Тайната на дългата и здрава коса-30

  • 23 240
  • 394
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 282
Фрау Зазин, честито и от мен!  Hug

На въпроса за разресването на косата...рядко го правя. Фризьорката ми каза, че при често ресане се накъсват краищата и косата почва да цъфти.  Whistling Не знам доколко е вярно това, но е факт, че нямам проблем с цъфтенето.

# 16
  • Мнения: 2 631

На въпроса за разресването на косата...рядко го правя. Фризьорката ми каза, че при често ресане се накъсват краищата и косата почва да цъфти.  Whistling Не знам доколко е вярно това, но е факт, че нямам проблем с цъфтенето.

Абе и това е вярно, но е верен и факта, че разресването спомага за оросяването и снабдяването с кръв на космената покривка...

# 17
  • Мнения: 961
Аз се реша по два пъти на ден - сутрин и вечер. Преди години дори я решех 100 пъти вечер и косата ми имаше невероятен блясък.

# 18
  • Мнения: 4 496
Аталанта си е направила труда да пусне тема за рождения ден на Фрау Зазин!   bouquet Моля да се възползваме и да я поздравим там, а не тук!

# 19
  • Мнения: 1 248
Честита нова тема,момичета.
МисАрк-пак готина мацка си ни сложила- и хубава коса разбира се,има. Hug
За ресането-толкова е обсъждано,че #2gunfire...аааама ха-ако не искате да ви се омазнява бързо косата(Анелия това за теб)-избягвайте прекаленото ресане-то разнася мазнината от скалпа по косъма.Ако ви се заплита косата- естествено че трябва да сте внимателни,или да втривате кристали или масло преди ресането, за да не се чупи косъма. PeaceДруго какво?-ако на косата ви се отразява добре-решете се колкото искате. Joy
Аз реша веднъж на ден. bowuu
Хайде сега да ви се похваля с новата ми придобивка-маска на Broaer с масло от пшеничен зародиш

 -хем да кажете има ли я в БГ,позната ли ви? newsm78-мнения,впечатления?-за което благодаря предварително Hug

Накрая ето моята коса от снощи Peace -преди да я реша, да отбележа... hahaha


# 20
  • Мнения: 4 496
Не съм я виждала тази маска. Thinking

Тонита, твоята коса определено си прилича с моята. Flutter

# 21
  • Мнения: 3 782
Честита ни нова тема Hug Мис Арк  Hug Тъкмо щях да питам къде е Зизи, а тя ....
Днес си правих отново маската, нямах кисело мляко и си сложих лъжичка майонеза, мога да кажа,че ми се отрази добре. По мои сметки имам още за една-две маски.

# 22
  • Мнения: 1 282
Тонита, поздрави! Косата ти е страхотна! Харесва ми страшно много и цветът е страшен. Ех, размечтах се и аз ...да махна черното..  Rolling Eyes Чакаме отзиви и за маската.
Аз отивам да си направя маска. Бях на изпит и пропуснах маска, сега ще наваксам.  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 48
Фрау Зазин, честито и от мен!  Hug

На въпроса за разресването на косата...рядко го правя. Фризьорката ми каза, че при често ресане се накъсват краищата и косата почва да цъфти.  Whistling Не знам доколко е вярно това, но е факт, че нямам проблем с цъфтенето.
Трябва да я решеш бавно и внимателно. Аз я разресвам всяка вечер, като главата ми е наведена надолу. Гребена трябва да върви по кожата на главата, дори и да не стига до краищата за да не се накъсва. По този начин се кръвоснабдява горната част на главата, съответно и - хубава коса. Едно време ползвах и една билка - чемерика, доста добре ми действаше.

# 24
  • Мнения: 422
Честита нова темичка и от мен..
Това за ресането знам,че не е хубаво,защото така се омзнява по-бьрзо..но не мога, все на клечки стои и не мога да се стьрпя #Cussing out
Мисля,че сега когато сьм в почивка не е задьлжително да я правя преди всяко кьпане,даже може по ведньж в седмица и когато имам повече свободно време да се намацам добре..

# 25
  • Мнения: 1 986
аз вчера нищо не направих-маскин немаскин ден с 38.5 градуса температура нищо не ми се правеше Embarassed. Днеска вече болна, здрава ще си правя маска.
Относно ресането-еми когато видя, че косата ми има нужна-нямам график. Peace
Когато бях с дълга коса я решех по-рядко, но сега с късата.....няма начин-по-честичко е. Истина е, че колкото повече я решиш косата по-бързо се омазнява.
Абе момичета, препоръчайте ми някаква маска за коса-за боядисана коса.
Много бях навита на DSM но в Бургас няма

# 26
  • Мнения: 48
аз вчера нищо не направих-маскин немаскин ден с 38.5 градуса температура нищо не ми се правеше Embarassed. Днеска вече болна, здрава ще си правя маска.
Относно ресането-еми когато видя, че косата ми има нужна-нямам график. Peace
Когато бях с дълга коса я решех по-рядко, но сега с късата.....няма начин-по-честичко е. Истина е, че колкото повече я решиш косата по-бързо се омазнява.
Абе момичета, препоръчайте ми някаква маска за коса-за боядисана коса.
Много бях навита на DSM но в Бургас няма

Фруктис на Гарние

# 27
  • Мнения: 1 986
мерси yanis отдавна не съм ползвала от продуктите на Гарниер Peace

# 28
  • Мнения: 4 496
На мен ми препоръчаха Абсолют рипеар на Л`Ореал. Професионална е, щях да я поръчвам от нет-а, но още не съм се наканила. Whistling

# 29
  • Мнения: 1 986
къде мога да я намеря-щом е професонална дали ще я има масово по парфюмериите

Общи условия

Активация на акаунт