АПРИЛ месец вече наближи, бебчетата идват, по вода ще ни върви!

  • 11 489
  • 318
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 200
Ето сиси е online да се обажда че е под подозрение  Wink
reiana радвам се да те видя пак тука сред нас  Hug
нещо ме е страх да си стегна багажа за болницата, днес си гладих нощничката и си прах халатчето, ама ме е шубе да стегна цялата чанта, представяте ли си колко откачам вече  #Silly

# 301
  • София
  • Мнения: 289
Aquariel спокойно и аз съм същата. Само дето аз всичко съм приготвила, но съм ги скътала надълбоко в гардероба все едно няма да си случва на мен или няма да е близката година Simple Smile И не смея да ги погледна  Mr. Green големи сме станали страхливки Simple Smile

Sisee обаждай се вече че нали знаеш като зачезне за повече от ден някоя мама и вече става подозрително Simple Smile Надявам се да си добре Simple Smile

# 302
  • Мнения: 54
ВаняМ аз бях питала за стерилизацията на помпата - моята е на Авент. Наистина това силиконче отгоре е много нежно и според мен също няма да издържи на вряла вода. Благодаря ти за съвета, непременно ще го махна.

Мама Деви съжалявам, че си се разболяла и не можа да дойдеш на срещата. Аз живея в Павлово - с какво да помагам?????

# 303
  • Мнения: 139
много ви благодаря за топлото посрещане! newsm51 Ох да ви се оплача вече съм 90 кила-качила съм към 40 и направо едвам дишам! Чувствам се адски тежкотоварна Mr. Green
Аз също ще живея в Павлово-трябва да си заформим отборче там! smile3504

# 304
Vanyivan , мерси за бързия отговор  Simple Smile имам въпросче за педиатър. Избрала ли си подобно чудо и можеш ли да ме насочиш към някой, който работи със ЗК, а не е чак в ХХ ДКЦ? Че аз живея тук отскоро и нямам грам идея за нищо.

Пък няма да ти се разсърдя и ако се съгласиш по едно кафе да изпием по кварталному Wink

# 305
  • Мнения: 21
ВаняМ аз бях питала за стерилизацията на помпата - моята е на Авент. Наистина това силиконче отгоре е много нежно и според мен също няма да издържи на вряла вода. Благодаря ти за съвета, непременно ще го махна.

Миналата седмица една продавачка в магазин Слънчице ми обясни,че всички части на помпата се стерилизират,но аз мисля,че в инструкцийте за употреба трябва да пише.

# 306
  • Мнения: 319
ааааа....как сте ме помислили,че съм родила Mr. Green Радвам се,че все пак сте усетили липсата ми,защото както казва ася 20 аз съм първа пушка Laughing Като се събудя и първото нещо,което правя е да седна пред компа!!! Просто имах гости днес и нямаше как да пиша PeaceОт сега нататък всеки ден ще драскам по някой ред,а родя ли Задължително ще уведомя щъркела,който съм си набелязала  Wink

Вчера не можах да дойда на лекцията(за жалост) Мира макс не ме мисли посред нощите...ще си докараш беля с тези тревоги Wink

Честито на Заки!!!Да са й живи и здрави бебоците!!!Бързо възтановяване!!!

# 307
  • варна
  • Мнения: 147
Е,Сиси,най-после Simple Smile.Аз тъкмо казах на мъжа ми ,че имаме още две бебчета,може и три да са  Simple Smile
Реиана,не се притеснявай за кг.-ще ги свалиш покрай бебо!

# 308
  • Варна
  • Мнения: 3 247
Под слънцето пролетно щъркел  лети, на мама Априлка бебче донеси!


Много ми харесва това заглавие.  Peace

Някой прави ли новата тема? Tiffany?

# 309
  • Мнения: 54
Devi нямам идея за педиатър  newsm78 Даже не съм се замисляла още, но май е време. Само кажи кога искаш да пием кафе и аз съм насреща. Можем да се заформим по квартално  Hug

# 310
  • Мнения: 6
Сега видях в темата на мартенките, че едно от момичетата - Nefertity, е изгубила бебето си при раждането. Много ми стана мъчно, как ли се преживява такава загуба?!
И аз не чета из другите теми. Така се бях ошашкала след като прочетох за една мама, на която не открили че бебето не расте от 7-8 седмици и го загубила,почнах да си въобразявам, че стомаха ми е малък, че не расте беба.ПОДЛУДЯХ Cry В тази връзка предлагам да не наблягаме на лошите новини от други форуми и да ги пренасяме в нашия. Достатъчно сме изнервени и притеснени от предстоящото събитие и хормоните ни тресат. Трябват ни само положителни емоции Grinning

# 311
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Върнах се от преглед и му ударих голям сън Blush Беба няма да излиза поне до 28-ми; тогава съм пак на преглед и ако има индикации за скорошно раждане, ще ме вземат в болницата сигурно.
За имената - гласувам за Георги. Аз мисля, че за мъжките имена е важно да звучат добре като бащино име или фамилия и в този ред на мисли да не са много изчанчени. Дамските може и да са по-разкрасени Wink
Нефертити я следях кога ще роди, защото чаках инфо за бургаската болница. Не мога да повярвам, че е възможно да се случи такава трагедия Cry
Забравих най-важното - честита двойна радост на Заки  bouquet

Последна редакция: пт, 14 мар 2008, 17:50 от Goldie

# 312
Vanyivan какво ще кажеш за след уикенда, за да се дооправя да не съм вирусоносител вече! точно ще се почудим заедно за педиатъра  Laughing
Да поканим официално и Reiana  Hug

# 313
  • Мнения: 54
Деви с най-голямо удоволствие, веднага като се почувстваш добре пиши , за да се уговорим за среща. Разбира се всички мами от Павлово са поканени  Hug

# 314
  • Мнения: 6 274
Здравейте , мамчета  Hug. Пиша ви по повод моята приятелка мама Ави , която очаква бебка през Април . Днес ходила да й мерят тоновете . Доки и казал , че са доста ниски - около и под 118  Shocked. Казал й в понеделник пак да отиде . Тя пък се притеснила и плаче . На мен лично не ми се е случвало . А на някоя от вас ?  newsm78 Имате ли идея защо може да са толкова ниски ?

Общи условия

Активация на акаунт