ПЛЕВЕН - 45

  • 12 519
  • 292
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 955
ами теодор ?там е хубаво,просторно

Ако говориш за Теодорос - няма такава чалга другаде като там и увеличена до дупка  Sick

Нади, не знам...бях на кръщене септември в Капитал, а иначе така самостоятелно си ходим често. Никога не са ми направили лошо впечатление  Peace

Как забравих Параклиса и Будапеща  ooooh!
То това са вссъщност 4-те ми любими места  Grinning

Митко продължава ужасно да кашля. Мисля днес следобяд или най-късно утре да го заведа пак при Българанов да го чуе и да прецени има ли някакво подобрение изобщо,  и ако не да сменя този Оспамокс.

# 76
  • София
  • Мнения: 9 905
Дикси,аз не разбирам много много newsm78,обаче Оспамокса не е ли слаб АБ?Когато моите девойки бяха с леко зачервени гърла миналата седмица,точно Оспамокс им изписаха,защото лекарката ми обясни,че нямало нужда от силен АБ.А той има ли Т?Дано бързо се оправяте и скоро да се похвалиш с много добра детегледачка. Peace
Аз за ресторанти никак не мога да говоря-ходила съм само в Будапеща с вас..и в Параклиса също с вас Laughing.И на двете места ми хареса,повече в Будапеща.В тая връзка не е ли време пак да ме заведете на ресторант Mr. Green?!

# 77
  • Мнения: 5 026
Привет! Днес оставих Божидарко още на вратата. Малко ми е кофти, но лелята беше категорична - "Детето е бонбон, заминавай!"  Rolling Eyes Залавям се да чистя  Simple Smile

ами теодор ?там е хубаво,просторно
Ако говориш за Теодорос - няма такава чалга другаде като там и увеличена до дупка  Sick

Абсолютно съгласна - бях там с Анатоли на Коледен банкет, не мисля да стъпя повече  Crossing Arms

# 78
  • Мнения: 22 535
Добро утро момичета. ))

Днес е гадно на вън, няма да излизаме. ((( Ужас, Калина ще ми мрънка цял ден, но с този дъжд, няма как.

Люляците в Кайлъка също стават, но не знам дали са отворени по това време.
Аз също мисля да правя кръщене лятото, като направи годинка, но освен кръстниците, ние и майка ми и баща ми и баба и дядо никой друг няма да присъства.

# 79
  • Мнения: 1 955
Дикси,аз не разбирам много много newsm78,обаче Оспамокса не е ли слаб АБ

И на мен това ми е основното притеснение. Ама нали той го е изписал, аз леко попитах защо Оспамокс, но той каза, че Зината бил пълен болкук, Клацид пи миналата седмица, а от Аугментина има страхотно разстройство Митко, и с така се изчерпа гамата от възможности  Tired
Не знам ...за какви други "уж" по-леки неща е пил по-силни АБ-ци, а сега един оспамокс само. Дано не стане по-лошо , вместо да се оправи  Praynig

# 80
  • София
  • Мнения: 412
Благодаря ви момичета за отговорите   bouquet
Това Корона Ню Йорк ли е ? Ако да, градината му беше много хубава, но вътре не съм влизала, има ли възможност за събиране на повече хора? Те не, че ще са много, но уж най- близки роднини и приятели и пак стават около 30 човека. А Будапеща къде е ресторанта  newsm78 , знам дискотеката, но......
И в София времето е гадно и вали и ще изкукаме в къщи  Mr. Green
 Peace

# 81
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 039
Преди няколко седмици ходих в "Национал". Кухнята добре, но музиката  ooooh!
Много силна, почти нищо не се разбираше от думите на певицата. Докато вървеше програмата не можех и две думи да си разменя с компанията, а бяхме доста отдалечени - до бара чак. Щях да си загубя гласа, да не говорим колко се напрягах за да бъда разбрана или за да чуя нещо. Иначе купона си вървеше, но май вече не си падам по подобни "силни" и шумни веселби.

# 82
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Дикси, и ние обичахме да ходим често там,нооо.... направо се оляха. Не ми се навлиза в подробности,че пак се ядосвам много. Ама Да ти каже,че тортата е 3,50 примерно,а аз в менюто я виждам 3,20 и като го питахме каза,че било грешка в менюто StopЯвно човека беше решил да си избие част от парите,които беше платил на мъжа ми за проекта на интериора у тях.
iga, ние бяхме 50 човека и се събрахме съвсем спокойно.Имаше място и за клоуните Laughing съвсем спокойно беше откъм местата за сядане на хората. Имам снимки мога да ти покажа,ако искаш.

# 83
  • Мнения: 5 026
Това Корона Ню Йорк ли е ?
Да   Peace  На кръщенето на Божидар бяхме около 30 човека, събрахме се на 1 етаж, беше много комфортно  !

А Будапеща е точно до входа до Бингото Simple Smile

# 84
  • Мнения: 1 955
Това Корона Ню Йорк ли е ?
........
 А Будапеща къде е ресторанта  newsm78 , знам дискотеката, но......


Да, Ню Йорк е. И става за 30 човека според мен, че и за повече  Peace

А на Будапеща ресторанта  до входа на наркоопа.

Оххх, Митко си е намерил една опаковка бенгалски огън, с едни много дълги пръчки е, и сега ме кара само да палш. Умирисахме къщата на онази специфична миризма, която само с Нова Година я свързвам  Mr. Green

С Миленка заедно сме писали  Grinning

Последна редакция: чт, 13 мар 2008, 09:51 от Дикси

# 85
  • Мнения: 5 026

Оххх, Митко си е намерил една опаковка бенгалски огън, с едни много дълги пръчки е, и сега ме кара само да палш. Умирисахме къщата на онази специфична миризма, която само с Нова Година я свързвам  Mr. Green
  Joy Може да му облекчи кашлицата тази миризма  Peace Как е той днес, освен,че кашля, има ли Т?

# 86
  • Мнения: 1 955

Оххх, Митко си е намерил една опаковка бенгалски огън, с едни много дълги пръчки е, и сега ме кара само да палш. Умирисахме къщата на онази специфична миризма, която само с Нова Година я свързвам  Mr. Green
  Joy Може да му облекчи кашлицата тази миризма  Peace Как е той днес, освен,че кашля, има ли Т?

Не е вдигал от снощи  Praynig

# 87
  • Мнения: 22 535
Целият капаците на Корона е 70човека вътре. Отвън не знам точно колко събират, но времето трябва да позволява.

# 88
  • Мнения: 2 070
"Каменец" е ремонтиран, ходих преди около седмица-две и беше добре, не беше запушено. Намира се до сградата на Профсъюзите, до входа на по-стария фитнес. Манджата е супер, музиката до едно време беше готина, после се появи нещо като оркестър, но май си имаше събитие, че едни хорица заиграха хора на Бяла роза, естествено. Но ако е за събитие и напълните полвината ресторант - най-вероятно може да откажете оркестър и да имате претенции за музиката, просто питайте.

Утре кърмачките от Ла Лече Лига пристигат на един конгрес и ще ги подслонявам, малко се чудя къде да ги заведа вечерта да хапнат. Ще има бременна и майка с малко дете и искат незапушено. В Спиди и Параклиса за петък вечер е добре да запазя места нали? Да не разчитам на момента...  newsm78 В Спиди салона за непушачи е ок според мен.

# 89
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
О, значи мис Бу ще пристигне.  Grinning Тя скоро попита за билети до Плевен.
Дещо, къде ще се проведе конгреса?

Общи условия

Активация на акаунт