Смятате ли поп-фолка за просташки?

  • 7 399
  • 197
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 161
Дреме ми Шанелче какво ти е по вкуса, с ранимо сърце съм да, голямо и ранимо и то изпъква повече отколкото изпъква самочувствието ти. Joy
Моли се да изглеждаш като мен, когато станеш възрастна, но за това трябва да имаш ген и още нещо....

Ами всъщност аз не искам да изглеждам като теб след няколко години.Нито физически,нито психически.Във всеки случай комплименти за самочувствието,което демонстрираш.Ти иначе не си лоша жена.

# 166
  • София
  • Мнения: 4 423
Ами не можеш, това е проблема Crazy Много лоша жена съм, повярвай ми и никога не казвай никога, защото човек не знае какво ще му се случи, просто чукай на дърво!
Приключвам с тази тема, защото ми се струва, че ще мина отвъд добрия тон.

# 167
  • Мнения: 2 386
Съгласна съм напълно, 99% от тях се обличат като курви.



Логическият похват отпада временно..

# 168
  • София
  • Мнения: 4 423
Е, отиде далече - детето ми не слуша поп - фолк!

# 169
  • Мнения: 2 386
Как става това, извинявай? Нали пускаш телевизия, радио, нещо...Или издебваш да го няма у дома? Не разбирам, сериозно.
И защо не слуша? Лошо ли е?

# 170
  • Мнения: 5 539
Смятам поп-фолк лайфстайлът за просташки... опс, имам предвид чалга-начинът на живот, сега да не ме заядете за чуждиците ooooh!
Доколкото чалга-слушащите прилагат този стил в ежедневието си, дотолкова ги смятам за простаци.
Иначе, попфолкът си е музика като музика. Няма особена естетическа стойност, но и американският поп е същата безсмислица.
Но и не приемам поп-фолкът да претендира, че е нещо повече от това, което е.

# 171
  • Мнения: 2 161
 
Цитат
Ами не можеш, това е проблема  Много лоша жена съм, повярвай ми и никога не казвай никога, защото човек не знае какво ще му се случи, просто чукай на дърво!
Приключвам с тази тема, защото ми се струва, че ще мина отвъд добрия тон.
 
 
 
 


Ти последно лоша жена ли си или с безкрайно голямо и пламтящо сърце.преди да ми отговориш, се вземи в ръце и се опитай да се уравновесиш.Това е много важно за красотата и може би тогава ще махнеш този идиотски подпис.От мен да го знаеш,че когато мъжът е щастлив с жена си,той не плаща цена.Седнал,легнал,все тая.

# 172
  • Мнения: X

Междудругото Таис,подписът ти ми напомня за доста поп-фолк песни Thinking
[/quote]
Напомня ти не знам защо, може би защото в Япония са писали поп - фолк песни? Thinking
[/quote]
А може би и защото повечето поп-фолк текстописци доста неуспешно се опитват да оригиналничат със заучени афоризми... Tired

# 173
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Оливате ли се, или се уливате? Това е въпросът.



Междудругото Таис,подписът ти ми напомня за доста поп-фолк песни Thinking
-рече тази, дето не е чела книжки.........

# 174
  • София
  • Мнения: 4 423
Е, Chanel, мен ме уравновесяват 365 дни в годината, ако аз искам.
Какво да знам от теб - аз съм толкова обичана, колкото ти никога няма да бъдеш! Flutter
Хайде спри се, ще оспамим темата, ако имаш нещо да казваш и не държиш да изпъкнеш непременно има ЛС!

# 175
  • Мнения: X
Оливате ли се, или се уливате? Това е въпросът.



Междудругото Таис,подписът ти ми напомня за доста поп-фолк песни Thinking
-рече тази, дето не е чела книжки.........
Това,че не съм прочела една,не значи,че изобщо не го правя. Пък и не смятам,че  е задължително да съм прочела всяка,издавана досега книга.
И въпреки това си ми звучи поп-фолк,ако ще за някой да е най-голямата мъдрост тази велика мисъл.

# 176
  • Мнения: 2 161
Е, Chanel, мен ме уравновесяват 365 дни в годината, ако аз искам.
Какво да знам от теб - аз съм толкова обичана, колкото ти никога няма да бъдеш! Flutter
Хайде спри се, ще оспамим темата, ако имаш нещо да казваш и не държиш да изпъкнеш непременно има ЛС!
Ти изобщо не си уравновесена и го знаеш прекрасно.

# 177
  • Мнения: 172
Ти последно лоша жена ли си или с безкрайно голямо и пламтящо сърце.преди да ми отговориш, се вземи в ръце и се опитай да се уравновесиш.Това е много важно за красотата и може би тогава ще махнеш този идиотски подпис.От мен да го знаеш,че когато мъжът е щастлив с жена си,той не плаща цена.Седнал,легнал,все тая.
Шанел, няма да те разбере. Не се хаби.
За повечето хора тук говориш на френски Wink.

# 178
  • Мнения: 2 386
Така и така темата върви към ключ (както винаги), поне се надявам да получа отговор на въпросите си по-горе.
Даже ще си ги цитирам:

Как става това, извинявай? Нали пускаш телевизия, радио, нещо...Или издебваш да го няма у дома? Не разбирам, сериозно.
И защо не слуша? Лошо ли е?

# 179
За пореден път се убеждавам,че жените са опасна работа  Laughing
Без да ми се обижда Тайс тъй като я подкрепям,но това "ти никога няма да бъдеш обичана колкото аз" ми прозвуча като "моята пък кукла е по-хубава от твоята"...
Вие сте интелигентни дами недейте така,още малко за косите ще се хванете,та това е само форум  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт