В Дюканството слабеенето е гарантирано – при това с веселие гарнирано - 86 тема

  • 28 349
  • 997
  •   1
Отговори
# 30
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
напоследък на няколко пъти попадам на отговори от рода на "сега съм 50/49/48, но искам да сваля още малко" загледах се в една снимчица - ще я пусна с ясното съзнание, че някой ще се почувства засегнат  Confused



 "Тя също смята, че е дебела"
 


# 31
Добро утро момичета! Във вчерашната тема четох нещо за маринованото пилешко месо, та да ви предупредя, въпреки че сигурно си знаете, не го ползвайте редовно, защото е наблъскано с много декстроза (захар). Ако имате възможност си вземайте български меса, които не са обработвани. Лек и успешен ден ви желая!  bouquet

# 32
  • Варна
  • Мнения: 618
Добро утро!
Прекрасна тема, както винаги, снимките и стихчето са трепач. Благодаря, момичета, за труда   bouquet Heart Eyes
Днес имам отново минус, дори след снощното количество крем без карамел, което погълнах. Това добре, но болежките продължават. сега се връщам от очната и умирам от яд-работното и време за днес е то 11,30 до 13,30 и от 14,30 до 15,30  #2gunfire Искам и аз така да работя. така, че отново към 14 ще се заредя да чакам пред кабинета, а след това съм отново при JP-то, че гърлото продължава да ме боли, като от в4ера и ухото се включи към него  #Crazy Направо нямам думи Sick Но стига съм се оплаквала, важното е килата да се топят.  Peace
Амси, никакво предаване, тук сме да се подкрепяме!  Hug
Роки, много добър резултат  Peace
Ябълчице, супер постижение   bouquet
Целувки на всички Ви, лек ден и много позитивно настроение!  Hug Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 3 640
Ябълчице, Дидочка, честити намаления!  Hug
Свидничка, стискам палци!  fingerscrossed Сигурна съм, че ще вземеш изпита!  ooooh!
Инфантилно, щом е режимно, всичко е ОК.  Peace
Вани ник, тази седмица те виждам вече в 3-та фаза.  yes  Hug
Гууди, жестока истина.  Peace Не бива да позволяваме да се стига до там никога!  no
Амсимам, радвам се, че днес си в по-добро настроение!  Hug И никога вече не поглеждай към "пропаста", към която и да е "пропаст"!  Naughty



http://www.youtube.com/watch?v=36gW-IPV0aA

# 34
  • Мнения: 187
Добро утро, момичета!  bouquet
Вещи и всички допринесли за прекрасната първа страница  - благодаря  newsm51
Тук съм - да не си помислите, че съм се отказала. Просто имам много работа и не намирам достатъчно време да пиша.
Добре дошли на всички нови момичета  bouquet
Поздравления за всички с минусчета   bouquet
Свидничка, успех на изпита. Не се притеснявай ще се справиш.

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Пловдивчанки,
петък 18.30  удобно време ли е за всички за среща? Пишете ми на лични за потвърждение.

# 36
  • Мнения: 200
Добро утро на всички дюканки,днес  кантара ми показва -500гр.Бавно но славно вървя към целта.
Гууди и аз се шашкам като прочета такива килограми и много добре си направила като си цапнала тази манекенка. Едно е да отслабнеш, друго е да се разболееш ,защото поне аз така го разбирам от 50 надолу да искаш да сваляш си е живо разболяване.Не искам да обидя никого просто мнение.
ЗлаВещицаи на теб благодарности, че си ми оправила мерките.Чудя ти се как смогваш с темите , като се има предвид че от тема в тема се скача със светлинна скорост.
Да не забравя  поздравявам всички с минусчета.
Желая на всички приятен и отслабващ ден.

# 37
  • Мнения: 213
Добро утро ранобудни момичета и от мен! Прекрасна нова тема - с рими заредена -   bouquet за Вещи за което! Да благодаря и на Мими Георгиева, Цвети Русимова, Орнелия, Sun и Baci за милите коментари на снимките   bouquet  Hug Радвам се, че са ви харесали! Надявам се като посваля и мога да се похваля с нови кг. - да ви изпратя още по-хубави! Не си променям линийката щото за сега задържам (даже качих 1 кг. в ПЗ дни съм), но знам че е нормално и не се притеснявам и не се вайкам!  Peace На всички ви желая хубав и отслабващ ден, много намаления и прекрасни емоции! Вие сте страхотни!  Hug   bouquet

# 38
  • Мнения: 1 875
Добро утро!
Много хубава тема, впечатлена съм, Вещи, Амсимом, Халеева,Djindjari omm
Брей, много минуси, много нещо, браво мацки!  Hands Clap Честит минус на rokipagane, GreenApple , цвете12 и сигурно пропускам някой, но да се чувства поздравен!
Халеева, Кукумявка, много разватна рода сте, бря, хохо Hug Heart Eyes hahaha
Сън  bouquet
ГудиHeart Eyes

Аз се чувствам по-лека, и уж реших да си наруша принципа да се меря само накрая на П дни, пък забравих и закусих вече. Утре. Че ми писна да гледам тая линийка af
Намерих съвсе-е-ем случайно един дънков костюм, който съм носила на 57-58 кг. Става ми #Crazy, опъвам го, дънките са и ластични де, но се напъхвам, че и закопчавам. newsm78

Хубав ден на всички! Flowers Sunflower





# 39
  • Мнения: 162
Добро утро милички, немога да си пия кафето без вас! HugКатенце,  заслугата е твоя, мила! Честито килце и аз днес хвърлих поредното кило и заформих -12кг. УРА! newsm51
И новата темичка ни е супер, бравоВещи - специални за теб Hug /благодаря за корекцийките/
Djindjari,  haleeva! -и за вашия принос  Hug
Амси, поезията ти краси първата ни страничка! Hug ... не звучиш много добре миличка! Не се предавай, не губи вяра! Дано не само това утро, а и всяко следващо е по-добро за теб!Не забравяй, че имаш нас!  love001  newsm51
vani_nik браво миличка! Достигаш целта, само така! Hug
Даренка, честити ти минусчета! Браво, давай все така мила! Hug
GreenApple, честито намаление! Hug
svidni4ka, не се тревожи за испита, спи спокойно, ще го вземеш! С теб сме! Hug
Приятен, отслабващ ден и много минуси в новата ни тема! Hug  bouquet

# 40
  • Мнения: 55
Добро утро момичета. HugДа ви се оплача че вчера ядох салата и днес съм с +500гр. / 1кг.  Whistlingотгоре .Ккаво става не знам,а до края на трета фаза ми остава само една седмица.Е вярно че до WC не съм ходила от 3 дни. #Cussing outЗнам  ли ... може пък и от това да е. Sick

# 41
  • София
  • Мнения: 2 245
Вани-НикHug мерси много! Честито за минусчето ти!

Орелия, този мъж дето го пусна вчера и на мен ми е любим! К'во му мисля  Joy

# 42
Здравейте момичета !
Да се запиша и аз в новата темичка,че много рядко пиша и може и да ме изключите Grinning
Много съм щастлива днес - след близо 3 седмици задържане и аз днес мога да се запиша с минусче Laughing

rivela,didizhivko - аз мога само да мечтая за вашите резултати - аз за 1 месец и 10 дни съм свалила само 8 кг.

tzvety - благодаря ти за милите думи - добре че сте вие - да ви гледам как добре изглеждате и да имам стимул да продължа смело напред.

dido4ka - изглеждаш страхотно и  в цял ръст,браво на теб - надявам се и аз някога да стана като теб слабичка Wink

Лек и успешен ден на всички ви!

# 43
  • Мнения: 1 314
Добро утро, красавици/ за малко да напиша краставици, ама нищо, нали и те са режимни Wink/
Първо: Вещи, Джинджари, Амси, Халеева- благодаря за приноса ви към хубавата темичка! newsm51
Много ми харесва в този си вид първата страничка. И че инфото за режима го няма, а има линк към блогсайта. Който става все по- приятен и полезен! smile3525
Куки, разчувства ме с твойта поезия, благодаря ти, ще се възползвам от стиховете, ще се пробвам с тях да се класирам на срещата! Дано се видим!
Много минусчета има днес, много нещо- Катя 73, iiv, Даренка, Зелена Ябълка, Рокипагане, Ваниник, Дидочка, Цвете 12, Мими Георгиева, Петя Николова
Ивфантилно, щом е режимно яденето, няма страшно. Обещах снощи, че след вчерашното голямо плюскане ще кажа какъв е резултатът- еми нямам минусче, но нямам и плюс. А храната наистина беше доста. Все режимна.  newsm03
Амси, дано никога не се чувстваш така и да успееш да удържиш на неразположенията.  newsm10
Бубе, бях се затъжила за теб, и се появи, ама не казваш подробно как я караш
Мише, страшна си, трудно човек може да се реши на толкова промени за кратко време! Дано навсякъде да имаш успех!

Последна редакция: ср, 12 мар 2008, 09:41 от tzvety roussimova

# 44
  • Мнения: 1 890
Добър ден! newsm51
Поздравления за Вещи, Джинджъри, Амсиом  и Халеева за новата темичка и оформлението и. Hug
На новичките, добре дошли и успешно сваляне. Hug
Много свалени килограми тия дни, да са ви честити  bouquet
Халеева, Кукумявка,  Hugподушвам че сме от една порода, от мен мъжете от вас останалото . Познавам още няколко за групата, ще падне купон Joy Joy Joy
Много снимки, много нещо и все хубави. Перле, изкупи магазините бе жена, остави нещо и за нас и ние гардероби ще подменяме. Joy
Амси, нещо си била в депресия, без тия работи, знайш ква хубава ще станеш, после няма да можем на земята да те свалим, само ще летиш. Никакво предаване Hug
Орелия, ако искаш да си ме представиш дебела, виж си снимките в началото на режима, точно толкова. А ти ще станеш и по-слаба от мен, с тия тънки крачета Hug
Дидочка, скорошно оздравяване. Много си чаровна на снимките.
Рокси, ето ме бря. Много ми е тъпо тия дни, боря се с ПМС-то. Докато бях на режима нямах тия грижи, а сега пак ме почнаха тежести, главобол, подуване, и никакви хубави мисли. Hug
Дидиживко, успех на защитата Hug
Мими Георгиева, честити 12 кила Hug
Целувки на всички и хубав ден, с мнооого положителни емоции. newsm51  love001

Общи условия

Активация на акаунт