Клуб на родителите на деца с очни проблеми!!!!!№5

  • 24 936
  • 589
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 157
Аз не съм на диета, но не обичам сладко и плодове.
Виж, мръвки и рибки и зеленчуци мооооже bowuu
рано е още за мръвки аиде довечера ще ти приготвя набързо някакъв специалитет Mr. Green

# 511
  • Мнения: 3 914
а тези вкусни плодове никои ли не ги иска  Tiredте също стават при диети Viki i mama  Peace
Не ,не стават Tired
Аз съм на безвъглехидратната диета Wink/месо и водни зеленчуци и яйца/,отслабва се бързо и качествено,но е тежко,ако искараш пет дена ,няма проблем,ама доде ги стигнеш..... ooooh!-трудна работа Crazy

# 512
  • Мнения: 1 157
еми ако ги искаш ,караи си тогава на твоята диета Mr. Green
Викито как е какво прави?

# 513
  • Мнения: 3 914
еми ако ги искаш ,караи си тогава на твоята диета Mr. Green
Викито как е какво прави?
Вики е добре,до сега правихме гимнастика,ходи с проходилката дето тати и направи и е доволна от живота Laughing

# 514
  • Мнения: 1 157
 smile3501на детето

# 515
  • Мнения: 662
Монка,според мен понеже вие се притеснявате и я разпитвате тя още повече си измисля за да и обръщате внимание.Аз лично когато не искам Никчо да прави някоя беля просто спирам да му се карам за конкретното нещо и той като види,че ми е все тая и спира.Пробвайте когато ви говори за това да се правите,че не я чувате или да отменяте темата,може и да стане PeaceСпоред мен няма нищо притеснително,просто вие задълбавате като я разпитвате.
Това е само мое мнение,но аз не съм специалист Hug

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 17:37 от gudzy

# 516
  • Мнения: 1 157
 waveyпак ви няма никакви Rolling Eyes
Мони к,во става с малката принцеса

# 517
  • София
  • Мнения: 5 074
Да бееее, нямало ни Laughing
Тук съм, попоглеждам, да не изтърва купона hahaha

# 518
  • Мнения: 1 157
Да бееее, нямало ни Laughing
Тук съм, попоглеждам, да не изтърва купона hahaha
попоглеждаш с едното око ли Mr. Green

# 519
  • София
  • Мнения: 5 074
Амиии, с едното, щото другото заето със сметки Laughing
Само да не ги объркам, сметките бе Joy Joy Joy

# 520
  • Мнения: 1 157
Хайде сервирам днес нали е празник и се хапвало риба,бабче рибката специално за теб Peaceи бяло винце тази вечер

# 521
  • Мнения: 4 053
Монка,според мен понеже вие се притеснявате и я разпитвате тя още повече си измисля за да и обръщате внимание.

до като тя не заговори за нейна та Диди,
никой от нас не продумва,
явно яко и е развинтена фантазията  Sunglasses


благодаря на всички за подкрепата,
кво пиете  Grinning

# 522
  • Мнения: 388
Хей, малки мушмороци, няма да се давате на тези мартенски болести! Бързо да ви минава като на кученца  Hug
Мони, аз не че имам много опит, но като си спомням на 3 годишна възраст щерката на шефа ми се движеше с цяла "компания". Толкова убедителна беше в общуването с нейните въображаеми приятели, че и аз й се чудех  Laughing
Нели, ама си ги наредила тез рибенца точно като за мен  Flutter И винцето си го бива.
Бабче, това "Хули" ми звучи като нещо обидно. Моля те, кажи ми че мога да не ти викам "Хули"!  Rolling Eyes

# 523
  • Мнения: 4 053
Мони, аз не че имам много опит, но като си спомням на 3 годишна възраст щерката на шефа ми се движеше с цяла "компания".

това ме развесели  Joy Joy Joy

# 524
  • Мнения: 1 157
Мони *  бяло винце пием тази вечер  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт