Hair Color Remover

  • 25 567
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 794
1. Ще премахне ли тъмночервено (патладжан); Гоня кестеняво Simple Smile
2. След колко време косата може да се третира с боя? Веднага или да се изчака?

Дилянка   bouquet

Последна редакция: ср, 16 апр 2008, 14:10 от Samantha Jones

# 16
  • София
  • Мнения: 38 523
Да разбирам ли че от тъмно кестенява ще ми я свали с 2-3 тона? И ако споделиш в какво състояние е след това косата ти ще съм благодарна. Също и за кратко описание на опаковката, че в Бургас нз дали има такава екстра Embarassed

По-нагоре съм писала за ефекта.
От кестеняво червена става тъмно-руса.
Не изтощава.
Може да се боядисва веднага след това, но мисля че е добре примерно да си махнете боята събота, а да я боядисате в неделя.
Търси в професионалните магазини.
 Ако в Бургас няма такива, търси в интернет, ама там е малко по-скъпо.
Но не толкова, колкото ще ти вземат на фризьор. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 4 734
Дилянке, златна си  bouquet.
Ще търся и ще видим каква ще я надробя. Изумена съм само от факта, че фризьорката която ми е лична приятелка и смея да твърдя работи доста добре и с ръцете и с продуктите, които ползва...ми е казвала стократно, че продукт който смъква от раз няколко тона ( с изключение на супрата, която гори ), няма.
 Ама аз съм инатец и сигурно ще пробвам Laughing.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 428
Дилянка: римувър каква марка използва? моята фризьорка ми предлагаше някакви ампули, но цялата процедура със сваляне на цвета излизаше към 100лв  #Crazy и ме отказа просто... ако е толкова лесно и успея сама да сваля боята вкъщи ще е супер!

# 19
  • София
  • Мнения: 5 289
Малее направо ме изумявате,моля ви снимайте го тоя римувър да го видя как изглежда. Praynig

# 20
  • София
  • Мнения: 38 523
Малее направо ме изумявате,моля ви снимайте го тоя римувър да го видя как изглежда. Praynig

Отдавна изхвърлих опаковките. Дават ти две пластмасови шишенца с надписи по тях. Това е. Мирише много гадно.
Смесват се двете шишенца и директно си ги мажеш, като балсам е.

# 21
  • Мнения: 2 907
О, темата е много актуална за мен.
Аз съм по природа руса. От дълги години се боядисвам червено, но доста силно и интензивно. Преди време ходих на фризьор и моята фризьорка ми отряза един кичур и цял ден го обезцветява като накрая резултатът беше почти нулев - един убит кафяв цвят. А аз искам да се върна към естесвения ми цвят лека полека.
Точно след малко тръгвах към магазина да си купувам някакъв тъмен цвят, тъй като констатирах с разочарование, че връщане назад няма. Сега започвам да се замислям дали да не пробвам и аз с такъв обезцветител...
Май хич не ми трябваше да чета тук  Grinning

# 22
  • Мнения: 47
Интересувам се дали магазинчето на Алабин работи в събота и неделя.  Thinking Ще се радвам ако има някой , който да знае.  Wink

# 23
  • Мнения: 47
В крайна сметка реших утре да отида да си купя  Remover-a на Елгон, пък да става каквото ще. Thinking  Имам едно въпросче към тези, които са го ползвали-с колко дълги коси бяхте при употребата му,понеже аз съм с дългичка и май ще са ми нужни 2 опаковки. Confused

# 24
  • Варна
  • Мнения: 428
Mairi, пиши после какъв е резултата. Ти какъв цвят ще сваляш? Аз съм за боядисване, но се чудя дали да си "изпера" косата преди боята и да видим дали ще се поизсветли...

# 25
  • Мнения: 47
Днес ходих до магазинчето на Алабин,но се оказа , че нямат Removera на Елгон  ooooh! и след много умуване си купих 2 опаковки от някакъв друг-май този , за който е писала Дилянка.Прибрах се вкъщи и след дълги колебания, дали да не пробвам първо на 1 кичурче и едва след това на цялата коса реших,че сама няма да успея и си записах час за фризьор-за да ми нанесе Removera и след него да ме боядиса.  Joy  Така,че стискайте палци да няма окапали коси  Praynig Ще пиша след процедурите!  Peace
Yee  аз съм с черна коса вече 4-5год целта ми е да се получи нещо светло кестеняво  Grinning

# 26
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Хм... искам да си оставя естествения цвят на косата, но не мога да я чакам да израсте имам още около педя черно, което не е израсло и не съм отрязала.
Та в моя случай ще стане ли номера да се махнат остатъците черно по крайщата на косата ми?

# 27
  • Мнения: 105
Хм... искам да си оставя естествения цвят на косата, но не мога да я чакам да израсте имам още около педя черно, което не е израсло и не съм отрязала.
Та в моя случай ще стане ли номера да се махнат остатъците черно по крайщата на косата ми?


и аз съм със същата питанка

# 28
  • Варна
  • Мнения: 428
Mairi: Аз съм тъмно кестенява, 2 номера преди черното. Искам да сваля 1 номер още. Фризорът с твоя римувър ли ще действа? Пиши после за резултата.

# 29
  • Мнения: 47
Ами да, аз ще занеса Removera , тъй като така и така вече съм го купила и след премахването на цвета ще ме боядисат  Peace Утре следобед ще пиша за резултата  Wink

Общи условия

Активация на акаунт