Пюрета на хип с 40 % месо

  • 1 924
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Тц,не захранвай с такова.
 И как ще му дадеш цяло наведнъж? ooooh!
newsm78 #Crazy

# 16
  • Мнения: 4 784
Аз не съм виждала такива пюрета на Хип, но и не бих захранвала с тях. Има други месни пюрета за захранване с месо, като процентното му съдържание мисля беше около 8.

# 17
Благодаря ви момичета много ми помогнахте!

# 18
  • Мнения: 4 447
Благодаря ви момичета много ми помогнахте!

Нали за това сме тук  Peace Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 1 175
И аз имам такова телешко и се чудех защо е с толкова голям процент месо.Даже си мислех,че е специално за деца с нисък хемоглобин или анемия  newsm78 Но съм сигурна,че пише да се използва до два дни след отваряне.А така не ми се връзва нещо,нали се дава месо не всеки ден,а през ден,а пък да се даде цялото наведнъж е множко... Thinking

# 20
Тези пюрета не са за захранване. Задължително се смесват със зеленчуково. Не може да ги даваш само тях. Така ми обясниха в магазина.

# 21
  • Мнения: 1 049
Е как уж захранване, а пьк с 40 % .... Естествено, че се захранва с по-малко сьдьржание на месо в пюрето. 8 % е месото в готовите бурканчета за най-малките. baby_neutral

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Моми4етата са ти казали  Naughty не давай тези пюрета за захранване!Те са за смесване с друга зелен4укова храна.Тук има такива буркан4ета и са за след 12-я месец.
   newsm10

# 23
  • Мнения: 1 900
В пуешкото на Хип 40% месо има и лук. Писна ми да се чудя какво съдържа всъщност и му правя домашни пюрета. Peace

# 24
  • Мнения: 403
И аз видях вчера такова пюре.От пилешко месо.Пишеше, че трябва да се употреби до 1 ден след отварянето.

Общи условия

Активация на акаунт