FORT BOYARD (Форт Бояр - три нации)

  • 15 757
  • 371
  •   1
Отговори
# 75
  • Банкя
  • Мнения: 823
Лони Абе много добре са си свършили работата сърбите, защото са намерили хора за съответната категория, които се занимават усилено и със спорт - 2 в 1 Wink

Иначе "старецът" и аз си го спомням (в кавички, защото както се вижда и на снимката, това е просто маска и грим). Но едно време беше един отбор и не се търсеха определен брой ключове, а думи-упътвания, които накрая да ги насочат към вярното решение, което се изписваше за отваряне на трезора (като в игра на асоциации).

Иначе и на мен ми беше интересно, но нашите просто бяха по-слаби. Иван наистина нямаше техника на преместването при онази задача с мостчето, а и като че ли го беше малко страх от високото. А и при отвъртането на гайките, нещо не налучка ритъма Rolling Eyes

Дано следващия път имаме повече успехи Peace

# 76
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 954
При изпитанието с отвъртането на гайките, сърбите доста добре насочваха играча и той налъчка ритъма и успя. Нашите тук се поиздъниха.

# 77
  • София
  • Мнения: 15 491
Не знам за изискванията, но с тези известни личности, без спортни заложби се изложихме.Сърбите наистина бяха по-добри.

# 78
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 954
Не мога да си представя Мартинчо в силова игра, просто не мога

# 79
  • София
  • Мнения: 4 904
... не се търсеха определен брой ключове, а думи-упътвания, които накрая да ги насочат към вярното решение, което се изписваше за отваряне на трезора (като в игра на асоциации).

Те и ключове търсеха - първо трябваше да вземат 8-те ключа (всичките), а за оставащото им време търсеха думички. После при портата, ако не са стигнали до точна асоциация по думичките, пак го имаше това със заключването на ръцете, но вадеха още думички, а заключените играчи нямаха право да помагат при взимането на парите, стояха извън съкровищницата.
Спомням си, че имаше и една полутъмна зала, пълна с 10 служители на форта с тигрови маски на главите. Там играчите влизаха в двубой с тях и изпитанията бяха много интересни. Дано и сега има нещо подобно.

# 80
  • Мнения: 1 312
Много ми хареса предаването,ама тези на ще как са ги избирали с конкурс ли ThinkingУжасни са

# 81
  • софия
  • Мнения: 2 140
Този ни отбор е много зле.Разочарована съм!Надявам се следващата група да е по-добра.

# 82
  • Мнения: 133
Бързи,смели сръчни за възрастни  Laughing

ооооооооо много яко !!!

а и знам кои взима на края наградата  Money

# 83
  • Мнения: 1 666
а и знам кои взима на края наградата  Money


Сега след като го каза това, е редно да продължиш и с подробностите! Wink

# 84
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 954
Не Naughty, по-добре да не знаем. Писна ми от тези предизвестени финали. Засега предаването се движи добре

# 85
  • София
  • Мнения: 4 904
а и знам кои взима на края наградата  Money

И аз не искам да знам  Naughty !!!
Ако някой все пак е нетърпелив да научи победителя, да пише на penasim на ЛС! Така е честно, мисля!

# 86
  • София
  • Мнения: 5 794
записвам се сред феновете  Laughing Peace
нашите наистина бяха бая по-слабички
но пък ВасО е много сладък  Blush , нищо че вече е на години и че не е много печен в спорта  Laughing

# 87
  • Мнения: 293
С интерес гледах снощи предаването- преди съм го гледала и останах малко разочарована.Нашият отбор беше малко бавничък.

# 88
  • София
  • Мнения: 2 493
Дано другите ни отбори да се представят по-добре...  Иначе предаването си е екстра. Същото като преди ама с наши хора. Кеф! Simple Smile А най-доволна съм от факта, че ще си гледам Митко Павлов Simple Smile

# 89
  • Мнения: 11 030
А как са подбрали участниците в отборите?

Общи условия

Активация на акаунт