За Хисаря пак - въпрос?

  • 7 527
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 829
много е готин турския ресторант Simple Smile

много добре изглеждат стаите

Хисар  е страхотен за почивка и релакс
ние сме били в Астрея  и в хотел ХИСАР
Ще чакам отзиви от Галери Grinning

# 16
  • Мнения: 6 243
Мънки, не си ме разбрала - това не е турския ресторант, а ресторантът, който се намира на около 300 м. нагоре по улицата след "Галери".

А за стаите - така изглеждат, щото е чисто ново, но са безбожно тесни. Да не качвам снимки от к-с Старосел, да видиш какво е удобна стая - има място да се гониш из нея!!!

# 17
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Ресторант Национал много ми харесва и на мен. Особено като е хубаво времето и да се седне в градината.
Тази неделя бяхме до Старосел и посетихме Винарната Старосел. Много ми хареса и там и смятам лятото да ходим по-често в посока Хисар.

# 18
  • Мнения: 2 829
така ли,жалко, изглеждат доста добре


иначе в Старосел и ние бяхме ,на обяд--ей с тези козляци на втория етаж на ресторанта--голям кеф
в стаите не сме влизали,незнам  как са
но ,като цяло Хисар е страхотно място за релакс и почивка-поне за мен Peace
а турския ресторант не е ли в началото на Хисар  има и сладкарница , newsm78
там хапнахме едната вечер-

# 19
  • Мнения: 6 243
Да, точно това е - има и сладкарница, и ирландски пъб.

П.С. намерих си визитките - казва се к-с "Орфей" и се намира на бул. "Хр. ботев" (в близост до крепостната стена).

Последна редакция: ср, 12 мар 2008, 21:47 от sladka hapka

# 20
  • Мнения: 2 208
Миналата година бяхме в х-л "Гайтани". Цялото семейство останахме мноого доволни.
Обслужването беше на ниво. Стаята беше просторна, имат и басейн...
Бяхме с малкия, тогава беше на около 1, 6 г. и все ме питаха дали не искам да му приготвят нещо специално от кухнята - супа, попара....
Много мило се държаха.

Препоръчвам "Гайтани"!

# 21
  • Мнения: 847
Можете ли да ми дадете някакъв сайт или телефон на този хотел Гайтани и къде се намира?горе долу?

# 22
  • Мнения: 6 243
Можете ли да ми дадете някакъв сайт или телефон на този хотел Гайтани и къде се намира?горе долу?

гугъл

# 23
  • Мнения: 2 208
Ето това е сайтът им: http://www.hotelgaitani.com/

Общи условия

Активация на акаунт