Какво носите на пикник?

  • 5 195
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 135
Това пикник ли е със солетки,чипс и плодове newsm78

# 16
  • Мнения: 51
Сланина, крумит лук, чесън....хляб, лютеница
 Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Ех, сега се почват едни пикници. Ама тук на морето (е, не на централния плаж Laughing)
Въдици за риба, гаган за миди, тенекия, туристическа маса + столове (винаги не стигат), 2-3 чадъра, салфетки, клечки за зъби, вода за миене, кафе в термос. По вкус (кой каквото пие) - ракия, водка, джин, мента, бира, мин.вода, н.сок. Салата -домати, краставици, руска, снежанка, сирене, за скара - пържоли, кебапчета, сатленки, ребърца. Някакво сладко задължително и семки. Това е обикновенно. Sunglasses

# 18
  • София
  • Мнения: 1 544
Мога да твърдя, че сме ветерани в пикниците. С голямо нетърпение чакам да се стопли, имай в предвид че в гората и планината става за пикник чак към края на май. Ние всичко приготвяме на място - само каймата си я подправям от къщи и си правя кюфтета;пържолки, шишовете си ги стъкмяваме там на място - месце, гъбки, лук - задължително, чушки;картофи си заравяме в огнището, правим си сирене във фолио; домати и краставици на салата естествено; биричка в реката и постелки за почивка след плюскането- такива изолиращи е хубаво ако нямате да си купите, съвсем различно е от застлано одеяло. Спала съм в планината на палатка и ако не бяха тия постелки, щяха да ни намерят озъбени от студ. Ами май за това се сещам сега, за по в средата на лятото - изстудяваме в реката и дини и пъпеши. Вземаме и топки и федербал да разкараме храната. Айде и да разкажеш къде сте ходили, пък някой път може да се засечем на някой пикник!
Ейййййййй все едно аз съм го писала.... newsm78 newsm78 newsm78 Това с биричка в реката ама и мастичка  ми е любимо. В едно шише от минерална вода и тараторче правя.. и така от 10-11,00 до към 18,00-19,00.. их чудничко.Нямам търпение пак да тръгнем.

Общи условия

Активация на акаунт