Какво искате да кажете на шефа си/колегата си?

  • 1 740
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 2 140
На шефовете си бих казала,че са подли експаотатори,а за колегите-змийско гнездо!

# 16
  • Мнения: 9 814
Обичам ви шефове, благодаря, че ми увеличихте заплата, благодаря за спокойната и приятна обстановка, в която работа. Благодаря от все сърце Wink

# 17
  • Мнения: 5 370
Че става за политик и че ако се кандидатира за депутат-ще гласувам за него!!!!
Но аз съм му го казвала и лично....съвсем наскоро.

# 18
  • Мнения: 15 563
бих му казала: "Шефе, вземи се научи най-накрая да пишеш правилно, че ми писна вече да ти коригирам писмата".  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 516
На шефката : "Мацко, аре издай  коя козметика ползваш?"
има перфектна кожа без никакъв дефект

# 20
  • Мнения: 5 940
Смятам я за леко повърхностна, мнителна и самотна. Повечето неща съм й ги казвала. Странното е, че въпреки многото скандали се харесваме по някакъв начин. Може би, защото знае, че каквото й да и кажа, продължавам да работя за нея и в крайна сметка за нейното име.

# 21
  • Мнения: 228
бих му казала: "Шефе, вземи се научи най-накрая да пишеш правилно, че ми писна вече да ти коригирам писмата".  Crossing Arms
не само за шеха, но и за колегите си бих казала същото...

# 22
  • Мнения: 1 310
Моя шеф е пич и не си го давам Sunglasses Но.... колежкитеееееее.... абсолютни свати, були, лели, торби, клюкарки, кокошки, пуйки... И искам да им кажа - РАБОТЕТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!! СТИГА СТЕ ДЕБНЕЛИ ДРУГИТЕ КВО ПРАЯТ И КВО НЕ!!! ПРОСТО СИ ГЛЕДАЙТЕ У ВАШАТА КОЧИНААААААААААААААААА!!! АУУУУУУУУУУУУУУ #Cussing out

# 23
  • Мнения: 42
На шефа нищо, но на колежките да не ме занимават с глупости, че имам много работа! Whistling

# 24
  • Мнения: 2 891
Ние си имаме боксова круша за целта, а на стената до нея - снимки на целия колектив. Който е насбрал - блъска по нея  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 606
  Е то язе съм зеФс!
  Къф шеФ да имам?
             Crossing Arms

# 26
  • София
  • Мнения: 38 498
Че е изключително тъп и голям подляр.

На колежките, които са "групичката срещу мен" - че са пълни кокошки и явно не им стига секса!

На оная, дето се мисли за голямата мениджърка - да престане да клюкари и да плете интриги, а да ходи да си намери мъж.

# 27
  • Мнения: 114
На шефката че е голяма злобарка най- дребното  и зло  smile3512човече
А колежките  smile3521 newsm44 са номер 1 най-готините.

# 28
  • Мнения: 4 406
много ми се иска да му препоръчам курс по елементарна компютърна грамотност. преди да изляза в болничен се е случвало да ми звъни в 23 ч и да ме пита как да принтира документ, как да смени шрифта, такива работи.

# 29
  • Мнения: 526
че са оперирани от чувство за хумор  Crossing Arms Не мога да пусна шега, защото почват да ми мигат на парцали, да не говорим за бъзици... Naughty

Общи условия

Активация на акаунт