"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 8

  • 21 669
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 128
В центъра, в стара кооперация чиято фасада е разперена в полукръг - бе ужас...
Ама явно има нещо в атмосферата изнервящо и това скапано време днес, съвсем ме е захлупило  smile3511. ОБАЧЕ ...............като заслабнем и като стане топличко  newsm44 ще се фръцкаме яко  Laughing

# 16
  • Мнения: 1 218
Добро утро сладурки   
Кафе ????


Ей сега се изпилих от спалнята и веднага се ковнах с кафето пред компа. Радвам се , че ви е харесала темичката  Hug
Бе не стана това което исках ... ама става  Sick

Честити минусчета на всички в отбора  Heart Eyes

Пит виждаш ли , че кът хапнеш нещо различно от режима  ... мое да е за ден-два, ама сякаш подритваш метаболизма и застоя си намира майстора Peace

джуджанка миличката, вчера е бил гаднярски ден, а ??? Дай Боже всичко да се оправи  Praynig при вас  .... и при детенце и при теб  Heart Eyes
А за комшиката, аз ако бех кът тебе направо и вкарвам 3 бокса централно и я пускам да пасе   Rolling Eyes

И аз съм с минусче и от към см. и от към кантаря и съм доволан и режимна. Вчера мъж ми се прибра с някакъв сладкиш, ходил при майка си и тя милата ми приготвила пратката - изглеждаше мммммммммммммммм,  а как само ухаешееееееееееееее  Whistling
Устоях обаче геройски на изкушението ... В отслабването се иска единствено и само инат , мама мус  Crazy





# 17
  • Мнения: 1 218
Профи летоска фръцкотежа е ясен  Peace
Само дано волята не ни изневери до тогава ... ииииииииииииии веднага си ковваме задниците в секси дрешки и фръц фръц фръъъъъъъъъц Joy

# 18
  • Добрич
  • Мнения: 219
Джиндж поздравления за темата.Едва сега ми остана време да влезна в нета. Не мога да се похваля с минуси , но пък зарибих мъжо и сега си го  изкарвам на него. От 4 дни е на диетата и всеки ден  -300, а пък аз нищо smile3511 .Успешен ден на всички Two Hearts

# 19
  • София
  • Мнения: 2 958
Джиндж, проблема е че тая овца е леля на мъжът ми. И той се опитва да се оправя с нея, ама тя все мен търси да крещи, защото до сега аз не и отговарях и я изслушвах. Преди няколко месеца ми писна и я нахраних и така от тогава само на мен ми крещи лудата.
И днес ми е едно тъпо. Не знам какво да правя. Чувствам се нещастна и ми е много криво.  Cry

# 20
  • Мнения: 1 218
Бе стига бе Джудж , тегли и една на тая и хич и не я мисли. Не я оставяй тя да те надвие и да ти образува нерви.
Свиркай си и показвай добро настроение - най-вече пред нея и така оная хептен ще си язяде гъза от яд Whistling
Хайде усмихни се, живота е прекрасен  Hug
Специално за Джудж :
Хубава жена  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 77
Момичета, знаете ли нещо за сушените плодове????????
Същите грамажи като пресните ли ядем или ......? Аз тези дни нямам мн. време за обяд и в офиса набавям въглехидрати от тях - мн. ме засищат и са лесни за съхранение в офиса, та се питам да не бъркам нещо ?????

# 22
  • Мнения: 422
Аз знам че сушените плодове съдържат много захар.
Бях питала за тях преди години, когато спазвах диета.
Според мен не са подходящи!

# 23
  • Мнения: 77
Благодаря Крис  Hug

# 24
  • Мнения: 1 218
Уффффффффф, как ми се ядат сушени смокинкииииииии  Crazy
Трябва да питаме Оги ... имам един лист с питанки от памтивека към Оги и все не мога да го сбарам в скайпа  newsm78
Накрая верно ще взема да го изтероризирам по телефона , че ввече лекинко се изнервям  Thinking

Почва да ми доскучава това меню - ама ...това е положението - трай бабо за гиздост  hahaha

# 25
  • Мнения: 699
Момичетааааааааааааааааааааа!
Изчезнахте нещо!
Аз да се похваля, че имам минус - около 500 гр. Нали нямам ел. кантар и малко гадая, но стрелката се закотви м/у 57 и 58 newsm68 newsm44. Ей, голям кеф е ще знаете.
Дано ви подейства стимулиращо тази сутрин.
Лек и режимен ден.

# 26
  • Мнения: 153
hayasy и аз съм -500гр. днес  Whistling

# 27
  • Мнения: 699
liony супер а?
Доближавам се до заветните и мечтани 55, така ще махна всичко, което съм трупнала от беременеенето.После борбата ще продължи с още 9 кг., но ще се чувствам по-добре вече. И ще имам повече от 3-4 ката дрехи. newsm68 newsm44

# 28
  • Мнения: 1 218
Добрютро на навалицата  Crazy
Охоооооо имаме отслабнали девойчета - ей това да се чува.
Честити ви минусченца  Hug
И аз днес съм -200гр - малко, но от сърце  Mr. Green
Една стимулационна картинка  :

# 29
  • Мнения: 699
Ей, събудете сеееееееееееееее!
Аз пия 2 ро кафе вече, много спитеееееееееее!
Сготвих, приготвих всичко за детенцето, само вас ви няма. Да не емигрирахте някъде, какво става?
Гадно време, не става за разходка и сега ме чака  newsm79 1ironing wash hang newsm75  clean а това вече го свърших 1dishes
После feeding newsm32  sleepuu няколко пъти и то деня си минал.

Общи условия

Активация на акаунт