фон дю тена

  • 1 581
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 259
Здравейте на всички  Simple Smile мойто място не е тук но бих искала съвети от хора с опит за да не съжалявам нещо по-късно.Имам няколко въпроса за фон дю тена не съм ползвала до сега сложих си веднъж и много ми хареса-какво ще се случи с кожата ми ако си слагам по-често?(на 16 години съм)чувала съм че запушкало порите и лицето ставало на дупчици или пък че така кожата ще се сбръчка по-барзо #Crazy .вярно ли е това?а и да попитам разликата между крема и фон дю тена  Embarassed Embarassed охххх нищо не знам  newsm78 та какво и да ми кажете съм сигурна че ще ми е от полза  Praynig Praynig Praynig мерси предварително  Hug
На тези години нямаш какво да прикриваш,а ако имаш,по-добре го лекувай.
Имам дъщеря малко по-голяма от тебе и вече виждам как съсипа кадифената си кожа с всекидневно използване на фдт и пудра.Колкото по-късно започнеш-толкова по-добре.


 Peace

# 16
  • Мнения: 173
Аз съм на 28 години и използвам ФДТ след като съм нанесла първо крем за лице.Имам суха кожа.Слагам си през ден,два,не всеки ден.

# 17
  • Мнения: 202
Seventeen  и Essence и двата са ми от любимите аз съм с смесена кожа и съм много доволна Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 10 858
miimkaa само да кажа, че кожата ти на 16 год. едва ли е суха. Според мен е много дехидратирана, а оттам идва и беленето. Мисля, че ти трябва хубав хидратиращ крем с фактор, и хубав хидратиращ ФДТ също с фактор (щом толкова искаш на ползваш).

Общи условия

Активация на акаунт