Ордьовър с риба тон!

  • 5 764
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 674
TheNMaster...и ти стягай куфарите, чакам те!  Hug

Аз скоро имам рожден ден... Blush  и ще ги спретна и аз .  smile3521

# 16
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
TheNMaster...и ти стягай куфарите, чакам те!  Hug

Аз скоро имам рожден ден... Blush  и ще ги спретна и аз .  smile3521

Ммм, колко скоро? Да не си благородно теле като мен  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 4 668
Аз съм заобиколена от Телци  Heart Eyes Включително и синът ми .
Сигурно затова ме кефите толкова  Peace
Днес ще вечеряме с тези сандвичи и разбира се - крем супата от гъби  Hug

# 18
  • Мнения: 192
Винце това са любимите сандвичи на моето семейство.Аз слагам и маслинки малко горчица,а когато имам и едно листо маруля.Ще пробвам и твоя вариант,но без копъра,че не можем да го ядем. #Crazy

# 19
  • Мнения: 3 674
Момичета....не съм теле... Joy  рибок съм... Blush

мам4е 2...аз пък не си падам по горчица... Crazy Иначе с маслинки е идейно... Hug

# 20
  • Мнения: 1 117
Много лесно и вкусно ми изглежда  Simple Smile В събота ще имаме гости и ще го направя.Благодаря за рецептата Hug

# 21
  • Варна
  • Мнения: 311
Поздравления за рецептата, страхотна е. Правих предястието, страхотно е. Направих го с пушена сьомга, получи се перфектно. Забравих да снимам, а сега вече след гостите няма какво да снимам  Grinning Много бързо и лесно се приготвя и не отиват много продукти, на мен ми остана доста .  А е изключително вкусно и ефектно  Peace

Червеновинце, моля те , добави рецептата в твой те любими рецепти, че ми беше малко трудничко да я намеря.

# 22
  • Мнения: 3 674
Поздравления за рецептата, страхотна е. Правих предястието, страхотно е. Направих го с пушена сьомга, получи се перфектно. Забравих да снимам, а сега вече след гостите няма какво да снимам  Grinning Много бързо и лесно се приготвя и не отиват много продукти, на мен ми остана доста .  А е изключително вкусно и ефектно  Peace

Червеновинце, моля те , добави рецептата в твой те любими рецепти, че ми беше малко трудничко да я намеря.
Радвам се, че ти е харесала рецептата!   Hug   Благодаря ,че ме подсети, ще я добава в "Любими рецепти".  Hug

# 23
  • Варна
  • Мнения: 311
На всички им хареса , не само на мен  Hug

# 24
  • Мнения: 3 674
На всички им хареса , не само на мен  Hug

veni... Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт