Обувките на Маноло Бланик !

  • 25 608
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 425
я какъв спор..Харесват ми,обаче ми идват високички нещо  Grinning

# 31
  • Мнения: 48
Имам Маноло и наистина са много удобни и лекички, все пак това са ръчно правени обувки.
Сега си се разкарвам с тях само вкъщи (оле, плаша се от себе си, това е много психопатско  Laughing), тъй като още не им е дошъл сезона. А и наистина като се сетя какви са дупките по улиците, малко се плаша, че ще ги съсипя...

# 32
  • Мнения: 2 674
хе хе
 аз съм притежателка на такива обувки.Абсолютно сте прави-чепик както всички останали.Не съм давала пари за него, ами го подариха много случайно-на собственичката и бяха малки като размер и за да не и седят в гардероба се отърва от тях в моя полза.Иначе ако трябваше да давам пари от собствения си джоб бих се замислила.Предавляват чехъл   с копче отгоре ,не много внушителни.ма на харизан кон зъбите не се гледат.Радвам им се.

# 33
  • Мнения: 525
Сандали. Висок ток. Тънки каишки. Черни.  Sunglasses
И Маноло да са, ще си ги купя на мига..

# 34
  • Мнения: 6 167
и другата половина от човечестовото е фен на Маноло Б.

# 35
  • София
  • Мнения: 10 030
И аз не съм от големите фенове на Маноло Бланик, повече харесвам Джими Чу, особено по-старите колекции...мислех да пробвам в Щатите, ей така да видя какво е...ама като ги видях и не се впечатлих толкова, колкото на картинка.

# 36
  • Мнения: 1 149
Хубави са и още как Peace

# 37
  • София
  • Мнения: 39 852
Само някои модели г/д ми харесват. Може пък аз да нямам хубав вкус за обувки  Joy

# 38
  • Мнения: 2 161



Шанел, тези харесват ли ти?

Симпатични са.

# 39
  • Мнения: 2 161
За 600-700 долара могат да се купят прекрасни сандалки на Salvatore Ferragamo,например.Аз не харесвам Маноло Бланик,но имам други любимци.Обаче сандалките им са от порядъка на 1700-2000 долара.Само им се наслаждавам.


http://i194.photobucket.com/albums/z272/veri_07_photo/caosho-04rbr-p.jpg

# 40
  • Мнения: 757
хммм,разбрах,че доста се притеснявате от факта "как ще носите тези обувки по улиците" Laughing
това обувки за улиците ли са?не естествено,дори е смешно да тръгнеш с такива обувки

# 41
  • Мнения: 2 161
Е,versace,просто повечето жени се изживяват като същи Кари Брадшоу.Нали я виждаш тя как чука по улиците на Ню Йорк с тънки токчета.Аз ако го направя това,просто няма да имам обувки в къщи,всички ще са при обущаря.Има и друг момент-за лисицата и гроздето.Аз така се успокоявам за обувките,които съм показала по-долу:къде ще ги нося?А те просто струват майка си,татко си,брат си и сестра си.

# 42
  • Мнения: 1 975
- тези ми харесаха, но без джавките отпред  Peace

# 43
  • Мнения: 1 645
Работата ми е свързана с обувки,обувки,обувки....та чак ми става лошо понякога като видя поредния чепик Crazy Crazy Crazy
Маноло са хубави на картинка,но аз лично предпочитам Ферагамо и Мауро Теки...някак си по естествени са а не като за изложба.Мауро има най добрата форма и дори и на 10 см ток ходя като боса,за мен са номер едно.

# 44
  • Мнения: 764
И аз харесвам повече обувките на Джими Чу.
Не мисля,че Маноло Бланик е станал известен след "Секса и града".
Не мисля,че много малко жени в БГ могат да си позволят обувки от Маноло,все пак са около 500-600 долара.
Наистина вече има и по-добри марки,но все пак той е един от първите.

Общи условия

Активация на акаунт