Лунна диета-първа четвърт - 11.56ч. - понеделник, 16 май

  • 3 744
  • 80
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 716
И аз -1 кг. Laughing
Вчера хапвах ягоди и краставици на салата - олио, оцет и сол.
Отделно чай и мед.

# 61
  • Мнения: 496
Този път съм само -0,800 кг, но съм доволна.
Браво, момичета! Сякаш компанията на удържалите фронта се увеличава! Хайде, до следващата фаза  Wink

# 62
  • Sofiа
  • Мнения: 3 243
Цитат на: mimi flax
Хайде, до следващата фаза  Wink

Кога е седващата?

# 63
  • Мнения: 496
Мисля, че беше на 23 май - пълнолуние

# 64
  • Sofiа
  • Мнения: 3 243
Цитат на: mimi flax
Мисля, че беше на 23 май - пълнолуние

Ако е тогава ще пропусна - почивни дни време за глезотийка - не мога да карам само на вода. Ще изчакам следващият път

# 65
  • Мнения: 496
Val,
Не е страшно - всяка седмица има някаква фаза, ще наваксаш  Grinning

# 66
  • Мнения: 3 611
Аz май трябва да правя по 2 фаzи на седмица  Sad  Току що иzядох 4 филии бял хляб с дебел пласт Нутела и сега ме е яяяяяяяддддд  Close  Sad  Мноо съм...  #2gunfire  #Splat

# 67
  • Мнения: 500
Да се включа малко късно и аз, много добре се справих.... и то почти до финала. Казвам почти, защото вечерта си хапнах малко пържен черен дроб с морков( уж за да не правя салата), но тази сутрин съм -1. Доволна съм, макар че до следващото гладуване, ще си го наваксам със сигурност.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 544
Цитат на: Lilly
Цитат на: Raly75
Цитат на: Lilly
Тае-бо 8 минутната версия, Пилатес 30 мин. и малко коремни пресички....


Lilly,от къде си изтеглила Пилатес??? Къде ли не търсих...


http://217.30.215.138/theadmin/videoz/Pilates%20Workout%20For%20Dummies/
Пробвай от тук. В момента съм на работа и не съм сигурна за линка, но ако не става кажи за да проверя като се прибера в къщи довечера...

The page cannot be displayed - Не ставаааа..... Banghead

# 69
  • Мнения: 3 861
Цитат на: Raly75
Цитат на: Lilly
Цитат на: Raly75
Цитат на: Lilly
Тае-бо 8 минутната версия, Пилатес 30 мин. и малко коремни пресички....


Lilly,от къде си изтеглила Пилатес??? Къде ли не търсих...


http://217.30.215.138/theadmin/videoz/Pilates%20Workout%20For%20Dummies/
Пробвай от тук. В момента съм на работа и не съм сигурна за линка, но ако не става кажи за да проверя като се прибера в къщи довечера...

The page cannot be displayed - Не ставаааа..... Banghead


я пробвай от тук
http://ftlbg.com/theadmin/videoz/

# 70
  • Мнения: 3 861
Цялото килце с което се разделих повреме на Лунната диета е обратно  при мен. Бясна съм Imp е меко казано #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out
Повече НЯМА да гладувам. Crossing Arms Ще намеря друг начин за проклетите три кила Thinking

# 71
  • Мнения: 3 611
Цитат на: Lilly
Ще намеря друг начин за проклетите три кила Thinking


Ако намериш - свиркай смело. И аz искам 3 да смъкна.  Tired

# 72
  • Мнения: 558
Цитат на: Lilly
Цялото килце с което се разделих повреме на Лунната диета е обратно  при мен. Бясна съм Imp е меко казано #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out
Повече НЯМА да гладувам. Crossing Arms Ще намеря друг начин за проклетите три кила Thinking


И ПРИ МЕН СТАНА ТАКА! Imp

# 73
  • Мнения: 5 647
А кога е следващата дата за диета? newsm22

# 74
  • Мнения: 171
И аз да се похваля - килограм и половина !!!!!!!!!!!!!!!!! Ама този път съм решила да позадържа резултата, даже и да го увелича  Simple Smile  Simple Smile  Затова от вчера съм на плодове през деня на работа (каквито си поискам) и на салати вечер.....Само на биричката не мога да устоя  Confused  Снощи например бях на домати с моцарела и няколко капки зехтин ...тази вечер може би зелена салата с риба тон..... та така ще я карам.... ще видим докога и как ще е при мен Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  
Хайде, до 23 май в 23.18 ч.  Stuck Out Tongue

Общи условия

Активация на акаунт