спешнен въпрос - розово зацапване и "+" тест

  • 2 946
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 270
ЧЕСТИТО!  bouquet

# 16
  • Мнения: 7 716
Лежи и не мърдай от леглото.

# 17
Ох,Лали най лошото е,че съм на работа в магазин и няма как да бия ключа и да се тръшна в леглото.Имам искрица надежда,но....чакането е много гадно....ако не спре да довечера работата е ясна...стискайте ми палци...
БЛАГОДАРЯ ВИ!

# 18
  • Мнения: 7 716
Отиди си в къщи, вземи си болничен, пази се, бебета не стават час по час, работа ще има за цял живот.

# 19
  • Мнения: 3 294
Напълно подкрепям казаното от Лали , трябва да се пазиш , мисли за себе си най-вече...работата мисля че трябва да премине на заден план , успех  Peace

# 20
Момичета,говорих с лекаря и каза да спра лекарствата и да сме оставели нещата на съдбата.Това е най-гадният ден в живота ми. Cry

# 21
  • Мнения: 611
Защо трябва да спираш лекарствата  Shocked
Все пак надежда има , егати смотания лекар Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 7 716
Виж, аз като прокървих не само не спрях лекарствата, ами и влязох в болница за задържане. Бременността  ми завърши благополучно.
Понякога трябва малко помощ. Ако например кървенето е от отлепване на сакчето, лекарствата и лежането помагат.

# 23
  • Мнения: 226
Как така ще оставяте нещата на съдбата  Shocked  #Cussing out
Та ти пиеш лекарствата едва от снощи, ако не се лъжа. Освен това ако съдбата е решила бременността да не продължи, ще ти дойде и без да спираш лекарствата.
Моят съвет е да не ги спираш и ако имаш възможност се консултирай с друг лекар.

# 24
Благодаря ви за съветите,предишната ми бременност беше преди 11год,лежах непрекъснато в болницата от 1 до последния ден.пак заради кървене,но някак не беше същото:сега не е като цикъл,а е нещо като слуз примесено с кръв.
В никой случай няма да спирам лекарствата,пък каквото стане,не мога да направя нищо...Само късмет може да ми помогне,но дано не ми изневери точно сега....

# 25
  • Мнения: 1 209
Благодаря ви за съветите,предишната ми бременност беше преди 11год,лежах непрекъснато в болницата от 1 до последния ден.пак заради кървене,но някак не беше същото:сега не е като цикъл,а е нещо като слуз примесено с кръв.
В никой случай няма да спирам лекарствата,пък каквото стане,не мога да направя нищо...Само късмет може да ми помогне,но дано не ми изневери точно сега....

А това за предишната ти бременност знае ли го доктора, при който ходи вчера? newsm78

# 26
А това за предишната ти бременност знае ли го доктора, при който ходи вчера? newsm78
[/quote]


Казах му,че съм била на инжекции в болницата.
Отговора му беше,че чак до инжекции няма да прибягваме,за това ми исписа таблети

# 27
  • София
  • Мнения: 5 566
gvsm, не знам до колко има значение дали се пият хапчета или не... Откровено ти го казвам. Когато се случи моя мисед, изчетох тонове по въпроса, защото не спирах да си задавам въпроса "защо" и "какво не направих"... Истината е, че дадох всичко от себе си, но така било писано. Спрях цигарите още като видях двете чертички (с първите ми две деца пушех по 1-2 цигари поне до 3тия месец...). Пиех фолиева киселина редовно още 6 месеца преди зачеването (с първите ми две деца изобщо не съм пила и по време на бременностите). Когато получих зацапване, веднага ме приеха в болница, пих тонове хапчета, биха ми всякакви инжекции, на система бях и постоянно на легло. Независимо от това, загубих бебетата (бяха две).
От нещата, които изчетох, останах с впечатлението, че здравите круши вятъра не ги брули! Вероятно заради това в САЩ до 12та седмица не предприемат нищо. Счита се, че медикаментите могат само изкуствено да забавят нещата, но не и да ги предотвратят.
Оказа се, че моят лекар, който казва, че каквото има да се случва, ще стане, е прав.
Мисли положително, вярвай, че всичко ще бъде наред и дано наистина бъде! Твоето зацапване може и да не е от матката, а например от шийката. Може да се е получило например след секс... Може и да е безобидно, може и да не е. Може да е отлепване, което да се закрепи. А може и да е друга причината...

Какви бяха причините за кървенето с първата ти бременност? (Може и да ти е нисък прогестерона все пак...)
Констатира ли лекар откъде точно идва кръвта и каква е причината?

# 28
  • Мнения: 160
Пий си лекарствата, скъпа, а тя съдбата си знае работата. Тя няма да се разсърди, че й помагаш Wink Успех. Стрискам силно палци  Praynig

# 29
  • София
  • Мнения: 167
 Praynig  Praynig  Praynig
gvsm моля се нещата да се стабилизират!
не губи надежда! колкото и да ти е трудно!

Общи условия

Активация на акаунт