Червено!!!

  • 8 957
  • 142
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 830
newsm78

Нямам нито дрехи,нито обувки, нито друго в червен цвят.

Не знам дали бих си купила...По-скоро не Peace

# 91
  • Мнения: 647
Много го харесвам това червено  Two Hearts  Нямам много дрехи в този цвят, защото ми се струва , че е твърде силен за мен , но в последно време се заглеждам доста по такива дрехи и обувки.

# 92
  • Мнения: 1 312
Харесвам го.
Имам такава пола-лятна,баш циганска Crazy,сандали и голяма чанта.
И дрънкулки имам.
Червено червило не ми отива обаче и затова не нося.
Общо взето нося всякакви цветове.
Глупаво ми се вижда да отсичам категорично,защото много зависи от дрехата.
Аз например не понасям лилаво,но миналата седмица такава готина блуза пробвах,добре съчетани цветове,че се влюбих в нея.

# 93
  • София
  • Мнения: 504
Нося червено.Имам доста червени неща като дрешки,чанта,а от няколко дни и лачени чепици Mr. Green

До преди година-две не носех много,но толкова много хора ми казаха,че ми стои страхотно,че почнах да залитам доста...
Блондинка съм,със светла кожа Peace

Червено червило-само аз се харесвам с него,никой друг не ме е одобрил все още Laughing

За ноктите обожавам тъмночервен лак(още не съм намерила моя) на дълъг маникюр.Лятото съм само така Crazy

# 94
  • Мнения: 281
Харесвам червеният цвят Flutter

# 95
  • Мнения: 619
Отживелица е да се съчетават и обувките с чантата.

Точно така  Peace

Отживелица не отживелица, на мен ми е адски грозно и неприятно да видя кафвяво червило с розов лак или например сини обувки и лилава чанта!  ooooh!
Ако ще да стане модно кафеви обувки с оранжева чанта, пак няма да следвам модните писъци!  ooooh!

 Peace
Абсолютно Simple Smile

# 96
  • Бургас
  • Мнения: 296
Не си падам по червеното. Освен ако не е някоя официална рокля.

# 97
  • Мнения: 163
Не харесвам червеният цвят. Никога не съм си купувала каквото и да било в червено.

# 98
Харесвам червено ,но до сега само един от спортните ми екипи беше в червено.Тази есен обаче случайно видях едни ботуши и се влюбих в тях #CrazyБях тръгнала за съвсем друг тип обувки ,но не издържах и си ги купих.Разбира се заради тях после взех колан и чанта- много държа тези неща да са в един цвят,но дрехите ми са в друг подходящ цвят за да има контраст.Не харесвам като видя някой облечен в един и същи цвят отгоре до долу.

# 99
  • Мнения: 619
Аз имам 2 броя обувки чанта и блузки 2 и енда риза...обюо взето е акцент при мен Simple Smileчевреното

# 100
  • Мнения: 59
А на мен червеното ми е любимия цвят.

# 101
  • Мнения: 1 336
Мисля че червеното поизлезе от мода, за лятото най-модерен цвят е жълтият!

# 102
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 240
А на мен червеното ми е любимия цвят.

Peace

# 103
  • Мнения: 123
Много ми отива червено и винаги съм го носила.

# 104
  • Мнения: 1 364
Все още ли е модерно червеното. Thinking Сега мисля е на мода жълтото. Ужас, навсякъде жълтурковци и по улиците и по витрините на магазините Peace

също така и зеленото е на мода.
а за червеният цвят, не ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт