Тази манекенка не Ви ли се струва"поправена"?

  • 10 663
  • 215
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 975


Учудвам се, че не сте в час, Красавици. Дизайнерите почуствапа вина за кльощавелките,
имитиращи мерките на техните манекенки и сложиха долна граница на теглото на
манекенките си. Има норматив. Стиснаха си ръцете на височинатаа минус 110. Например
манекенка 180 висока трябва да тежи поне 70 кила. Само дето стояхте гладни. Съжалявам.
Тая кака ми изглежда яко гадже, да.


Хубаво, че има просветени хора да ни светнат HugPeace Край на изтощителните диети /като по ТВ рекламите LaughingWink

Последна редакция: пт, 14 мар 2008, 09:00 от galiq_82

# 166
  • Мнения: 1 503
Боже,какво нещо са дизайнерите,а?И има хора,за които това е водещо...
От утре започвам диета,защото спешно трябва да кача саааамо 15 кила,па а дано не се нацепя като  100летно дърво!
А на тези от вас,които не харесват ходещите скелети ,анорексичните слаби жени или там както ги наричате,и вече си отдъхвате ,че идва вашето време,замислете се ,защо тези толкова грозни кльощавелки ,явно са ваши кумири!
Съжалявам,но тук има доста противоречиви личности  bouquet

иии,хайде катанеца ,че ще започнем да се скубем за перушините

# 167
  • Мнения: 4 447
Стига бе, нека да има тема и за нас, дебелите манекенки Mr. Green

Ма тя не е дебела... ти от кога си?  Shocked

# 168
  • Мнения: 10 758
Стига бе, нека да има тема и за нас, дебелите манекенки Mr. Green

Ма тя не е дебела... ти от кога си?  Shocked
какво от кога съм newsm78

# 169
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Абе незнам дали е "поправена", ама в краката прилича на унгарски кон  Mr. Green

# 170
  • Мнения: 2 897
Абе незнам дали е "поправена", ама в краката прилича на унгарски кон  Mr. Green

Любопитно ми е да видя как изглеждат тези коне,честно Simple Smile

# 171
  • София
  • Мнения: 819
Абе незнам дали е "поправена", ама в краката прилича на унгарски кон  Mr. Green

Любопитно ми е да видя как изглеждат тези коне,честно Simple Smile

# 172
# 173
  • Мнения: 10 758
че кво му е на коня newsm78
екстра си е.Не е дебел изобщо.

# 174
  • София
  • Мнения: 819
че кво му е на коня newsm78
екстра си е.Не е дебел изобщо.

Ми който направи сравнението да заповяда да се обоснове, това е унгарски спортен кон Crossing Arms

# 175
  • Мнения: 470
мацката е готина. не е дебела , а си е яка. какво толкова? това е част от кампанията на манго, която аз мн харесвам- идеята не е ,че е дошло времето на дебеланите , а по -скоро да се харесваме каквито сме и да не се стремим към 48 кг на всяка цена. манекенките по фтв са болни и мършави , изключително ми е неприятно ,че дизайнерите ги наемат и по този начин ги превръщат в жертви на индустрията.
сега синди , клаудия , наоми и линда бих били безработни ,защото са дебели. това ме ужасява...тяхното покление беше на най-красивите модели! сегашните закусват със салфетки за да не им  е празен корема Sad((((

# 176
  • Варна
  • Мнения: 1 817
че кво му е на коня newsm78
екстра си е.Не е дебел изобщо.

Ми който направи сравнението да заповяда да се обоснове, това е унгарски спортен кон Crossing Arms

Обосновавам се веднага  Laughing Някъде казах ли че е дебела мацката или, че унгарските коне са дебели  Joy . Незнам дали сте чували, но унгарските породи коне са едни от най-добрите, много здрави. Опитах се да намеря повече инфо в нета, но не мога да открия нищо подходящо. Та това ми беше мисълта. Просто си е яка каката, не е дебела.
Пети, най-дръгливия кон ли си избрала или просто така изглежда на снимката........ Mr. Green

# 177
  • Мнения: 7 723
че кво му е на коня newsm78
екстра си е.Не е дебел изобщо.
Вероятно е имала впредвид баварски кон... Thinking

....Пети, най-дръгливия кон ли си избрала или просто така изглежда на снимката........ Mr. Green
Не знам дали знаеш, че Пети е виртуоз на фотошопа.
Поправила го е нарочно, за да те опровергае Whistling

# 178
  • Мнения: 2 897
Някъде казах ли че е дебела мацката или, че унгарските коне са дебели  Joy . Незнам дали сте чували, но унгарските породи коне са едни от най-добрите, много здрави. Опитах се да намеря повече инфо в нета, но не мога да открия нищо подходящо. Та това ми беше мисълта. Просто си е яка каката, не е дебела.

Да де,ама озъбеният емотикон ми даде по-различна насока в представите...И изостри още повече любопитството ми.Както и да е,по-добре дръглив,отколкото никакъв,ясно ми стана за кончето Wink

# 179
  • Варна
  • Мнения: 1 817
.Не знам дали знаеш, че Пети е виртуоз на фотошопа.
Поправила го е нарочно, за да те опровергае Whistling

Абе и аз така си мислех, ама сега вече като ми каза ........ съм напълно сигурна  Whistling

Вероятно е имала впредвид баварски кон... Thinking


 Naughty

Общи условия

Активация на акаунт