Какво е новото при мен 8

  • 20 735
  • 306
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 652
Чудех се в коя тема- за талантите ли, за претесненията ли  или за историйките и накрая - тука.
Идваха вчера мама Галя ,татко Руслан и колегата Миленчо и този артист сладък Митко.  Ходихме до реката на един детски кът . Първо да кажа, че  на живо Митето е още по-сладък, още повече се убеждаваш, че е музикален,няма измама, няма фотомонтаж, /ама той и таткото е музикален/ . Изигра си танца детето. От вчера има аванта и мама Галя- пее ма-ма ма- ма ма-ма- , а не тат-тат-ата-ат, само. Истината е, че от това дете дето го видях лятото мама Галя е направила един чаровник със стил. Ама наистина страхотна промяна в излъчването. Поздравления за което!   bouquet
Какво да кажа за колегите Милен и Боян. Кой рибар, ribolov кой капитан  smile3548не разбрах, цопнаха в реката дибидюс със все краката и чорапите, и обувките не ставаха за нищо. Притърчах с колата до у дома- донесох гумени ботуши. Мама Галя си беше взела. Вторият път  видях как цопнаха до подбедриците /просто толкова е дълбока реката/  doh и стояха завити върху якето на Галя с моето яке и с голи  кльощави крака и двамата,  докато донеса нови дрехи и обувки. 
Естествено накрая фанаха гората running running- що е маке се е юнак! Байрак bg не развяха, време не остана.   

# 106
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Новото при мен е, че самата аз съм нова за вас и след като ви чета вече от почти половин година и днес сутринта си подадохме документите, реших че вече е време да се разпиша.  Embarassed
 Имам едно въпросче-кога евентуално да очакваме първата среща със социалният работник? Днес ми казаха, че те ще се обадят, но все пак...

# 107
  • Враца
  • Мнения: 5 212
peta Hug Hug радвам се, че сте решили.
При нас първата среща беше около 2 седмици след като подадохме документите

# 108
  • Мнения: 677
peta,добре дошла!
 Hug

# 109
  • Русе
  • Мнения: 729
За кудку и шефа ЕДНО ГОЛЯМО БРАВО ОТНОВО  smile3501 smile3525.Хайде скоросно чакане и ще броим с вас.

Добре дошла на Peta.
Дарена и Мама Галя страхотно шоу си е било  Joy

# 110
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Честито кудкудяка.Ще чакаме заедно със теб. Grinning

Новото при нас е,че съм болна. Rolling EyesЕдна кашлица ме разсипа направо.
Във събота имахме празник на града,една камара гости,аз кихаща и подсмърчаща тичах като финикиец напред-назад,че изпуших направо.
Децата се повеселиха на разните въртележки,хапнаха обилно захарен памук,обърнаха къщата наопаки,ама пък беше весело.
Боби със вуйчо си от блъскащите колички не слезе,след петият път,спрях да броя колко пъти се качва.
Преслава пък от влакчето не слезе.
Аз пък как се престраших,се качих на едно чудо"пеперуда"май се казваше  Thinking със детето на кръстниците ни.Да угодя на детето,хайде викам ще се опна и аз там.Божееееееееееее,молех се само веднъж да спре,повече няма да си помисля и да се кача.Чак ми се прирева от страх.Добре,че не бях яла,че иначе щеше да ме разправя целият град.

След малко ще приложа и снимков материал,от купона в събота.

# 111
  • Мнения: 2 722
Куку, страшно се радвам за вас, с нетърпение чакам подробностите. Браво на шефа!
Пета, добре дошла, до две-три седмици ще ви дойде реда при социалните, не се притеснявай  Peace
Дарена, добре си го разказала, ама друго си е да се види на снимков материал. Тия дни ще се отчета подобаващо, че имам други задачи. Беше страхотно, ама малко - не ми стигна.

Аз да си похваля голямото гардже - тая вечер си извади един конструктор, поигра си творчески един час и си го прибра без да подканям. Боже, какво му е станало на това дете  newsm78
А на малкото гардже нощес му изби третия кучешки зъб - леле, то не бяха писъци и родилни болки - ужас направо, не е истина. Остана един кучешки и 4 кътника и после поне една-две-три години покой /дано/
Обаче за да ми се подмаже, че ме подлуди с киселеенето си /като галон прокиснал оцет е/ редактира текста на песента и сега текст и мелодия вървят ръка за ръка - пее да мама юнака  Embarassed

# 112
  • Мнения: 2 084
Пета, добре дошла при нас!
Дарена и мама Галя, какви сбирки си организирате? А ние от Г на Г чакаме да дойде лятото.
Ивка, аз имам смътен спомен от детството от някаква въртележка и това ми беше за последно. От нас космонавти няма да излезе.

# 113
  • Мнения: 2 172
Новото е ,че сме първи приятелки с мой'та тийнка. Гаджето го няма в момента и намира време за мен, поне малко Party.Ама той скоро ще си дойде... ooooh!

# 114
  • Мнения: 13 512
Новото е ,че сме първи приятелки с мой'та тийнка. Гаджето го няма в момента и намира време за мен, поне малко Party.Ама той скоро ще си дойде... ooooh!
Това е страхотно, Аист... наслаждавайте се на времето, прекарано заедно. Дано всичко лошо остане зад гърба ви. Толкова много преживяхте и двете..

# 115
# 116
  • Русе
  • Мнения: 729
Аист и от мен  Hug.
Мама Галя чакаме снимки  Laughing

# 117
  • Мнения: 2 722
Аист и от мен прегръдка, дано положението се запази.
Калина - тайничко си клюкаме с Дарена край реката. Резултата към днешна дата е сополиви хлапета, ама бяха толкова щастливи  Laughing
ИВКА 10 имаш два месеца да се оправиш - бързо оздравяване.

# 118
  • Мнения: 1 652
Аист, колкото и за кратко да е все пак е радост!  Hug Дано е по- често!


Калина - тайничко си клюкаме с Дарена край реката. Резултата към днешна дата е сополиви хлапета, ама бяха толкова щастливи   Laughing

Гале по детски щастливи, били са наистина. По едно време гледам Милен с една тревичка по дълга- това била въдицата му, ми разкри Боян късно вечерта на разбора , а моето чедо размятваше една летва, мръсна, кална и мокра- това бил кораба му. Във всеки случай, като пусне Галя снимките ще видите, как от ербап рибар и капитан, останаха  по без гащи- /разбирай панталони/ с голи краци и завити на тревата. Боби с полупижамата на Милен ми беше много смешен, и се хилехме с гръб към него с Галя дане ви ди, че какъвто е чувствителен.  От цялата работа аз бях най-потърпевша- търчах  n- на брой пъти до нас и обратно.
Ама е хубаво- там край реката....

# 119
  • Мнения: 2 172
Благодаря ви, девочки! Все хубави нови неща и от вас в тази тема! Hug

Общи условия

Активация на акаунт