Има ли свестни джипита в България?

  • 4 136
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 421
Има. Аз съм страшно доволна от нашия личен лекар, помни почти всички пациенти, а те са мноооого. Никога неми е отказвал направление и като такса взима 2 лв, вместо 2,20.

# 16
  • Мнения: 9 973
 Whistling не го казвай никъде за ада не ти се смет
това е изпята песен............ Tired

# 17
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ще те разочаровам, но мисля че няма.

 Има свестни със сигурност!И аз попаднах при една от тях!

# 18
  • Мнения: 421
Whistling не го казвай никъде за ада не ти се смет
това е изпята песен............ Tired
Че какво смешно казах? Все още има съвестни Джи пи-та. Последно ходих при него за направление миналия месец и ми взе 2 лв, в последствие разбрах, че на всички взима по толкова. Племенниците ми ни идват на гости всяка ваканция, често боледуват и се е случвало посред нощ да звъним на лекаря. Винаги се е отзовавал въпреки, че не им е личен лекар и нито веднъж не е поискал и стотинка. За първи път отидох при него преди около 3 години, беше ми се възпалило окото, имах конюнктивит. След 1,5 год. отидох пак по друга причина, той помнеше името ми и ме попита как е окото възпалявало ли се е отново? Помни повечето си пациенти. Той е лекарят с най-много пациенти в нашия град. Не се опитвам да правя каквато и да била реклама, за това и не споменавам името му. Просто исках да кажа, че наистина все още има такива лекари.

# 19
  • Мнения: 1 586
Болната ми тема, моля момичето от Варна със свестният лекар - кажи ми как се казва и къде да го намеря,че ми предстои смяна.Ще ти бъда благодарна!

По въпроса- май вече не вярвам да има!

# 20
  • Мнения: 1 877
Е ,хайде...! Изплюйте камъчето...Всички казват,че има свестни джипки,ама никой не назовава имена и ДКЦ-та...

# 21
  • Мнения: 368
да има д-рВранчева /детски педиатър/ 2 ДКЦ гр.Пловдив

# 22
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Е ,хайде...! Изплюйте камъчето...Всички казват,че има свестни джипки,ама никой не назовава имена и ДКЦ-та...

 Зная, че педиатърката ни не обича да я "разнасят" из интернет, за това не споменавам име.А и без това не приема нови пациенти- достатъчен показател, че е много търсена и добра.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 966
Е ,хайде...! Изплюйте камъчето...Всички казват,че има свестни джипки,ама никой не назовава имена и ДКЦ-та...

Който ми е поискал повече информация съм дала на лични  Peace

# 24
  • Мнения: 9 814
Е ,хайде...! Изплюйте камъчето...Всички казват,че има свестни джипки,ама никой не назовава имена и ДКЦ-та...

Който ми е поискал повече информация съм дала на лични  Peace
Аз също.
 
Моят личен лекар също не желае да се шуми около него в Интернет.

# 25
  • Мнения: 353
Аз също имам нужда от свестен личен лекар в София - в района на Разсадника, Кр.поляна и околности.

# 26
  • Мнения: 928
Да, има свестни джипита. ...........................

lina6.3,
моля те, сподели координатите за твоето джипи, защото трябва да си сменя личния лекар, но незнам къде да ида и да съм доволна.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 966
Да, има свестни джипита. ...........................

lina6.3,
моля те, сподели координатите за твоето джипи, защото трябва да си сменя личния лекар, но незнам къде да ида и да съм доволна.


писах ти на лични Peace

# 28
  • Мнения: 928
Да, има свестни джипита. ...........................

lina6.3,
моля те, сподели координатите за твоето джипи, защото трябва да си сменя личния лекар, но незнам къде да ида и да съм доволна.


писах ти на лични Peace
Благодаря   bouquet

# 29
  • Мнения: 18
Момичета, искам да включа в белия списък и мoят личен лекар. Смених ги доста и той е цвете в сравнение с останалите. Казва се д-р Петър Самарев. Работи в Стрелбище. НЯкой ако се интересува, ще му дам координати.
  Успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт