Искам да си боядисам черната коса с червена боя....

  • 20 569
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 496

Цитат на: Биляна

             

 Още едно -две мнения ми трябват да не се правя червена и ще си остана вечно чернокоса  Simple Smile

Ако заглавието на темата беше "Да си остана ли с черна коса?" може би отговорите щяха да са съвсем различни. Flutter

# 16
  • Мнения: 17 407
Аз ще кажа- да

# 17
  • Мнения: 2 388
И аз мисля, че на авторката много и отива черна коса. Simple SmileНо ако е решила да се боядиса червена да експерементира, после може да се направи пак черна, поне това не е трудно. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3 211
първо отиваш при фризьор, после вкъщи сама.
щом не искаш светло/ярко червено ще можеш сама да се правиш вкъщи.
косата ти е хубава, гъста, така, че няма да й се отрази толкова зле обезцветяването.
ти си бяла ще ти ходи и червено, но ще ти прави по-розов тенът на лицето, по-добре според мен би било пепелно кафяво, а и червеното вече не е така модерно това е моето мнение
червено-медните тонове отиват на жълтеникъв тен, а на бяло-розов - пепелните, аз съм с такъв, била съм яркочервена преди 5-6 години, когато беше модерно, стоеше ми, но изглеждах с по-кръгло и розово лице

# 19
  • Мнения: 6 155
Биляна, помисли и за корените, които ще израстват всеки месец. На червеното му трябва много повече поддръжка Wink

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Какво те е прихванало?! Ти като мен- сега съм решила,че искам да направя нещо с косата си и това е.
Направи се червена, колкото да даше стотина кинта  Stop После пак ще си дойдеш на акъла, ама нейсе  Grinning

# 21
  • Мнения: 2 152
Биляна, помисли и за корените, които ще израстват всеки месец. На червеното му трябва много повече поддръжка Wink
права е
много кофти цвят за поддръжка. Трудно се постига, а много бързо се отмива

Общи условия

Активация на акаунт