Plamenka има бебче!!!

  • 1 098
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 140
Честита принцеса и от нас! babydust7

# 16
  • Мнения: 1 464
Честито бебенце,да е живо и здраво,много весело и усмихнато слънчице! smilie_colors

# 17
  • Мнения: 1 108
Честита малка сладурана. newsm51

Да е жива и здрава и много да радва мама и тати.



# 18
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Честита малка принцеса!Да расте здрава и послушна за радост на мама и тате!  ylinfant  newsm51
А като знаем мама каква е хубавелка,смело се нареждаме на опашката от ухажори с бебе Мартин Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 031
Честита малка кукла на мама и тати да ви е много здраво, весело и жизнерадостно smile3522

# 20
  • Мнения: 2 479
Честито!Да им е жива и здрава бебата и много да ги радва!
Цитат на: DiVA
Мама е в чудесно здраве, родила е за 10 мин.

....И като ги изпишат да разкаже как ги правят тия работи Grinning  #Milti

# 21
  • Мнения: 264
Благодаря на всички за поздравленията и пожеланията и най-вече на ДиВа, която влезе в ролята на мисионер да осведоми форума Simple Smile за което и благодаря.
Честита малка принцеса!Да расте здрава и послушна за радост на мама и тате!  ylinfant  newsm51
А като знаем мама каква е хубавелка,смело се нареждаме на опашката от ухажори с бебе Мартин Mr. Green
Нашия татко вече търси бодигард за малката Алекс!!! Трябва доста да се потруди малкия Марти за да я спечели ... Simple Smile А колкото до мама - щом ще станем рода с тебе съм навита Simple Smile

# 22
  • Мнения: 264
И като ги изпишат да разкаже как ги правят тия работи Grinning  #Milti
В неделя (15.05.05 - страхотна дата) в 9 часа излязох на разходка с половинката. Докато се разхойдахме започна да ме срязва корема сякаш съм настинала докато съм спала (което беше напълно възможно тъй като легнах само по тениска) и аз стискам зъби и мълча. Обаче по едно  време си викам - твърде често ме присвива за да е настинка... а може би са контракции??? ама на мене като ми идва цикъла не ме боли така ... следователно съм настинала. И продължавам да обикалям из златните. И както си вървим аз на моменти така забавях крачката... ама не спирах! Не исках да паникьосвам половинката. На обяд вече по настоятелно взе да ме боли и пожелах да се прибираме.. и точно преди да се качим в колата наши познати се обадиха да хапнем ... та се съгласих и отпрашихме към един ресторант. Посредата на обяда нещо се случи та скокнах до тоалета и какво да видя - прокървяване... Тапата ??? Ама къде са ми околоплодните води??? Ама че странно ... и като се върнах дадох сигнал да си ходим и след 20 мин вече беше факт. Прибрах се и започнах да си стягам чантичката за болницата със скоростта на охлюв... изкъпах се, нахраних си рибите и кучето, поиграхме си, изгледах един филм и се чудех - кога ли ще е време да тръгвам. По едно време ми стана скучно и със спартанско спокойствие вдигнах мъж ми да ме закара до болницата. Мъжката си слязох от колата и отидох да ме прегледат като дори отказах мъж ми да ме придружи - не виждах смисъл да се разхожда и да виси с мен там ... та го пратих да пазари Simple Smile И какво да ми кажат - 3-4 см. разкритие Simple Smile това беше в 17.30. Започнаха да се звънят телефони и да събират лекари от домовете им (понеже беше неделя) и в 18.30 вече бях в предродилна зала. В 19.15 ми сложиха епидуралната и в 20.20 ме вкараха в родилна зала. В 20.30 бебка вече беше факт. Буквално с около 6-7 напъна и раждането ми приключи, разкъсвания - НИКАКВИ Simple Smile По бързо стана и от обслужване в Мак Доналдс. При което ме оставиха да лежа, а аз бях готова да ставам и да се разхождам. С отегчение полежах 10 мин докато прозвъня да кажа новината и станах Simple Smile Като не разждала ме съпроводиха до стаята, а аз си седнах като пич на дупето. И така ... на следващия ден пък бях като нова а акушерката навсякъде се похвалила какво "раждане по учебник е имала" та във всички стаи вече знаеха коя съм и какво било станало Simple Smile И седя и си казвам - НЕ БЕШЕ СТРАШНО ВЪОБЩЕ! Очаквах да е по-страшно, да боли повече..... От вчера сме с бебка в къщи и съм толкова щастлива и спокойна че дори не се нуждая от помощта на майка ми - всичко си правя самичка и то толкова сполучливо че да не повчрва човек. 3-4 дена в болницата на колко неща те научават и каква увереност добиваш не е истина просто. И сега си папаме през 3 часа ... кърмим се.... бебка е толкова спокойна и тихичка че не ми създава никакви грижи, а въпреки странния  и нередовен сън се чувствам изключително свежа. Та ако на някой му трябва позитивизъм - да ми дойде на гости на кафенце и ще си тръгне като нов и ще е нетърпелив да отива да ражда Simple Smile Иска ми се да ви прикача снимчица ама да си призная незнам как ...... да знаете само какава красавица е ....

# 23
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА
Бързо възстановяване на мама.

Общи условия

Активация на акаунт