Нормално ли е бяло течение по време на бременноста

  • 7 146
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Според мен е нормално. И аз съм така с много силно течение от както забременях, но АГто ме уверява , че е в реда на нещата  Peace

# 16
  • Мнения: 1 243
Нормално е Peace

# 17
  • Мнения: 812
зависи,трябва да се консултипаш с лекар

# 18
  • Мнения: 817
Не се притеснявай, нормално е. И аз имам слабо течение и докторът ми каза, че си е нормално. Ако се притесняваш все пак на следващия преглед попитай гинеколога си.   Peace

# 19
  • Мнения: 30
нормално е аз също съм имала и след консултация с лекоря се оказа че няма нищо за всеки случеи ми предписаха Полижинакс не вредят на бебето

# 20
  • Разград
  • Мнения: 2 102
newsm10
Но ако се притесняваш отиди на преглед.

# 21
  • Мнения: 961
Както Sheila е написала, ако няма мирис, цвят, не те сърби или боли, е нормално.
Но една консултация с гинеколога ти няма да излишна.

# 22
  • Мнения: 4 784
Аз също имах течение по време на бременността. Освен дискомфортът, който ми носеше, нямаше други лоши признаци. Изследвах се и понеже всичко си беше наред с резултатите, докторът ми препоръча да използвам дамски душ и тантум роза. Помагаше ми много, поне дискомфорта изчезваше, докато го ползвах, макар че за използването на дамски душ по време на бременност има доста противоречиви мнение. При мен специално, всичко си беше наред.

# 23
  • Мнения: 132
според мен не трябва да се използва дамски душ.Нормално е да има течение

# 24
  • Мнения: 1 049
Никой тук не може да каже дали течението е нормално или не, защото не се знае от какво е причинено. Трябва да се изследваш и да видиш има ли опасни причинители или не. Понякога то е безвредно, но има случаи в които се изисква незабавно лечение. Отиди на преглед и нека после да се окаже, че е било излишно.  Peace

# 25
  • Мнения: 9 814
По принцип е нормално, но зависи какво точно е течението. Както е написала Ciao_bella има случаи, когато лечението необходимо да започне веднага.

# 26
  • Монтана
  • Мнения: 220
И аз мисля,че е нормално,защото по време на бременност се променя  флората на влагалището.Аз самата същo имах през бременността и доктора ми изписа свещички,които са безвредни за бебето.Не е лошо да се консултираш с гинеколога.

# 27
По принцип през бременноста лигавицата набъбва и при някои жени се получава течение, което е нормално. В такива случаи обаче е добре първо да се направи посявка ,за да се види, дали не е причинено от микроорганизми, които не им е там мястото. Ако тогава няма нищо - значи дишай спокойно!!

# 28
  • София
  • Мнения: 1 522
Нормално е. Аз също имах течение и понеже ме притесняваше изчетох доста по въпроса. По принцип почти всяка бременна има течение по-силно или по-слабо. Важното е да няма неприятен мирис и да не е жълтаникаво, зеленикаво и т.н. Но за твое успокоение най-добре питай твоя доктор.


# 29
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Нормално е. Аз също имах течение и понеже ме притесняваше изчетох доста по въпроса. По принцип почти всяка бременна има течение по-силно или по-слабо. Важното е да няма неприятен мирис и да не е жълтаникаво, зеленикаво и т.н. Но за твое успокоение най-добре питай твоя доктор.


Анджелина е напълно права  Peace

Общи условия

Активация на акаунт