Нормална ли е болка в корема..

  • 3 557
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 910
Същата болка имах и аз.
Честита бременност  bouquet

# 16
  • Мнения: 941
Несмея да се надявам момичета....  Praynig страх ме е пак да не се разочаровам - това са почти 2 години опити....

# 17
  • Мнения: 2 479
Несмея да се надявам момичета....  Praynig страх ме е пак да не се разочаровам - това са почти 2 години опити....
Не успях да разбера прескочила ли си вече един цикъл или още не. Ако си пропуснала цикъл - направи си тест просто, а и да не е така, не пречи да направиш - повечето вече хващат и много ранна бременност. Thinking

# 18
  • Мнения: 4 621

Мен си ме болеше в началото доста често, точно както при М. Имах напълно нормална бременност! Но ако те тревожи консултирай се с лекар. Лека бременност   bouquet 
При мен беше по абсолютно същия начин Peace

# 19
  • Мнения: 24 467
Никоя силна, продължителна или честа болка не е нормална. Нормално е да установя причината, която я поражда, още в началото. Пък ако ще и тази причина да е нормална.

# 20
  • Мнения: 941
Несмея да се надявам момичета....  Praynig страх ме е пак да не се разочаровам - това са почти 2 години опити....
Не успях да разбера прескочила ли си вече един цикъл или още не. Ако си пропуснала цикъл - направи си тест просто, а и да не е така, не пречи да направиш - повечето вече хващат и много ранна бременност. Thinking

цикъла трябва да ми дойде около 16-17март (до 3 дена) , все още не ми закъснява...

# 21
  • Мнения: 2 479
Несмея да се надявам момичета....  Praynig страх ме е пак да не се разочаровам - това са почти 2 години опити....
Не успях да разбера прескочила ли си вече един цикъл или още не. Ако си пропуснала цикъл - направи си тест просто, а и да не е така, не пречи да направиш - повечето вече хващат и много ранна бременност. Thinking

цикъла трябва да ми дойде около 16-17март (до 3 дена) , все още не ми закъснява...
Изчакай тогава до датата, стискам ти палци   bouquet.

# 22
  • Мнения: 1 031
Сподели с лекаря си.Взимай no-spa  2 пъти на ден,обикновено  не са страшни тези болки,но трябва да им се обърне внимание

Точно така Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 1 522
Мен ме болеше горе долу до петия месец. Болката е като при цикъл и я усещах най-вече около датата на цикъла по няколко дни. Все пак не е лошо да се консултираш с доктор.


# 24
  • Мнения: 434
Аз имах много остра и силна болка първите два месеца. Бях много притеснена, тъй като имах един спонтанен аборт и пусках даже тема във форума. Докторката ми го обясни с това че съм с обърната матка и е нормално да имам болки докато матката расте и се намести.

# 25
  • Мнения: 961
За да си напълно спокойна, отиди на гинеколог. Няма да навреди, а едва ли тук ще получиш по-компетентен съвет от неговия.
Успех и дано всичко да е наред!

# 26
  • Мнения: 172
И с двете бременности имах такава болка,смятам,че е нормално.

# 27
  • Мнения: 10
Здравейте бъдещи и настоящи мамита !
Бременна съм в 15 седмица и на моменти също усещам тъпа болка долу ниско и в кръста,бяхме на вудеозон на 07.03 лекарката каза,че сичко е ок,но аз все се притеснвам.Трябва ли да пия и аз Нош-па.Болката се засилва особено като карам,може би от тръскането !

Благодаря ви предварително !

# 28
  • Мнения: 2 479
...бяхме на вудеозон на 07.03 лекарката каза,че сичко е ок,но аз все се притеснвам.Трябва ли да пия и аз Нош-па.Болката се засилва особено като карам,може би от тръскането !

Благодаря ви предварително !
А лекарката каза ли ти да пиеш нещо? Два до три пъти на ден но-шпа не вярвам да ти навреди, но за това какво да пиеш докато си бременна по - добре се довери на лекар, а не на нас тук. Защото какъвто и опит да имат майките от форума, все пак малка част са с медицинско образование...

# 29
  • Мнения: 434
По принцип от друсането може да се получат контракции, но 15та седмица е рано за подготвителните.. т.е. е рано за магнезии. Най-препоръчваното за това време на бременността е Ношпа, но се консултирай с лекар.

Ако усещаш болка докато караш на твое място бих спряла да карам или да се возя докато отшуми

Общи условия

Активация на акаунт