Много си емоционална....

  • 9 593
  • 202
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 254
Готови ли сте със скалата?Много се разтегна това понятие, емоционална е...
Като дъвките Love is...
Последно, лигли ли сте, или не сте?
 Аз не съм.
Не е като да не съм ревала на филм, обаче.

# 181
  • Мнения: 4 784
Хипер емоционална. Има моменти, когато положението излиза извън равновесие. Не съжалявам в повечето случаи. Изливам си, така да се каже гнева и това, което ме е разстроило и после ми минава....за няколко дни  Grinning Wink

# 182
  • Мнения: 22 974
Емоционална съм,това притеснява околните често.Намирам го за слабост в характера ми,защото не успявам да се контролирам успешно  в определени монети.

# 183
  • Мнения: 1 212
Много съм емоциална.
Не го намирам за слабост .... вече.
Научих се с годините да "притъпявам" емоциите си , в моменти когато биха ми навредили.
Радвам се на емоциите си ... те правят душата ми богата и с удоволствие ги отприщвам , във всеки удобен случай .

# 184
  • Мнения: 3 405
Свръхемоционална съм. Никой не се притеснява от това, ни околните, ни аз.
Характерът не се променя.

# 185
  • Мнения: 17 407
Много обичах дъвките Love is Grinning

# 186
  • Мнения: 66
Ех, момичета - нямах предвид, че да си емоционална е лошо нещо. Лошо е, когато не умееш да прецениш ситуацията и се държиш леко неадекватно и после се оправдаваш - "Ами , емоционална съм... Такава съм си и толкоз!" Аз също съм емоционален човек - разплаквам се на филми, бързо паля и бързо ми минава, обичам да изразявам чувствата си... Но съм се научила да бъда уравновесена, защото това вреди не само на мен и взаимоотношенията ми с хората, но и на самите околни.
Имам шефка, която е мноооого емоционална - за един ден може да си смени настроението поне 5 пъти.  #Crazy  Това е толкова уморително - постоянно се съобразявам - сега в настроение ли е или не... Ако научи добра новина - смее се, радва се и всички ни обича (понякога изглежда истерично)  newsm62  hug , но ако след 2 минути й кажат нещо, което на нея не й харесва - олеле, да не си й наоколо  Rage .
Еми, така не може, поне според мен  newsm78

# 187
Много, даже прекалено емоционална. Аз си го харесвам, но ми пречи . Хората се шашкат. а при мен наистина за всеки провал все едно свършва света. направо умряла се чувствам , споделям и се терзая поне два дена. след което всичко ми е минало Simple Smile  Като по малка никога не ми е правило впечатление, защото в моето семейство всички сме така - изключително драматични и истерични . радостта е радост, страданието-страдание. Спокойните и рационални хора понякога ме плашат ,защото ми се виждат пресметливи, а не идеалисти. Но напоследък откривам , че добре ми действат. дават конструктивни съвети и ме охлаждат. някак си се допълваме . Дават ми стабилност. Мисля, че колкото и романтично да е да си лабилен и емоционален , в работа като моята по скоро вреди. Старая се поне малко да го прикривам и да премислям и броя до 100, даже да давам няколко дни да преминат преди да направя нещо, защото доста съм си патила.  Не харесвам много емоционални мъже, женствено ми стои. Но пък ме дразни приятеля ми като вместо да ме изслуша и разбере колко е проблематично всичко и как ще се мре , обикновено казва "е голямата работа, нищо не е станало" .  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Laughing абе хубаво е хората да са с горе долу сходен темперамент, защото дебелокож и кибритлия си е трудна комбинация 0 единият ще гълчи, а другият ще мЪлчи, докато трупа в себе си обида.

# 188
Ех, момичета - нямах предвид, че да си емоционална е лошо нещо. Лошо е, когато не умееш да прецениш ситуацията и се държиш леко неадекватно и после се оправдаваш - "Ами , емоционална съм... Такава съм си и толкоз!" Аз също съм емоционален човек - разплаквам се на филми, бързо паля и бързо ми минава, обичам да изразявам чувствата си... Но съм се научила да бъда уравновесена, защото това вреди не само на мен и взаимоотношенията ми с хората, но и на самите околни.

Добре и как си се преборила с емоционалността си? според мен максималното, което може да се направи  , е да не поприкрива и да не си личи чак толкова много, поне на работа. да си замълчиш и да не реагираш и да не се разплакваш. Как се става уравновесен???

# 189
  • Мнения: 370
Кълбо от емоция съм,супер чувствителна,паля от малко,вилнея,изкарвам енергията и ми минава.после забравям какво ме е накарало да се развилнея и ненатяквам.все едно никога нищо не е било.сигурно не е лесно да се живее с такъв човек като мен!?много пъти си се ядосвам ,че съм такава и немога да си владея емоциите. newsm61и понеже в началото стана въпрос за зодии,аз съм риби. newsm68  Animal Tropical Fish

# 190
  • Мнения: 3 447
Кълбо от емоция съм,супер чувствителна,паля от малко,вилнея,изкарвам енергията и ми минава.после забравям какво ме е накарало да се развилнея и ненатяквам.все едно никога нищо не е било.сигурно не е лесно да се живее с такъв човек като мен!?много пъти си се ядосвам ,че съм такава и немога да си владея емоциите. newsm61и понеже в началото стана въпрос за зодии,аз съм риби. newsm68  Animal Tropical Fish
Мда... направиш човека на нищо, наговориш му гадости, и после "О, на мене ми мина". А на отсрещния дали му е минало?
За една близка риба говоря  Simple Smile

# 191
  • Мнения: 370
Д а ти кажа Dona,аз го отчитам като минус това в характера си.така че мисля,че не е правилно да направиш човека отсреща на нищо особено ако не го заслужава.мисля също,че човек се учи докато е жив,и е хубаво да си самокритичен към себе си и да се усъвършенстваш.да съумееш да изгладиш неравностите в характера си.искрено се надявам да постигна всичко това един ден ,и да кажа-да,емоционална съмрно умея да контролирам тази емоция. smile3521 newsm10.просто доизказах мнението си Donaзнам ,че неговориш за мен.а и аз приемам критики и мнения. newsm47

# 192
  • Мнения: 4 737
 Емоционална съм много. Понякога ми се иска да съм тапир.

# 193
  • Мнения: 3 447
Всъщност, за мен "емоционален" и "чувствителен" са различни понятия. Даже противоположни. Чувствителният човек е раним, впечатлителен, но е интроверт, той крие нещата в себе си. Докато емоционалният е екстраверт, той изхвърля всичко навън, сега, веднага... "drama queen", с две думи.
Пак казвам, че това си е лично моя класификация, без претенции за обективност.

# 194
  • Мнения: 1 052
и аз съм такава риба.
явно съм зодиакално прецакана.
Не, Дона, другият продължава да преживява нещата. Но, не мисля, че да гълташ всичко също е вариант.

Общи условия

Активация на акаунт