Има ли шанс да съм бременна? Моля за вашето мнение!

  • 6 747
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 294
nerkova до колкото разбирам имаш закъснение вече , съветвам те да направиш кръвен тест , прави се в почти всяка лаборатория . Дано да е това което искаш , успех  Peace

# 16
Здравейте,момичета!   bouquet
Вече втори ден откакто ми закъснява цикълът и се чудя какво да си мисля.
Тази сутрин се събудих с болки в гърдите и то най-вече в областта до/под мишниците,където до сега никога не съм усещала такава.
Мисля си да изчакам още поне 2-3 дена и чак тогава да правя тест,в случай,че не ми дойде.Знам,че ще ми коства доста усилия и търпение,но все пак според мене тогава резултатът ще е по-сигурен,отколкото ако го направя сега.
Вие как смятате,по-добре е да изчакам още малко,нали?  newsm78

# 17
  • Мнения: 668
 Hugсигурно умираш от желание да си напраиш тест!ами купи си два-ако няма резултат сега,след седмица пак ще повториш EFPпожелавам ти ги от сърце!

# 18
  • Мнения: 674
Здравейте,момичета!   bouquet
Вече втори ден откакто ми закъснява цикълът и се чудя какво да си мисля.
Тази сутрин се събудих с болки в гърдите и то най-вече в областта до/под мишниците,където до сега никога не съм усещала такава.
Мисля си да изчакам още поне 2-3 дена и чак тогава да правя тест,в случай,че не ми дойде.Знам,че ще ми коства доста усилия и търпение,но все пак според мене тогава резултатът ще е по-сигурен,отколкото ако го направя сега.
Вие как смятате,по-добре е да изчакам още малко,нали?  newsm78
Браво за търпението миличка Hug
От  сърце ти желая да е това което искаш Praynig  bouquet Успех

# 19
  • Мнения: 27
аз продължавам да си чакам закъснява ми вече 4 или 5 дни а аз си чакам няма резултат.Мисля ако не ми дойде до края на идната седмица да ходя на лекар.Никога не ми е закъснявало с повече от 1 ден.Уф аман от чакане...ако не ми дойде язък дето съм го чакала  Laughing Дано да сме свършили нещо тоя месец.

# 20
Здравейте!
Последния ми 'М' беше на 16.02.2008. От две седмици имам остри болки ниско долу предимно от дясно. Никога преди не съм ги получавала.Болките са различни от тези преди'М'.Освен това започна страшно да ми се спи и то през деня, а ношно време сънят ми е неспокоен.Мисля си, че може да е пролетна умора.Бързо се умарям, а не е типично за мен.Преди седмица си правих тест и беше'-'.Днес 'М' трябва да се появи, а нямам никъкви симптоми, дори гърдите не ме болят. Остава си само режещата болка долу в дясно и леко кръста.
Какво мислите момичета? Има ли шанс да съм бременна? Страх ме е да правя тест.Ще почакам още и ще се надявам. Praynig

# 21
Здравейте!
Последния ми 'М' беше на 16.02.2008. От две седмици имам остри болки ниско долу предимно от дясно. Никога преди не съм ги получавала.Болките са различни от тези преди'М'.Освен това започна страшно да ми се спи и то през деня, а ношно време сънят ми е неспокоен.Мисля си, че може да е пролетна умора.Бързо се умарям, а не е типично за мен.Преди седмица си правих тест и беше'-'.Днес 'М' трябва да се появи, а нямам никъкви симптоми, дори гърдите не ме болят. Остава си само режещата болка долу в дясно и леко кръста.
Какво мислите момичета? Има ли шанс да съм бременна? Страх ме е да правя тест.Ще почакам още и ще се надявам. Praynig

Реално всяка една от нас,изпитваща или не типичните за бременността симптоми,има шанс да е забременяла.  fertilization
Тъй като и аз съм в изчаквателна позиция (относно цикълът си), съветвам те и ти  да изчакаш още 2-3 дена,и да си направиш тест!
От сърце ти пожелавам да видиш така мечтаните две чертички  EFP
Успех!  newsm10

# 22
  • Мнения: 551
sesika завиждам ти на търпението успех ще чакаме резултат Peace

# 23
Е, днес е четвърти ден от закъснението на цикълът ми и един отрицателен  EFN тест!
Вече не знам какво да си мисля!  smile3518
Малко съм разочарована, но не и изненадана!
През цялото време бях с усещането за негативен резултат, въпреки наличието на някой и друг симптом, който си приписах!  doh
На всички бъдещи мами в очакване, пожелавам завидните две чертички и скорошни честитки!  lovekiss

# 24
  • Мнения: 598
Здравей. Много ти благодаря за съвета. Какво става с теб? Направи ли си тест?

# 25
  • Мнения: 27
момичета днес ми е 6 или 7 ден вече от закъснението.Примирих се с чакането вече дори не ми прави впечатление мисля да не правя вече тестове а направо ако не ми дойде да ходя в четвъртък при личната лекарка за направление а другата седмица на АГ.Стискайте ми палци силно се надявам да е станало чудото.

# 26
момичета днес ми е 6 или 7 ден вече от закъснението.Примирих се с чакането вече дори не ми прави впечатление мисля да не правя вече тестове а направо ако не ми дойде да ходя в четвъртък при личната лекарка за направление а другата седмица на АГ.Стискайте ми палци силно се надявам да е станало чудото.

А защо не опиташ още веднъж с тест, при положение, че последният е бил съмнителен резултат. Ако има бременност, то в следващия тест, чертичката трябва да бъде малко по-изразителна от преди.
И все пак, каквото и да решиш,стискам ти палци и ще чакам скоро положителен резултат!  fingerscrossed
Да не пропуснеш да се похвалиш, ей!  newsm81 thumbsup

Последна редакция: вт, 18 мар 2008, 22:10 от sesika

# 27
  • Мнения: 108
Здравейте, момичета!
И аз съм със сходен проблем и мен ме гложди същия въпрос :има ли шанс да съм бременна.Принципно цикълът ми е много нередовен.От 6 месец вземам дуфастон и благодарение на него ми идва на 26-27 ден.Тоя месец обаче вземах клостилбегит без дуфастон от 5 до 9 ден на цикъла.На 13 ден бях на фоликуметрия и според док. овулация няма, т.к. имам и поликистоза.Но аз с тая поликистоза вече съм забременявала 2 пъти, за съжаление и двата  извънматочно.Та така де, да не се впускам в подробности.Вече е 34 ден от цикъла, а червената гостенка още я няма.Забравих да кажа че това е втори курс с клостилбегит.Когато го започнах, лятото беше, го вземах 3 месеца.Първия месец пих само него-дойде ми на 29 ден, а следващите два месеца в комбинация с дуфастона-на 27 ден. Правих три теста и трите са отрицателни.Обадих се на гинеколога си и се уговорихме за преглед в понеделник, но до тогава има ли смисъл да се надявам на чудо?
Късмет на всички в начинанието желая от все сърце

# 28
  • Мнения: 31

.
Какво мислите момичета? Има ли шанс да съм бременна? Страх ме е да правя тест.Ще почакам още и ще се надявам. Praynig
мисля че имаш голям шанс да си и аз бях със същия симптом но много рано си направила теста аз го напрових 4 дни от както ми закъсня.

# 29
  • Мнения: 27
момичето, вчера ми дойде и съм безкрайно разочарована и обезкуражена.Закъсня ми 8 или 9 дни и накрая ми дойде при положение че никога,ама никога до сега не е ми закъснявало толкова,само веднъж и то 5 дни.
Ще продължаваме да опитваме, но не съм сигурна че ще има резултата,отчаянието така ме е обзело че...  Close Надявам се останалите да имате успех и най-вече късмет.Надеждата умира последна  и ние ще продължим да чакаме и да вярвяаме че чудото ще стане. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт