Мюзик Айдъл 2 /3/

  • 17 013
  • 589
  •   1
Отговори
# 555
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Много кадърна тая Люси, направо ме разби! То е пеене, то е танци, то е пързаляне, а прочетох, че и плувкиня била. Гордея се, че е българка.

В един клип я видях и да кара ски.  Crazy Направо ме разби това момиче!  Peace Бравос!

Като сме я подхванали Люси, да вмъкна един въпрос:
Дали това е естествената и коса или е накъдрена? Как мислите?

Според мен е нейната си коса като гледам къдриците й! Много често обаче си я и изправя!  Wink

# 556
  • Мнения: 522
След петъчното изпълнение на Ванката  в качеството си на негова поддръжничка и съгражданка се бях скрила в миша дупка от срам, но като чета днес във форума какво сте изписали за него ми поолекна. Вчера се видях случайно с негова учителка и нейните думи за Иван бяха:"Иван е страшно умен, интелигентен, ерудиран и начетен млад мъж който си знае цената и успява с такава лекота да манипулира журито, участниците и цяла България че се гордея че съм го учила. А на времето в училище си беше същия."

# 557
  • Мнения: 491
След петъчното изпълнение на Ванката  в качеството си на негова поддръжничка и съгражданка се бях скрила в миша дупка от срам, но като чета днес във форума какво сте изписали за него ми поолекна. Вчера се видях случайно с негова учителка и нейните думи за Иван бяха:"Иван е страшно умен, интелигентен, ерудиран и начетен млад мъж който си знае цената и успява с такава лекота да манипулира журито, участниците и цяла България че се гордея че съм го учила. А на времето в училище си беше същия."

Аз лично, ако бях на нейно място, изобщо не бих се гордяла!
Ама, изобщо!!! Thinking

# 558
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Че е умен Ванката, няма спор! Пък и някой беше писал тук ( мисля, че Кармен) , че завършил Консерваторията с 6! Има защо да се гордее учителката му в Айтос, че го е учила, но за маймунджълъците...друг е въпроса!  Wink

# 559
  • Мнения: 4 111
Аз снощи гледах предаването от петък. Много ме хвана яд на Иван. Като започва песента и в първия момент помислих, че вече ще я изпее без лигавщини. Да, ама не. Чувам гласа му, виждам чара му, затова ме е яд.

# 560
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Едно не мога да разбера - Защо ви е яд на Иван?  Rolling Eyes Нали е в шоуто, нали най-много него коментират и тиражират, нали си прави реклама момчето, пее си, играе си с нервите на всички...Какво още? Евала му правя, че успя за толкова кратко време да предизвика у всични ни такива реакции!  Peace
Ако беше добричък, послушничък и т.н., щеше да е един от всички останали момчета в шоуто! 

# 561
  • Мнения: 2 211
Предполагам, точно защото е различен - осмелява се да направи и каже неща, които другите не се осмеляват и не му пука от последствията.

# 562
  • София
  • Мнения: 7 170
Музика, ламбада, Джако, Люси и... пак Иван  Joy 

# 563
  • Мнения: 2 211
Дойдохме си на темата, както се казва.

# 564
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Музика, ламбада, Джако, Люси и... пак Иван  Joy 
Дойдохме си на темата, както се казва.

 Peace Peace Peace Joy Joy Joy


Предполагам, точно защото е различен - осмелява се да направи и каже неща, които другите не се осмеляват и не му пука от последствията.

Ако е това, не би следвало да е яд, а чиста завист, знам ли?

# 565
  • Мнения: 3 674
Много ме запалихте с този Ванката....толкова различни мнения чета тук  за него.  Thinking

 Хора, дайте  някакво линкче да го чуя този образ ... Joy

 Блазе ви, че имате възможност да гледате Мюзик Айдъл. Пуста работа хич не мога да гледам нищо... Rolling Eyes

# 566
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
http://www.vbox7.com/play:29cce8ca

http://www.vbox7.com/play:c8db3af7


Ето го Ваня.. Mr. Green

А иначе браво на Люси -  smile3501 явно е много популярна, но не и в България.. Rolling Eyes

# 567
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не съм се включвала до сега... не знам защо...
Но Иван за мен е номер 1. В последно време не ги следя съвсем редовно и качествено, но ТОЙ е.

# 568
  • tardis
  • Мнения: 329
Розе, влизаш в бокса или в youtube, пишеш ivan angelov и се наслаждаваш ...  Laughing

С Рамацоти започна добре и сериозно, но някъде в началото, според мен, направи грешка, която го притесни и започна да компенсира както той си знае...
Може повечето да ги дразни това момче, но мен ме радва при всички положения, въпреки че обикновено никак не обичам лиготии, ама никак. Т.нар. комични предавания предизвикват само дъбока досада у мен.
Обаче ако Иван спре да се извява и се държи като на онази "настръхващата" песен, какъв момък само ще стане от него, лелее ....  Blush

Хайде и аз се разписах компетентно ... за Иван  Mr. Green

Btw, Ивайло също много ми допада, другите мъже са ми малко сладникави.
Деница и Шанел също ми харесаха.

# 569
  • Мнения: 2 567
Мен не ме е яд на Иван. Просто не мога да го трая. Поведението му ми е толкова противно, както, ако би бил лигав и захаросан. И едната и другата крайност са ми неприятни.
Не е нужно да си непременно добричък и послушен, но крайността на Иван пък е отишла в другия край и може да бъде наречена с някои медицински термини  Simple Smile
Той има възможности да е нестандартен и интересен, но просто излиза от добрия тон много често и това го прави в повечето случаи противен. Една идея по-нормален да е и аз ще се присъединя към Шани  Wink

Общи условия

Активация на акаунт