Червено!!!

  • 8 930
  • 142
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 110
Обожавам червеното. Имам мнооого червени дрехи, сандали, чехли, якета. Просто налитам на този цвят. bowuu

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Много харесвам червения цвят, отива ми и нося с удоволствие. Дори сега съм червен анцуг  Grinning

# 17
  • Мнения: 1 878
Все още ли е модерно червеното. Thinking Сега мисля е на мода жълтото. Ужас, навсякъде жълтурковци и по улиците и по витрините на магазините Peace

 И жълтото и червеното са  модерни Peace Като червеното повече ми харесва като цвят за аксесоари отколкото за дрехи Laughing Както вече споменах , ми се ще да си сложа такова червило, но се страхувам, че за през деня в офиса ще е прекалено фрапантно. Вие как мислите, някой осмелил ли се досега да си сложи?

# 18
  • Мнения: 29
И на мен ми харесва да нося дрехи в червен цвят. Мисля, че ми отиват.  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 172
НЕ харесвам червеното.Оптически увеличава фигурата,така,че залагам на не толкова искрящи цветове.Ако е бордо е друг въпрос,но ярко червено не.Има мацки,на които им отива,нямам нищо против цвета  Peace

# 20
  • Мнения: 3 459
Обожавам червеното, пък и ми отива  Laughing
Имаше период, през които всичките ми дрехи и обувки бяха червени  Wink

# 21
  • Мнения: 4 784
Харесвам червеното, но за съжаление не присъства в гардероба ми като цвят, но смятам да наблегна на него. Лично за мен, червеното е цвят, допринасящ за хубаво настроение и любов.

# 22
  • Мнения: 2 161
Много ми отива червено,защото съм много бяла и с черна коса.Имам доста червени дрехи,обувки само не харесвам в червено.

# 23
  • Мнения: 1 878
Преди няколко дни се лакирах за първи път в червено ми беше доста неудобно да се покажа в офиса, защото там всички сме строго официални, костюми, вратовръзки и т.н, но пък отзивите бяха много положителни и сега си ходя с костюма и червените орлища Joy Joy Joy

# 24
  • Мнения: 1 424
Харесвам червено и ми отива  Mr. Green
И аз така  Mr. Green

# 25
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Не ми е любимият цвят, но ми отива и нося чат-пат. Повече червени аксесоари имам. И червени кецове любими имам. Даже и с огромна червена чанта се сдобих онзи ден. Е, не много огромна, но червена. Досега не съм имала. Имам, имам - баси повторенията....

# 26
  • Мнения: 3 294
Никога не съм харесвала червения цвят , не присъства върху нито една дреха в гардероба ми и смятам така да си остане , колкото и модерен да е  Peace

# 27
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Ооо, забравих имам червен часовник на Сваровски(то всъщност само каишката му е червена), подарък от милото, но си го пазя само за специални случаи. Ами така де не всички са достойни за червения ми Сваровски  hahaha

# 28
  • Мнения: 2 386
И на мен твърдят, че ми отива, защото съм синеока и чернокоса, но аз не се (го) харесвам и не нося.
Майка ми, обаче, човек убива за бордо. Laughing

# 29
  • Мнения: 4 451
Любим цвят ми е. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт