Обикновена или VIP стая?

  • 1 867
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 973
не съм вземала ВИП за да не съм самичка
в моята стая бяхме 3 и умирахме от скука и ходехме по другите стаи
моето беше4 дни в кувиоз и затова .........

# 16
  • Мнения: 721
ВИП единична стая, за да можеш да си починеш и да си си с бебето и таткото през повечето време.

Аз нямах нужда от "социални" контакти след като родих, просто исках да се възтановя най-добре и да съм си с най-близките.

Заслужава си, не заради стаята (далеч се разминава с представата ми за "ВИП"), а заради спокойствието да сте самички.

Пожелавам ти безпроблемно раждане

# 17
  • София
  • Мнения: 259
Не съм раждала в Тина Киркова, но можеш да отидеш на училището което организират веднъж в месеца и да видиш на място как седят нещата. Мисля че в сайта на самата болница има телефоните на които можеш да се запишеш.
Иначе там където аз раждах бях сама в стая и за мен това беше най-добрия избор, близките ми бяха постоянно при мен, през ноща никой не ми хъркаше или шумеше и можех да си почина и да се наспя спокойно. Според мен си заслужава, "социалните" контакти в този момент и на мен биха ми дошли в повече. Имам приятелки обаче който са били в обикновени стаи в Тина Киркова и също са доволни и разправят весели истории оттам, но незнам на самия момент доколко им е било конфортно с толкова хора в стая.

# 18
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
определено съм за ВИП, не малко удобство е близката WC особено ако си секцио Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт