Какво е новото при мен 8

  • 20 730
  • 306
  •   1
Отговори
# 75
  • Враца
  • Мнения: 5 208
Делото мина.
Съдиите не са съгласни да се издирва биологичния баща чрез Държавен вестник, защото се нарушава тайнат на осиновяването.
Доколкото разбрах ще върнат делото на прокурора, който ни обжалва с тяхното мнение и надежда той да спре обжалването. Искат да се потърси по-съвестно бащата, но не чрез ДВ.
Имаме нова дата за Апелтивния съд на 17.04.
УФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФ, писна ми Sad

# 76
  • Мнения: 2 172
Ама тя наистина Аист е виновна. Първо при нея за гледането Simple Smile

Аaaaaaaaa,  без гещалт с Кудку не става....

wawa, уф и от мен, пък дано му увре главата на прокурора.

# 77
  • Мнения: 690
Куку, браво, честито, късмет и стискам всички палци. Утре работа няма да подхвана, за да не си заангажирам ръцете с друго. А, чудех се тия дни що за теб си мислих все, а то имало защо .

wawa, и  аз УФФФФФФФФФ.  Дано тази дата да е финала на дългото чакане. 

# 78
  • Мнения: 4 138
wawa, много съжалявам, че така ви мотаят. дано скоро да мине всичко това.

кудку, обидена съм ти. тоз ти гледал, онзи ти гледал. аз миналата година кво казах, а. март казах.
на меримароон също познах, нищо, че не ми вярваха.
аз съм тук най-видната врачка. мдам Crossing Arms

# 79
  • Мнения: 1 843
Другарче съм ти била?!
Ми гледай на мен, тогава!!! Ай, да ти се...  Whistling

Кураж, уа_уа!
Пък на какаяка от зор, взех, че й звъннах днес... то било за утре!  Laughing

# 80
  • Мнения: 158
КУ.... дано помогнат и моите стиснати палци  Praynig
може ли и на мен да погледаш-за кой ден ще бъде насрочено делото ни? Flutter

# 81
  • Мнения: 11 962
Wa_wa, много съжалявам, но ти желая следващият път да е последен и да се увенчае с успех начинанието!Откровено казано, не можах много да разбера проблема по процедурата.Не е мястото в тази тема, но само ще отбележа, че ако беше своевременно заведен от ДСП иск за отнемане на родителски права на бащата, детето отдавна да е било в дома ви.Ако не са убедени, можеха да сигнализират прокуратурата, която също има право да заведе такъв иск при наличните доказателства. Вероятно е имало някаква причина да не го направят, но просто правя предположения.Както и да е, от все сърце ти желая успех!
Kudkudyaka, късмет и на теб!Дано това да е твоето дете!
Аз в общи линии стоя далече от врачки и магии, но се надавям и за мен някой мъъъъъъничко да задвижи шестото си чувство.Хайде, момичета, вярвам, че имате силна положителна енергия!

# 82
  • Мнения: 4 138
отдавна съм ти гледала. и знам. само не мога да вникна дали е юли или юни Mr. Green

# 83
  • Мнения: 2 084
Хайде, "бъдеща" скоро да отпадне! Късмет Какаяка!
Ва ва, нямам думи! Не уф, ами нещо с червена точка ми се върти в ума.
Мата, благодаря! Чух, че после се продължавало с ваксини, но в това, което ми прати всичко е ОК. Дано сме късметлии.

# 84
  • Мнения: 3 715
Ми аз много егоистично реших мата да не я разкривам, да я ползвам само за себе си, ма тя сега като е такава плуралистка и ми обърка плановете.

Ние тази нощ изгледахме де що има по телевизията, мъжът ми преди малко заспа, ама ще му е за кратко. В интерес на истината аз за детето съм решила, от мъжа ми ме е страх, с тази неговата дървена глава. В ужас съм направо. Но имам едно шише с рициново и ако провали работата, ще има още една безсънна нощ, този път в тоалетната, жална му майка тогава.

# 85
  • Русе
  • Мнения: 729
ku[d]ku[d]yaka   ЧАКАМЕ С НЕТЪРПЕНИЕ НОВИНИ  PraynigДАЙ БОЖЕ ТОВА Е ДА ВАШЕТО ДЕТЕ.

# 86
  • Мнения: 2 722
Вава, нямам идея ако е вярна поговорката - всяко зло за добро, колко добрина трябва да ви залее след това изпитание. Имате моралната ми подкрепа. Дано е за последно това размотаване.

Куку, рициново, ама ако си в тристаен, щото в двустаен с една тоалетна, май ще накажеш себе си, а не мъжа си /помисли по въпроса/  Thinking

# 87
  • Мнения: 3 715
Тристаен, тристаен, ама няма да има нужда. Вероятността да не го вземем била минимална каза, ама според мен е никаква.

Не можахме да го видим, имат варицела. Нашият хубавец я изкарал през февруари, ама сега имат втора партида заразени. Другия петък ще го видим. Така или иначе, наш си е. ОБАЧЕ! Нали знаете, че дървената глава в нас не искаше и да чуе за ромски произход, ама сега вече не е така, ще си имаме и ние цигане, няма да се цепим от колектива, я!

Роден е на 25 май, дано до рождения му ден си го приберем. Казаха, че скоро са му уредили документите и е изряден. Има един отказ, защото семейството, на което го предложили преди нас забременяло, докато чакало и имали бебе на 2 месеца и го отказали. Бил любимецът на дома, много сладък и чаровен.

Ние все пак, понеже бяхме напълнили с бензин колата, да не става зян, се вдигнахме и отидохме до дома на 70 км. от София. Мисля, че само гледката отвън иззад оградата на мъжа ми му подейства решаващо, защото той за първи път вижда дом за деца и определено се стресна.

Та така, ще чакаме другия петък.

# 88
  • Мнения: 1 843
Ех, момиче, измъчи се ти! Трябваше да го вържем мъж ти и да го заведем още преди месеци!!!

Голямо тръпнене ще падне, цяла седмица!!!  Wink

# 89
  • Мнения: 11 962
Кудкудяка, поздравления за решението!/ доколкото разбирам, вече сте взели решение, а и картинката е много сладка!/Съжалявам, че не сте успели да видите детенцето, но дните до следващият петък ще минат като миг.Аз пък реших, че вече си тръгнала да събираш  отново документи за делото, нали се искат актуални удостоверения.Но и това ще стане.Желая ти бърза и успешна съдебна процедура скоро да показваш снимки!Много усмихнати дни!
 

Общи условия

Активация на акаунт