Флиртът-витамин или първа крачка към изневяра?

  • 5 073
  • 88
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 891
Не си играйте с огъня момичета...... Ши има после "Жива да не бях, защо му ..... " Wink
Не бой се мацко, като те гледам с това сладко детенце... не бих ти посегнала, ше ме изяде съвестта! Grinning

То това е мъж  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 122


Не си играйте с огъня момичета...... Ши има после "Жива да не бях, защо му ..... " Wink
Не бой се мацко, като те гледам с това сладко детенце... не бих ти посегнала, ше ме изяде съвестта! Grinning

Е мерси, не бяха ме наричали Мацко ...... Става ако е за ФЛИРТА.  Wink

# 62
  • Мнения: 5 940
Не сте добре  Joy Joy Нямам предвид, че са толкова първосигнални, че след работа ще те дебнат с надеждата да те опипат преди мъжа ти да те вземе с колата. Ама нищо чудно от натрапници да пиете кафе в почивката да не се оттървеш. С надеждата, че кафето ще стане вино някоя вечер.

# 63
  • Мнения: 17 546
Цитат
Е мерси, не бяха ме наричали Мацко ...... Става ако е за ФЛИРТА.  Wink
Е за какво друго да е!   bouquet

Ама нищо чудно от натрапници да пиете кафе в почивката да не се оттървеш. С надеждата, че кафето ще стане вино някоя вечер.
Има и такива! Един ми вика веднъж, с един мазен гласец и поглед: "Пък може да се видим и извън работно време..." и трябваше да му отговоря, че на мен ми е трудно да го гледам в работно, пък какво остава да си съсипвам извънработното. Вече се разминаваме като трамваи Mr. Green Ама то нали се прави за удоволствие и скойто ти е приятно Grinning .

Последна редакция: чт, 13 мар 2008, 16:43 от Балу

# 64
  • Мнения: 122


 Има и такива! Един ми вика веднъж, с един мазен гласец и поглед: "Пък може да се видим и извън работно време..."

Мазен или Влажен.....
Интересна работа сте това жените. Той човека има нужда да комуникира с колежките, да сподели някоя болка, някоя нанесена му травма от бивша спътница в живота. А ти .......
Ей няма справедливост.

# 65
  • Мнения: 212
Не, проблемът е, че мъжете са доста по-наивни и първосигнални. Те не разбират кодовете на женското общуване и често ги разчитат в посока "тя ме желае". Просто , защото рядко мъж би флиртувал с жена, ако не иска да спи с нея.

valerie се показва като една добра познавачка на мъжката душевност. Казвам го съвсем сериозно.  Simple Smile

# 66
  • Мнения: 824
Не, проблемът е, че мъжете са доста по-наивни и първосигнални. Те не разбират кодовете на женското общуване и често ги разчитат в посока "тя ме желае". Просто , защото рядко мъж би флиртувал с жена, ако не иска да спи с нея.

Бих добавила,че никога мъжете не флиртуват с една жена,ако не искат да правят секс с нея,дори само в мислите си.

# 67
  • Мнения: 27 524
Та,обичате ли да флиртувате? - Обожавам.
Изпитвате ли нужда от това? - Да, непрекъснато.
Или го правите просто за спорта? - Не.
Флиртувайки,чувствате ли се повече желани и специални в очите на другия? -О, да.
Това ли е начинът да докажем на себе си,че все още "хващаме"око? - Мисля, че да, макар че не всеки се нуждае от подобни доказателства.
Вълнувате ли се от блеснали погледи,адресирани към вашата особа? - Да.
А флиртувате ли пред половинката си,защо?А той/тя пред вас? - Аз - да. За да не ме чувства сигурна.
Флиртът аналогичен ли е на изневярата? - О, не, в никакъв случай.
С кого най-често флиртувате и колко може да продължи флиртът? - С кого - не мога да отговроя конкретно сега и тук. Относно продължението - зависи от жената дали е готова на допълнителни стъпки.

# 68
  • Мнения: 17 546
Мазен или Влажен.....
Интересна работа сте това жените. Той човека има нужда да комуникира с колежките, да сподели някоя болка, някоя нанесена му травма от бивша спътница в живота. А ти .......
Ей няма справедливост.
Мазен, мазен, не влажен! Sick Моля ти се, точно пък тоя не е от нужда Mr. Green Нужда де, ама не от болка или бивша. Аз пък каква съм! И на мен не е лесно да ми се угоди...

Последна редакция: чт, 13 мар 2008, 22:18 от Балу

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 85
Не, проблемът е, че мъжете са доста по-наивни и първосигнални. Те не разбират кодовете на женското общуване и често ги разчитат в посока "тя ме желае". Просто , защото рядко мъж би флиртувал с жена, ако не иска да спи с нея.

Бих добавила,че никога мъжете не флиртуват с една жена,ако не искат да правят секс с нея,дори само в мислите си.
Съгласна съм! Peace Поне при повечето мъже е така! Затова и като видят, че нямат шанс да ти се мушнат под завивките и се врътват, като ученички.

# 70
  • Мнения: 824
Я да видим сега,кой си взе днес  дневната доза витаминки?

# 71
  • Мнения: 122
Я да видим сега,кой си взе днес  дневната доза витаминки?


Който е със слаба имунна система да жули витамини.

# 72
  • Мнения: 1 052
Само искам да добавя, че вие пак абсолютизирате.
Аз познавам жени, които бъркат възпитаното отношение към тях с покана за  свалка, повтарям свалка, не даже и флирт.
Жените в последните години освен, че са иззели почти всички функции на мъжа, са започнали да стават и типично по-мъжки пердета.

# 73
  • Мнения: 122
Аз познавам жени, които бъркат възпитаното отношение към тях с покана за  свалка, повтарям свалка, не даже и флирт.

И аз познавам такива жени.Човек да го е страх да бъде любезен. Crossing Arms

# 74
  • Мнения: 17 546
И аз познавам такива жени.Човек да го е страх да бъде любезен. Crossing Arms
Е, хайде сега Mr. Green като е толкова любезен човекът, би могъл да си намери любезен начин за измъкване от лапките на подобна. Ако има късмета и тя на свой ред да е любезна и добре възпитана ще разбере, ако не от първия, то от втория намек! Поне няма причина да не опита.

Общи условия

Активация на акаунт