Запичат ли капките против колики?

  • 2 555
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Само че нашето ако не е като запек,напротив те са кашести и златистокафяви, но при самото изхождане много се напъва и плаче.Това го прави и при всяко пръцкане.Иначе добре хапва млякото

Принципно казват, че запичат, но щом казваш че изпражненията не са твърди, значи запек няма. Дъщеричката ми беше така като по малка - напъваше се след всяко хранене, но без резултат. Иначе си акаше 1-2 пъти на ден, което е нормално. Ще премине скоро, при нас това "безцелно" напъване спря около 2-рия месец   bouquet

# 16
  • Мнения: 89
Аз давах и саб симплекс и еспумизан и не сме имали проблеми със запичането! По-възможно е да е от АМ.

# 17
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Синът ми го запичаха Нан и Фризолак.Започнах да давам Аптамил и вече нямаше запек, въпреки даването на капки за колики.

# 18
  • Мнения: 1
az nqmam problem s zapeka otitala sam vsi4ki kapki i xrani sega sme s nutrilon,no beb4eto nie zloqdo kolikite ni sa yjasno bolezneni ne moje i da spi ot tqx i nemoje da qde ot tqx ne znam koi pak ve4e da xvana ako nqkoi znae ne6to neka go spodeli

# 19
  • Мнения: 745
Давам Нан,Саб давах непрекъснато,защото бяха най-ефективни при нас  срещу колики.Не съм забелязала да се е запекъл.Имаше само един период за около 10 дни ,когато въведох Адаптираното мляко,но при повечето деца е така.Иначе капки съм давала плътно 3 месеца.

# 20
  • Мнения: 4 784
Аз съм давала редовно капки против колики Инфакол и СабСимплекс и АМ Аптамил, проблеми с акото сме нямали. По скоро при вас ми се струва, че проблема е от АМ-то.

# 21
  • Мнения: 2 100
Брей, на всеки различно казват  Laughing Явно истината е някъде по средата  Peace

Давах на малкия саб симплекс-акаше като за световно, т.е. при нас не се е запичал. Но от АМ, най-много бебета се запичат от НАН и Фризолак....това е по мои наблюдения, както и мнение на педиатри  Crazy

# 22
  • Мнения: 403
Възможно е да е от капките. Нас ни запичаха.

Общи условия

Активация на акаунт