Курс за бременни В Пловдив

  • 4 407
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 218
Аз посещавах училището за бременни в Торакс и съм много доволна.
Курса е 2 месеца, два пъти в седмицата( при нас беше вторник и четвъртък),
и във двата дни имахме по 30 мин гимнастика , а всеки четвъртък лекции провеждани от гинеколог, педиатър,анестезиолог.
можеш да се обадиш за повече инфо на тел 032621620

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
И аз ходих в Торакс и съм доволна  Peace
А за курса, за който говорите, може би има твърде малка разгласа, та хората не знаят...Иначе не виждам логика да не се къберат 10 човека...Или пък нещо в организацията им куца  newsm78

# 17
  • Мнения: 55
Момичета, аз се отказах да чакам да ми се обадят, защото, когато нещо е безплатно, в много случаи не е качествено, а и мотивацията я няма у хората, които го провеждат.
За Торакс чух, че курсът е добър и всички, които са го посещавали са доволни.
Но аз вече се записах на курса, който се провежда в I ДКЦ. От там също има добри отзиви. Избрах него, защото ми е по-близо до работното място и ще ми е по-удобно.  Обадих се по телефона и една много, много мила жена ми обясни всичко, от което се интересувах подробно. Казва се Елена Стоянова, а телефонът е: 0899993043. Курсът е два месеца и се провежда 3 пъти на седмица - вторник от 17:30 до 19:00 са лекциите, всяка сряда през деня се прави посещение в един родилен дом, където има среща със специалист и се провежда нещо като беседа, а в четвъртък от 18:00 до 19:30 са упражненията. Най-общо жената ми обясни, че има практически занятия за повиване, къпане, масажи на бебето, техники на дишане при раждане и т.н. А за татковците има специални лекции и практически упражнения, на които е добре да присъства. Курсът струва 67 лв и всеки месец има нова група. За сега в групата за 15 април има 6-7 момичета. Жената каза, че най-добре е групите да са не повече от 10-12 жени. Имало татковци, които присъствали на всяко занятие, за което не се плаща допълнително.
Отделно от курса, всяка събота от 9:30 до 10:30 има гимнастика за бременни, която струва 4 лв на занятие.
Е, това е, което получих като информация. Когато започне курсът, може да пиша и впечатленията си.
Аз също работя, но се радвам на разбрани колеги, които ще ме пускат за курса Simple Smile
Ще се радвам, ако някоя от вас се запише.

# 18
  • Мнения: 97
Аз също искам да се запиша, но се чудя още дали в Торакс или в поликлиниката на Понеделник пазара. Ще се обадя и на двете места и ще реша, имам още време

# 19
  • Мнения: 1 900
Страхотен е курса към ДКЦ 1, няма да съжаляваш. Grinning
Елена е много приятна жена, а също и всички който се занимават с организирането на курса. Специални благодарности на Антоанета Борисова за подкрепата й, нека продължава да съветва бъдещи и настоящи майки  Hug Heart Eyes
Който иска може да разгледа сайта им www.bg-bebe.com

# 20
  • Мнения: 78
Темата е старичка, но искам и аз да дам своя глас за курса за бременни в ДКЦ1 на Понеделник пазара. Курсът е страхотен! Имаше лекции от педиатър, гинеколог,консултант по кърменето, психолог, хомеопат; гимнастика/йога за бременни; посещение на всички родилни домове, където бременните се срещат с персонала и задават въпроси. Много, ама много полезен курс! И хората, които го организират са страхотни! Горещо го препоръчвам на всички бременни в Пловдив!

# 21
  • Мнения: 55
Аз вече повече от месец го посещавам (към ДКЦ 1)  и съм много доволна. Наистина си заслужава. И мъжът ми често идва с мен - на него също му харесва, а не ми се вярваше! препоръчвам го на всички!

Общи условия

Активация на акаунт