Активация на акаунт