Да попитам....

  • 950
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 587
аха-аха да сипя виното в яденето и се усетих изведнъж, че детето ще поиска да яде и изпаднах в ужас какво щях да направя...

Е, стига, де, вие вече се превземате  Crazy

много точно казано , прекалява се с понятието добра информирана и грижовна мама

Зависи,моята щерка като напипа винце(много обича) после е с ужасно разстройство и коремни болки,затова и вкъщи спряхме да пием вино(поне засега).Не знам след обработка в яденето дали би имало същият ефект,но засега се пазим.

Но за биричката не е проблем!

# 16
  • Мнения: 27 524
Зависи,моята щерка като напипа винце(много обича) после е с ужасно разстройство и коремни болки,затова и вкъщи спряхме да пием вино(поне засега).Не знам след обработка в яденето дали би имало същият ефект,но засега се пазим.
Но за биричката не е проблем!

Никой не е казвал децата да пият вино или бира. Но за няколко грама в яденето е излишно да се коментира, разбира се. И зависи какво имаш предвид по "напипа" - дали е глътчица или глътки  Grinning

# 17
  • Мнения: 266
Ти пък я не се шашкай.

# 18
  • Мнения: 4 784
аха-аха да сипя виното в яденето и се усетих изведнъж, че детето ще поиска да яде и изпаднах в ужас какво щях да направя...


Е, стига, де, вие вече се превземате  Crazy
Не става въобще дума за вманиачаване. Далеч съм от тази мисъл. По-скоро, това коета исках да изразя с думите в поста си, беше донякъде с лека насмешка над себе както и с това, че в много случаи действам машинално както и в този и без да се замисля, щях да направя нещо необмислено, свързано с детето ми. Не става въпрос за вманиачаване или за кой знае каква вреда. Въпросът е, че детето ми е с чувствителен стомах и ако бях оплескала работата, после щях да съжалявам, че не съм предведила.

# 19
  • Мнения: 27 524

Разбира се  Hug Като се пише и чете и няма директен вербален контакт трудно се уловят нюансите  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 587
Зависи,моята щерка като напипа винце(много обича) после е с ужасно разстройство и коремни болки,затова и вкъщи спряхме да пием вино(поне засега).Не знам след обработка в яденето дали би имало същият ефект,но засега се пазим.
Но за биричката не е проблем!

Никой не е казвал децата да пият вино или бира. Но за няколко грама в яденето е излишно да се коментира, разбира се. И зависи какво имаш предвид по "напипа" - дали е глътчица или глътки  Grinning

Имам впредвид една глътка,но наистина при готвене алкохола се изпарява и не би трябвало да деиства така.С постинга си друго исках да кажа,ама неисе....

# 21
  • Мнения: 228
синът ми даже от време на време когато тати пие биричкас и топва пръстчето в чашата и с огромно удоволствие го облизва... не е проблем...

Общи условия

Активация на акаунт