FORT BOYARD (Форт Бояр - три нации)

  • 15 760
  • 371
  •   1
Отговори
# 300
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Да, и аз мисля, че ще са сърбите  Crossing Arms Та те събраха повече от 17 000 снощи и то с 3 блокирани ръце  #Crazy

# 301
  • Мнения: 60
Сърбите с първата си игра размазаха не само турците ами и нас косвено. С тея 17кг не мисля, че някой изобщо ще ги бие  Confused

# 302
  • Мнения: 1 315
Да за съжаление е точно така.
Сега ни остава да се борим за 2-ро място, освен ако не се случи чудо!

# 303
  • София
  • Мнения: 210
Не така пораженчески. Все пак нашия отбор успя да събере около 22 хиляди. Не си спомням имаха ли и колко блокирани ръце, но щом са го направили веднъж само трябва да повторят стратегията. И всъщност за победата се оказва, че не трябва да си спечелил всички игри, а да си събрал най-голямо количество злато. Победата за мен не би имала голямо значение, ако не се изправяхме срещу сърбите. Действат ми кат' червено на бик. Хайде наш'те!  bg

# 304
  • Мнения: 11 607
За съжаление и аз залагам за сърбите......Но...хайде наште!Българи Ю-НА-ЦИ!

# 305
  • Мнения: 1 315
.... И всъщност за победата се оказва, че не трябва да си спечелил всички игри, а да си събрал най-голямо количество злато. ....

Е така де, ама тия са такива грабители, с техните огромни дъъълги ръце, че и с една свободна ръка сигурно ще оберат един тон боаяри.

# 306
  • Банкя
  • Мнения: 823
Според видяното досега, наистина е по-вероятно сърбите да излязат крайните победители. Но снощи се видя, че и те не са безгрешни и всичкоможещи. Много е важно какви изпитания ще ни се паднат, защото за този ни отбор е важно, колко свободни ръце ще има. Срещу турците с всичките свободни ръце събраха над 16000, но срещу сърбите с няколко заключени - едва 7000.

В крайна сметка - "Нема начин, да нема начин!" - ако откраднат този девиз и стратегията на 3-я ни оброт, могат и да победят Praynig

PS: Някой да помни колко събраха турците вчера, че изпуснах края...

# 307
  • Мнения: 377
И аз си мисля, че сърбите ще спечелят. Въпреки че страшно ме дразнят с факта, че всичките им отбори са само от спортисти.  Stop

А турците вчера извадиха 6000-7000 май.

# 308
  • Мнения: 3 818
Турците изкараха около 8500, примерно 8560 Simple Smile

# 309
  • Мнения: 11 607
Въпреки че страшно ме дразнят с факта, че всичките им отбори са само от спортисти.  Stop

Моя мъж го каза същото и ме пита в регламента няма ли условие да не бъдат участниците професионални спортисти......Или някакво друго ограничение....Но като си помисля ние имаме професионална сноубордистка......

# 310
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 369
Трябваше да имат всякакви хора в отборите, не само спортисти, а те са се събрали само отбор юнаци.

# 311
  • Мнения: 377

Моя мъж го каза същото и ме пита в регламента няма ли условие да не бъдат участниците професионални спортисти......Или някакво друго ограничение....Но като си помисля ние имаме професионална сноубордистка......

Ами доколкото знам няма ограничение за професионални спортисти, но само един от участниците трябва да е спортен тип. Останалите до колкото си спомням са: медиен, творчески и контактен. А при сърбите няма някой дето да не е фитнес инструктор или да е завършил спортна академия и при представянията направо от пръстите си ги смучат кой какъв тип е.  Outta Joint

# 312
  • Банкя
  • Мнения: 823
По btv върви реклама за записване за участие във FORT BOYARD 2.
Срокът е до 30.05, а самото записване става на страницата  www.btv.bg (въпреки че аз не открих, къде точно трябва да стане newsm78). Единствените изисквания са за ръст - за жените 160-175см.
Тук в началото имаше доста желаещи за участие Wink.
Успех на тези, които ще се пробват! Peace

# 313
# 314
  • Мнения: 11 607
Боярки, къде сте? Водим с 1 ключ......България - Турция......

Общи условия

Активация на акаунт