*** Дълго пуенте ни 4ака за СанХосе и Семана Санта **Испания**

  • 26 282
  • 295
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 26
Честит рожден ден на Мартин на Милена
Да расте здраво и голямо  момче за радост на мама и тате! newsm59


Вес то помен от сняг още на другия ден нямаше ама докара минусуви градуси и много болести.Ние сега сме с гнойна ангина и ни боцкат гентамицин.И да ви се оплача при всяко боцкане ни взимат по 2лв. #Crazy.Не знам на къде е тръгнала тази наша държава #Cussing out
Честита първа пролет

Последна редакция: сб, 22 мар 2008, 21:37 от betz

# 211
  • Мнения: 259
4естит рожден ден, на патерици, на Криси и Мартин! Да растете здрави и безгрижни, и само усмивки да има по вашите ли4ица.
Тонита благодаря 4е си се сетила за мен, ще 4акам да пишеш резултатите, но предполагам 4е не са имали проблеми. Дано сте си изкарали много добре с гостите.
Моми4ета ние днес си направихме малка разходка до плажа с ЛаАда, Парабол, Габи и Силрай, беше много хубаво, е поне за мен беше така. Те ще ви разкажат пове4е, защото аз тези дни нямам много време.
Целувки за вси4ки де4ица.

# 212
  • Мнения: 1 128
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАРТИ. ДА РАДВА МНОГО ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО И ДА РАСТЕ ЗДРАВО И РАЗУМНО ДЕТЕНЦЕ

Аннет, опитах се да го гледам, но въпреки, че не го познавам това момче ми стана едно тежко и не можах...Не мога да си представя на вас какво ви е...До кога ще е в България съпругът ти?

# 213
  • Мнения: 1 128
Имам въпрос към ВЕС. Гаджето през октомври 2006 година къде работеше? Гледах снимките и си спомних, че докато раждах в LA PAZ един висок младеж приличащ на твойто момче ми скачаше върху корема и ме натискаше с лакът посред нощите:mrgreen: Mr. Green Mr. Green
Не е истина просто какви сладки дечица и мами си имаме в  "esta nuestra comunidad" Mr. Green

# 214
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
 Joy Joy Joy Фрики, през октомври 2006 бяхме вече в Швейцария, така че не мойто мъж ти е скачал по корема.  Laughing А и целия му стаж в гинекологията е гледане, слушане, тук-там някоя операция, но не и израждане. Но и това е било отдавна, ресиденте беше до 2004.

 Mr. Green Голям смях падна с това скачане по корема Hug Hug Hug

# 215
  • Мнения: 235
Този.."ска4ащия" дали работи още там newsm78 Joy Joy Joy

# 216
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ХЕлоу лейдис
както ви е писала РАли в4ера пак направихме една среща този път на море и си изкарахме 4удесно . запознахме се  ли4но със Силрай и с 2-те и 4аровни дъщери4ки Simple Smile . разходихме се до плажа - някои " покараха кънки " други наистина караха кънки  и децата се забавляваха много .бяхме на Рали на гости и  и не мога да не спомена  колко са гостоприемни и радушни цялото и семейство ! изобщо не усетихме кога стана ве4ер Simple Smile . нямам много снимки , като ги ка4а ще ги пусна непременно  , но тези уикенди наистина ме въодушевяват много Simple Smile
 следващото , което сме запланували е среща за ВеликДен някъде близо до Бенидорм - така 4е които иска да се вклю4ва и подготвя Simple Smile !

# 217
  • Мнения: 68
Здравейте момичета
Много отдавна не съм се включвала, но сама гледам Алех и ми е много трудно...Таткото трябва да работи и няма много време да ме отменя и Алех ми поглъща изцяло времето. Успях да изчета последната тема и се върнах да видя за какво честитите на Вес.
Вес честито и от мен за успеха на мъжа ти, наистина подкрепям май думите на Асто, че зад всеки успял мъж седи една силна жена, която го подкрепя по пътя към успеха му ... Наистина мисля, 4е си един прекрасен 4овек и страхотна съпруга. Пожелавам ви, когато ви дойде времето едно страхотно беб4е да доусмисли живота ви.
Мимки, честита ти рожба, Да ти е жива и здрава Никол , голяма хубавица е , да расте здрава и умна и да радва мама и тате... За коликите аз давам АЕРО РЕД през едно хранене и съм горе долу доволна. Има дни когато имаме не много колики има дни е много спокоен. Също много ми помага сешоара, топля коремчето ама дали от шума или от топлото Алех доста се успокоява. Когато стане много напечено разнасям из къщи като самолетче по коремче в ръцете ми и люлея и гушкам, има ефект също. Пожелавам ти да си спокойна и да кърмиш възможно най-дълго...за нещастие аз не можах. Кърмих до 20-тия ден и после само на АМ. Сега сме с Блемил Плюс и съм доволна, наддава добре, за 1 месец 1050 гр и 3 см. Имаме обаче един проблем, които се надявам да се оправи след 2 месеца. Откриха ни дисплазия на едната тазобедрена става (недоразвита става) и сега Алех носи ортопедични гащички, които са много твърди и не са му много удобни и като се съчетае с коликите детето доста се мъчи и затова е все в ръцете ми и аз се изморявам доста. Ето ви един линк сложих малко снимки на Алекс в албум4ето ни.

http://family.webshots.com/photo/2634147200100712811sMsdQJ?vhost=family

Анет, моите съболезнования за брата на мъжа ти ... Баща ми и брат ми също летят с такива парапланери...господ да ги пази...Винаги е  голяма трагедия когато стане инцидент с млади хора...
Аз май много писах, да не ви натоварвам пове4е с дълги постове, ако се сетя не6то пак 6те пи6а...
Лек ден моми4ета  Hug

# 218
  • Мнения: 40
Здравейте момичета! Не съм писала отдавна, но ви чета редовно! Преместихме се в нов апартамент и имах доста работа, докато подредя всичко, а и известно време нямах нет. При нас е много студено. Вчера валя сняг и Ради много му се радва, ходихме на разходка до едно много красиво село. За щастие там имаше повече сняг направихме си снимки, прекарахме си хубаво.
На всички пожелавам приятна почивка.

# 219
  • Мнения: 1 271
Добър вечер и от нас.

Вчера си изкарахме много добре, за което благодаря на всички ви.  Heart Eyes
Рая беше очарована от новите си приятелчета, а мъжът ми каза , че  най-накрая е открил сродни души.А аз съм просто във възторг от новите познанства.Ето снимките , които успяхме да щракнем, найстина не са много, но в приятната компания не се усетихме кога мина времето и трябваше да тръгваме, та не остана много време за щракане.
Ето линк към снимките  http://s144.photobucket.com/albums/r196/silrai/Forum%20babes/
Искам само да поясня-първите две снимки са на Елеана след като си тръгнахме-то се вижда , беше се хванала за предната седалка и стъпила здраво на двата си крака и така спеше  Joy
Момичета понеже говорихме за диети, ето ви линк към по подробно обяснеие за тази диета на Аткинс. Нарочно не ви я давам само диетата, хубаво е да прочете повече за нея и плюсове и минуси и тогава всеки да си прецени за себе си.Но иначе според мен е добра( не съм я пробвала), само на първо четене.
http://search.gbg.bg/google/search.php?q=%E4%E8%E5%F2%E0+%C0%F2% … =0&lr=lang_bg

Лека вечер на всички за сега.  Heart Eyes

# 220
  • Мнения: 1 156
Здравей на вси4ки
От доста време  ви 4ета и се опитвам безуспе6но да публикувам не6то ама все не успявам.
И ние живеем в Comunidad Valencia, provincia Alicante,Torrevieja. И по сте4ение на обстоятелствата сме приятелско семейство със Силрай и фамилия. Та с нея си оворихме за празнуване на Великден, но  не можах да разбера каде то4но. Близо до нас към Орихуела има едно място което е с детски кът , със санитарен възел, мивки и градениа барбекута. Бяхме там преди 2 седмици и е страхотно. А за сре6тата в събота не можахме да се класираме за6тото аз бях на работа и  се прибрах към 2 и половина .
За протокола  на 30 години съм, съпругът е на 31, аз съм родом от Плевен, тои от Бургас,все о6те нямаме дете.
Лека но6т на вси4ки майки и техните зай4ета.

# 221
  • Spain
  • Мнения: 3 750
 хахаха -зна4и сме приятна компания все пак Simple Smile
привет Гери - това с кухните в Торевиеха може да го проверим още тези седмици  хаха Simple Smile
Гери за Велик ден поне на мен ми се искаше да отидем по -нагоре за да могат от БЕнидорм ,4е дори и Валенсия ако искат моми4етата да доидат Simple Smile ...разбира се това си е ли4но мое мнение , не изказвам някакво общо мнение .

ПАрабол Гледа6 ли в момента Фама ?
 моми4ета ето моите снимки 4е днес се улисах и забравих
http://good-times.webshots.com/album/562869485jmMBuk
  утре пак на работа  Cry

# 222
  • Мнения: 3 098
  може да го проверим още тези седмици  хаха Simple Smile
Гери за Велик ден поне на мен ми се искаше да отидем по -нагоре за да могат от БЕнидорм ,4е дори и Валенсия ако искат моми4етата да доидат Simple Smile ...разбира се


Искат. LaughingЗа кога го мислите и излет или просто разходка ще бъде?
Пускам ви тук една снимка моя от фаясите.Когато ги видях,се смях ужасно много.По_нататък ще ви ги публикувам вси4ките,но по мое мнение тази година бяха най_невзра4ни и бедни.Също така о4аквах и нощта на крема да бъде някакъв ад,но тази година просто нямаше нищо такова,а само красиви зари из цяла Валенсия.Тези,които са се приземявали със самолет през тази нощ сигурно са имали незабравиима гледка.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=230548&photo=30

# 223
  • Мнения: 259
Здравейте мацки,
радвам се 4е и вие сте изкарали добре. Ани и вие не сте по малко гостоприемни, дори пове4е от нас, защото не беше много добре от моя страна да ви оставя, но какво да се прави с тази работа.
geripetrowa здравей и от мен, и другият път да се вклЮ4иш задължително.
plamplam много е сладък малкият Алекс, дано скоро се оправи проблема с кра4енцето.
Марица ами мислехме да е нещо като излет, към Алтеа за нашият Великден, 27 април. Да си направим кузунаци и да си боядисаме яйца, и доколкото разбрах, но това ще го потвърдите вие който живеете близо, към Алтеа има православна църква. За мен е 4удесна идея на нашият Великден да се съберем да се видим и да отпразнуваме заедно.
Аннет, Герито, Гоя надявам се 4е и вие ще се вклЮ4ите и вие.

# 224
  • Мнения: 1 818
Здравейте,момичета! Наистина 22-и беше незабравим ден.Изкарахме чудесно с Рали,Силрай/Силвия/,ЛаАда/Ани/,parabol/Деси/...Радвам се,че този път се запознах с братовчедите на Рали/те имат един сладък тригодишен Гого.../ и със Силрай...Рая е голяма красавица,а малката Елеана е чаровно ,усмихнато и ядящо всичко бебче.Харесаха се със Сава...вижте ги как се държат за ръце на една от снимките  Heart Eyes Heart Eyes Сан Педро е чудесен град,но за съжаление успяхме да "разгледаме"само алеята до плажа.Децата поиграха доста,но вятъра ни направи лоша шега и...Рали ни приюти всички в дома си...Можете ли да си представите /само да ги сброя... Grinning/ 10 големи и 6 деца...и като сложим родителите на Рали и девер и... #Crazy Добре,че апартамента им е огромен /и много хубав/и ни побра всичките...Потвърждавам думите на ЛаАда,че Рали и Йотко са изключително гостоприемни.А родителите им са много мили хора...Как ни изтърпяха всички...и как изчистиха след нас...не знам  ooooh! Похапнахме пици ,които опекохме у тях.../в последствие разбрах,че Йотко се е нагърбил сам да плаща....ще се караме за това Naughty /Мъжете ни намериха много общи теми за разговор...децата си играеха с камарите играчки на Ния...а ние жените...не можахме да се наприказваме...  Wink Да ви кажа честно,не съм вярвала,че на едно място в Испания могат да се съберат толкова хубави хора българи...Това е мнението и на Дани и на средния ми син,коъто изобщо не скучаеше с толкова колоритни личности!  Hug
А аз се чувствах доста по-млада с толкова млади момичета около мен .Благодаря ви Деси,Ани,Рали,Силве за хубавия ден!
Рали,защо се притесняваш...работата си е работа...ние трябваше да тръгнем по-рано...

Аз започвам да търся местенце в нашата зона...Гоя и Анет да помагат за Бенидорм и Алтеа...Ако искате да наемем къща за два дена ...или да запазим стаи в хотел за далечнитени гости...Давайте предложения!
Марица,радвам се,че си следващата навита за срещата  Hug

Силрай,ЛаАда,прехвърлих си ваши снимчици в албума  Hug Hug
Силрай,благодаря за линка...ще разгледам диетата .
ГериПетрова,добре дошла  Hug
Бгангелейес,интересен подарък  Wink
Саби,много сладки думи...но най ми хареса ръчичката на Йоана...сигурно тати много се е радвал на подаръка  Hug
Честит РожденДен наМарти на Милена! Да е здраво и усмихнато детенце! Миленче,пиши /не само чети,както пише Вес/...и в Скайп-а не съм те засичала скоро.Разкажи ни ...харесва ли ти Испания...свикнахте ли вече?
Фрики,де късмет на всяка бременна да скача на корема и млад и хубав доктор... Joy
Гоя,чакаме да покажеш торти  Hug
Анет,гледах клипчетата,но ми стана много мъчно .
ПламПлам,много е сладък Алекс и колко е пораснал само! Heart Eyes

Вчера цял ден правих козунаци,че днес батковците ще се събират с приятелчета да похапват Мона...днес съм си дала почивка...
Целувам ви всичките! Лека седмица!
  bouquet

Качвам снимките...след малко ще ги публикувам Wink





Общи условия

Активация на акаунт