За течностите

  • 1 028
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
и моята не пиеше вода, дори сокове отказваше ooooh!
Но откакто е по-топличко времето, откакто проходи и се изморява пропи вода Hug

# 16
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Каката също като твоя мъник не искаше да пие вода.
Малката на 3м. ми изпиваше по около 1 литър вода на ден. ooooh!
Педиатърката се беше притеснила за диабет,но нямаше такива проблеми.И до ден днешен е като помпа. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 756
ние също не пием вода -забавно му е да си играе с чашата , но иноче си пие АМ -не се притеснявам , ще пропие

# 18
  • Мнения: 74
кани го с вода а то ако има нужда от вода ще почне да пие.все пак то приема течности с млякото

# 19
  • Мнения: 290
Дъщеря ми също не е любителка на течностите. като малко бебе въобще не пиеше друго освен мляко и аз се бях шашнала какво ще я правя в жегите.естествено пропи вода миналата година лятото - явно наистина си е до нужда. но аз бях почнала по малко по малко да давам с лъжичка. На нас лекар ни беше казал че 500 мл. течност на ден е достатъчно - няма значение дали е вода, мляко, сок и т.н.  Дъщеря ми пие единствено вода и чай на хип(само 1 вид). когато предлагам с лъжичка пие всичко, но иначе от шише категорично оказва. ама тя си е инат и аз не настоявам. ако оставя на нея обаче, въобще не потърсва шишето затова аз постоянно предлагам.

# 20
  • Мнения: 4 447
Пие около 1/2 литър мляко на ден,в супата слагам сухар

След тези ти думи нямаш никакво място за притеснение. Има деца, които пропиват вода доста късно.  Peace

# 21
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ох и ние сме така, почти не пием нито вода, нито чай, за сокове пък да неговорим.  Crossing Arms Остави другото ами и млякото не ще да го пие, откакто започна да се храни с лъжичка не иска да пие от шише. Thinking Само сутрин рано към 6,00 часа, когато е още сънена и успявам да я излъжа да изпие по около 100 мл. мляко. След това яде попара, после пюре на обяд, а следобяд каша и за вечеря пак и давам мляко, но в последно време изпва по 30 гр. от него и край, та понякога и слагам отново каша вътре и я дохранвам с лъжицата.  Sick Но иначе постоянно и предлагам да пийва водичка, е отпива по две три глътки от шишето и толкоз. baby_neutral Мислех че като започне с погъстите храни ще и се допива, ама не newsm78

Общи условия

Активация на акаунт