ПЛЕВЕН - 45

  • 12 457
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 951
Атракция, много хубава тема  Peace

Миташки е с пневмония  Cry Д-р Българанов се произнесе така.
Сега вече 10 дни ще е на АБ.
Много ми е мъчно за детенцето.

Как я поръчвате тази сребърна вода, следобяд в първата аптека , в която влязох си я купих. 2.90 сртува.
Аз си пийнах от нея вече, но сега мисля да си пийна нещо по-твърдо, че ми се е доревало.

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Да се запиша Hug
Атракция,много хубава тема Simple Smile
Дикси,това вашето на нищо не прилича вече Thinking. Търси някой да го гледа у вас. Дано буързо да се оправи милия.

# 17
  • Мнения: 169
Дикси, би ли казала от коя аптека я купи ,защото аз само в тази намерих и то с поръчка в повечето ме гледаха  неразбиращо, та чак се замислих дали съществува Peace

# 18
  • Мнения: 5 026
Ей , Дикси, направо ми се сви сърцето, честно  Sad  Какво да му пожелая вече на Митачко  Heart Eyes какво ти се случи с плана за учене, уж за добро да тръгне на ясла, пък то...

 И Бужи е със сополи  Confused Спа повече от 3 часа следобед, което ми вмъкна мисъл в главата,че се разболява и ето!

Тина, имам някакъв спомен, че в Наркопа, на 2 етаж, съм виждала разни карнавални одежди-провери там  Peace

# 19
  • Мнения: 1 951
Дикси, би ли казала от коя аптека я купи ,защото аз само в тази намерих и то с поръчка в повечето ме гледаха  неразбиращо, та чак се замислих дали съществува Peace
Аптеката е до "Екзакта Медика" преди тази на "Хигия". "Везни" се казва, малка е, срещу тотото.

Нади, наистина на нищо не прилича  Tired

# 20
  • Мнения: 22 440
Дикси, дано да се оправи бързо малкият, той големи болести изкара.
Защо не пробваш да го заведеш някъде по морето ако имаш възможност, добре им се отразява въздуха там, или пробвай с някой имуностимулант, не знам, прецени си.

Silvipl, е, добре сте извели бебока все пак в това хубаво време, просто моли комшийките само да поглеждат, не да се надвесват. Аз не изтраях и 5дена в къщи с Калина, но си е до човека. )))

Yoya, дано сте добре и да нямате пак проблеми с обривания и т.н.

g.petkova, ами аз тръгвам от началото на старата главна, че слизам пеша от сторгозия и после се мотам по центъра, в градската и така. )))

# 21
  • Мнения: 872
Атракция,с тази тема надмина себе си   bouquet
Дикси,миличкото Митаче  Cry.Дано бързо оздравее,гушни го от мене  Hug
Yoya,бързо оздравяване на каката,дано се размине само с едната температура и не е нещо сериозно  Hug  А за глутена - не ми се вярва обривът да е от него,ако беше от това щеше да се одриска,да не е от някоя друга съставка?Но за всеки случай изчакай няколко дни и  пробвай пак  Peace
Silvipl, и аз много мразя някой да заплюва детето ми (пък и не само него)  Sick Една позната викаше - българите като видим нещо хубаво и веднага трябва да го оплюем  Close

# 22
  • Мнения: 169
Благодаря Дикси .Да се оправят бързо дечицата Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 9 862
Дикси,пожелавам ви бързо оздравяване! HugДано не помислиш,че ти се бъркам...казвам го само защото много си ви обичам всички-наистина може би е по-добре да намериш жена за вкъщи.След няколко месеца,примерно есента,пробвайте пак с яслата.То така или иначе като излекувате  пневмонията не е добре веднага пак да тръгне на ясла . Hug

# 24
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 822
Бързо оправяне на болничките.

# 25
  • София
  • Мнения: 406
Здравейте.Почти не пиша,но се насявам скоро и аз да мога да обменям опит с вас,все още чакам и се надявам скоро да има развитие.
Атракция,поздравления за хубавата темичка.

# 26
  • Плевен
  • Мнения: 239
Дикси,много гадно.Бързо да се оправя Митето Hug
Аз от рано рано филмчета свалям. Аман от тези анимации вече. ooooh!

# 27
  • Мнения: 64
Добро утро!
Имам едно запитване - от понеделник се връщам на работа и звънях в счетоводството да питам дали трябва да попълня някакви документи и от там ми казаха да проверя в НОИ. Ако някой от вас знае нещо ще ми спести поредното разкарване до там. Благодаря предварително!
Тина костюмчета със сигурност има в Наркооп на 2ри етаж, а мисля че съм виждала и в Кауфланд.
Приятен ден на всички!

# 28
  • Мнения: 5 026
Честит рожден ден,  bmanolova !  Жива и здрава да си, много щастлива!


# 29
  • Мнения: 668
защо не звъннеш по телефона поне да знаеш дали да се разкарваш     88 44 12.ето ти телефонче  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт