Тази манекенка не Ви ли се струва"поправена"?

  • 10 668
  • 215
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 70
И на мен ми се струва че си е закръглена манекенката ,ама то няма лошо.
То кльощи -кльощи -аре стига толкова

# 76
  • Мнения: 2 498
Доста закръгленка е тази....каква ръка има само.....против съм кльощавите манекенки, ама според мет тая е дебеличка.....харесвам нещо средно....

# 77
  • Мнения: 526
Манекенката не е пълна, нито закръглена, тя е дебела.

Моля...  #Shocked не си виждала дебел човек явно.

# 78
  • Мнения: 1 269
Манекенката не е пълна, нито закръглена, тя е дебела.

Моля...  #Shocked не си виждала дебел човек явно.
Да,  и аз се ядосах на това мнение! Толкова е нереално крайно!
Предлагам да се опитаме да и отгатнем колограмите и сантиметрите! Според мен са си  баш по нормата!

# 79
  • Мнения: 7 474
На мен ми изглежда съвсем нормална,
просто не е слаботелесна както е прието  Laughing

# 80
  • Мнения: 621
Тука ми заприлича на една друга тема, беше нещо от рода "дебела или не"  Laughing Там "слабите" се изпокараха с "дебелите"  Laughing, ми кво да кажем ние "съвършените"  Mr. Green

Та след лирическото отклонение да се изкажа и по темата - таз девойка на мен ми е симпатична, обаче като и гледам крачетата и ръчичките според мен е малко на 25 BMI. Знам щото и аз сега съм негде там  Mr. Green А над тази стойност на индекса се водиш към затлъстелките  Tired
Не ми изглежда грозна, нооо аз харесвам стегнати фигури, даже и по-наляти, а нейната не ми изглежда такава  Thinking

# 81
  • Мнения: 4 447
Съвсем изкукАхте  Crazy

# 82
  • Мнения: 880
Манекенката не е пълна, нито закръглена, тя е дебела.

Моля...  #Shocked не си виждала дебел човек явно.
Да,  и аз се ядосах на това мнение! Толкова е нереално крайно!
Предлагам да се опитаме да и отгатнем колограмите и сантиметрите! Според мен са си  баш по нормата!

Мен пък не ме издразни.И съм на същото мнение.
А тази каква е според вас?Ако онова момиче е нормално,то тази сигурно е скелетообразна анорексичка. Laughing
http://www.jspr.nl/news/uploads/elle%20mcpherson%2003.jpg

# 83
  • Мнения: 621

тц, и още може  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 2 172
Доста е мощна, в лице е симпатична, изглежда добричка и безопасна... Ако я видя наживо, сигурно ще си помисля, че е дебела.

Нямам нищо против да има такива манекенки, стига това да не се превърне в стимул за масово затлъстяване.

Е това пък ако е затлъстяло момиче  Rage Видели сте и вие тлъсто момиче.Съвсем стегната и БЕЗцелулитна мадама,просто по-едра.Изкарахте я е..ти и мамута  Shocked

# 85
  • Мнения: 3 405
просто не е слаботелесна както е прието  Laughing

Дори е закръгленка Simple Smile
Но ми харесва.

# 86
  • Мнения: 2 414
Не ми харесва-прекалено и е груба. Crossing Arms

# 87
  • Мнения: 961
Цитат
Много си е добре момичето даже! Предпочитам такъв външен вид, отколкото онези анорексични момичета, приличащи на тапициран склелет с измъчени лица.
Peace

# 88
  • Мнения: 22 523
Много си е добре момичето. Ако за дебели се смятат всички над 40кг то голям процент от населението тогава е дебело.
Щом световно известна марка са я избрали за каталога си, значи е имало защо да я изберат.
Факт е, че тя е на този каталог, не някоя от нас, ако ще и 30кг да е.

# 89
  • Мнения: 4 447
Не ми харесва-прекалено и е груба. Crossing Arms

Интересно ми е ти как изглеждаш, фиднаке   Wink

Общи условия

Активация на акаунт