кога започва да личи?

  • 30 537
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 910
На мен започна да ми личи още от втория месец,ама и аз множко си похапвах,имах страхотен апетит,а в деветия месец вече се търкалях-оказа се,че 30кг. лесно се качват.

# 16
  • Мнения: 4 358
Много е индивидуално.
Първата бременност можех спокойно да я скрия до 6 месец.
Втората бременност ми пролича по-рано и още в четвърти месец си показвах с гордост бременното коремче  Grinning
Качвам килограми почти еднакво, т.е. не е от килограмите.

# 17
  • Мнения: 2 327
И на мен започна чак към края на петия месец да ми се образува коремче и после сякаш изведнъж порастна. Сега още ми обясняват че съм в ранна бременност:-). На мен ми е много забавно, щото вече съм в майчинство:-).
Иначе в началото колегите ме питаха все де ми е корема...

# 18
  • София
  • Мнения: 6 798
В началото на 3 месец започнаха да ми стават в трамвая,значи тогава е проличало!Ама аз съм рядък случай,имах огромен корем!Може би,защото съм слаба по принцип и си личеше,че коремът не е от преяждане! People Angel
Абе различно си е!

# 19
  • Мнения: 6 472
Ами какво да ти кажа:) С предишната бременност към 6м. Обаче тогава носех по- широчки дрешки. Като додйде лятото и облеках рокличките и почнаха да ми стават в трамвая. Сега вече си ми личи доста, но ако облека широк пуловер едва ли ще ме вземат за бременна.

# 20
  • Мнения: 3 537
Четвъртия месец ми пролича.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 123
С първата ми бременност почти не се забелязваше до края на 6 месец. До края така и не стана огромен корема ми и под палтото почти не личеше. Сега аз си го забелязвах още от 4-тия месец, но вече съм в 5-ти и  ако облека нещо по-широко въобще няма да се види. Между другото живея в голям блок и вече забелязвам че ме заглеждат и сигурно още се чудят дали съм или не съм бременна Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 181
в 4-ия месец смених номера на панталона, а в 5-ия вече ми личеше доста.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 300
Цитат на: tedi_b
Много е индивидуално.
Първата бременност можех спокойно да я скрия до 6 месец.
Втората бременност ми пролича по-рано и още в четвърти месец си показвах с гордост бременното коремче  Grinning
Качвам килограми почти еднакво, т.е. не е от килограмите.

И при мен е така. Коремът ми сега /4-ти месец от втората бременност/ е като корема ми през 6-ти месец от първата бременност, а не съм качила кой знае какви килограми. Просто коремът ми е много голям.

# 24
  • Мнения: 432
Az sam si debela ,i dori sega ne mi lichi.Az rasta na shirina,ne napred.Vsichko zavisi ot rast,no inache ako znae chovek -lichi mi tochno koremcheto

# 25
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Цитат на: Vesselka75
Кога започва да се забелязва ,че корема нараства??


  Околните забелязаха в 4-я месец. А аз още във втория не можех да се пъхна в нито една тясна дреха. Иначе съм си кльоща и всичко ми се трупаше на корем. Но е много индивидуално  Laughing

# 26
  • Мнения: 338
До края ня 5-тия месец изобщо не ми личеше.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 632
Аз си вървях като,че ли с един месец напред-в четвъртия изглеждах като в 5-ти,в 6-я като в 7-ми и така в деветия вече се търкалях  Confused  Grinning

# 28
  • Мнения: 1 108
При мен започна да си личи в края на четвъртия и началото на петия месец.
При всички е различно.
При една моя приятелка и пролича още във втория месец


# 29
  • Мнения: 2 494
Аз в средата на 3 месец  не можех да си нося вече старите панталони, защото бяха всичките много тесни. Но едва сега ми казват вече е си личи - в средата на 5 месец, вече си е доста оформено коремче. И аз ходя с панталони за бременни, и с блузка по мен нагоре и се очертава.

Общи условия

Активация на акаунт