Пролет иде!Пчела жужи!Казанлък се множи!

  • 11 197
  • 286
  •   1
Отговори
# 240
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607

Ми в някоя кръчма , предполагам.  Mr. Green

А аз мислех,че ще е в някоя сладкарница. Mr. Green

# 241
  • Мнения: 1 639
Аааа без децата , моля! Stop

# 242
  • Мнения: 616
Това какво означава, че аз не мога да дойда ли???  Crossing Arms

 Joy

# 243
  • Мнения: 1 639
Ми питай Ния , на Тиквичка .  Flutter

# 244
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Споко!Без децата ще е. PeaceЩе направим изключение само за тези деца,които още се хранят чрез пъпната връв. Wink
Така като гледам за петък вече сме четирима. WhistlingТози ,който е гласувал за събота бързо да си признае кой е Naughty,че да го навием за петък. Wink

# 245
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
И аз съм за петък вечер,уж ще съм свободна(без дете и мъж)Та ако не ми мине котка път,и ако се събирате тогава може и аз най-после да дойда!!! Laughing

# 246
  • Мнения: 59
Здравейте! Ох,ако знаете как съм бясна на личната лекарка на малкия #Cussing out #2gunfire! Нали ще го пускам на ясла и му направихме изследвания,и вчера купих здравна карта и я занесох на докторката да я попълни.Обаче шматката,не е записала изследванията на кръвта и урината и естествено директорката на яслата ми ги върна за да ги попълни.Но не свършва дотук,изследванията важат 15 дни,като ги занесох да ги правят от лабораторията ми каза че ще са готови след 10 дена.Отивам вчера да ги взимам и виждам,че са станали още на 1вия ден и имам 4 дена за да го пусна на ясла,преди да им изтече срока. #Cussing out  Нашата докторка е чак утре следобяд на работа и дано да успея да я хвана навреме и да ги попълни,че иначе не знам.Все едно за първи път попълва документи за ясла,та ще забрави да попълни толкова неща.Има и още,ама не ми се разправя,че още повече се ядосвам. Sad
То и без това ми е напрегнато,че малкия ще тръгва на ясла,а аз на нова работа,и ми дойде малко в повече напрежението.

# 247
  • Мнения: 180
И аз гласувах за петък макар, че за мен няма голямо значение. Така като гледам три на три за 19 и 20 часа засега, най добре ще е в 19.30 Simple Smile

# 248
  • Мнения: 200
Здравейте мацки. Как стееее?  Да си призная-аз гласувах за събота,защото тогава ще съм в Казанлък,но не знаех,че се готви среща за кръчме,мислих си че ще е за кафе. Айде,да си изкарате мнооого хубаво,а аз ще се присъединя някой друг път.

# 249
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Да си призная-аз гласувах за събота,защото тогава ще съм в Казанлък,но не знаех,че се готви среща за кръчме,мислих си че ще е за кафе.

Може да пием и по кафе в събота. Hug

# 250
  • Мнения: 1 639
В коя кръчма ще сме ?

# 251
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Никой не даде предложения за кръчма.Май пак ще посетим Бузуковото(поне са ни свикнали с кодовите имана hahaha)Днес ще мина да проверя какво е положението там.Ако имате други предложения казвайте.Давам срок до утре на обяд.(леле каква съм зла Mr. Green)

Иначе днес аз ,Tikvichka,Фил и Ния отново посетихме новия детски парти клуб в комплекс "Карго". Там от сигурен източник (той си знае,кой е Wink) разбрахме ,че има една срамежлива мама от Казанлък,която ни чете ,но по не известни причини се притеснява да пише тук.Понеже не й знам кодовото име,и няма как да й пиша на лични ,й пиша тук: Mr. Green
 Здравей!Аз се казвам Яна.Имам момченце на почти 2 годиниТо носи името Филип.(само си го носи,не иска да го казва)Ние сме симпатични и рядко ядем хора.(рекламааа)Ще се радваме ако се престрашиш и пишеш в темата.  bouquet

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 14:55 от yanac

# 252
  • Мнения: 616
 Sad Аз няма да идвам. Казаха ми да не си правя експерименти сега. Не че има лошо да се роди бебето в Казанлък, ама защо да му даваме зор и да стресираме цялата ситуация, остават там 3-4 седмици някакви, ще изкараме само в София. Само Роко ще ходи, което още повече не ми харесва (хем няма да дойда да си видя къщата, хем ще седя сама!!! Close )
Да направите снимки и да покажете после!  Peace

# 253
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607

Да направите снимки и да покажете после!  Peace


Само кажи какво да ти на снимаме! newsm10
Панаира?Празника на розата?Срещата в петък?Роко?Къщата ти?Може и всичко! Grinning Аз обичам да се правя на папарак. Mr. Green

# 254
  • В събота
  • Мнения: 201
Някой от вас да знае какви празненства ще има за 1 юни?

Общи условия

Активация на акаунт