МАЙчета 2005 (107)

  • 13 560
  • 310
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 302
Дианка, мноо убаво е решил любимия  Simple Smile Браво! И аз бих искала една корекцийка, ама по-после  Wink Виж за тату въобще нямам желание, не ме кефят  Embarassed
Мартеа, кво стана с ремонта? (вълнувам се, все едно е моя  колата:crazy: ....луда работа  Simple Smile...)

Камий, честити ви обички!  4470
Сега съм на тема избор на подарък за РД на Момчил - т.е колело. Харесах си на Дино едно с оранжеви гуми  Blush  http://vento-bike.free.bg/html/vento-kids_16__2.html - ей това. Трябва да се качи на него , да видя дали ще му е удобно 16"  Thinking
Диана, банските с банели не оправят ли положението поне малко? Що ще се мъчиш със сутиен на плажа?

# 271
  • София
  • Мнения: 2 437
Пателина, има един магазин само за колела на Каймакчалан и Ситняково. Имаше голям избор на детски и може да наминете от там да пробвате как щее положението.
А за банелите...не, трябват дебели здрави презрамки и дебееел ластик през гърба. А такива бански няма. Особено с голяма чашка и малка подгръдна. След Любака си купих един на Триумф, не ме питайте за колко пари, който горе-долу вършеше някаква работа. Сега гърдите така увисват и сутиена не ги държи, че тази част около торса минава под мишниците и се качва на раменете. Представи си бабите на плажа за да е по-образно...тези с увисналите големи ц***. Само ножа ще ме оправи...все пак съм на 30г още.  Sad

# 272
  • Мнения: 480
Дианка, много хубав подарък, браво на мъжото!  Flutter И моя ми предлага да си туря силикон, ама ме е шубе. И аз като Тиа. За "рационализация" като например корекция на зрението - бих се навила, ама иначе много страшно ми звучи.
Между другото, братовчедка ми си прави преди две седмици корекция на носа тук в Пловдив, еми ... страхотно й стана. Няма нито белегче, нищо. Вика много малко болеше, но си е струвало да го изтърпи.

Пателинка, чудесно е колелото.  Hug

Камий, чакаме снимки с обичките!  Flutter




# 273
  • Мнения: 4 183
Диана, и на мен ми се иска корекция, по-натам, де.

За банските - аз така се отчаях миналата година... купих си накрая цял, като някоя баба. При мен виси всичко от кръста нагоре.. такава ми е структурата...
А аз сутиените съм се отчаяла - от 70B сега съм на 85C/D. Как стана тая, не зная. Купих си преди една седмица два, и двата ми стягат.

Нина, благодаря, че питаш. Утре сме на диагностика да кажат какво точно й е и какви части трябва да търсим. После трябва да задействаме търсенето на по-евтини, но нови части. Решила съм да не се ядосвам - ако излезе, че е много скъп ремонта на пустия вариоматик, ще пробваме да сложим нормален автоматик, ако и той излезе скъпо, ще слагаме ръчни скорости... и ще ръчкам, какво да се прави... Сега чакам... пфу.

# 274
  • Мнения: 796
Диана, много хубаво си решила за операцията на бюста. Аз също съм с голям бюст и сега вече положението и при мен е същото. Мъжът ми също иска да си възстановя някакси предишната форма Wink и е навит да се оперирам. И аз нужда от силикон нямам, а лифтинг. Ти проучила ли си как стоят нещата с тази точно интервенция? Силикон не бих сложила при никакви обстоятелства, обаче, дано при лифтинга не се налага слагането му. Ако искаш, пиши ми на лични Simple Smile

# 275
  • Мнения: 4 183
E, недейте на лични де, има и други потърпевши от гравитацията Wink
Сериозно, и аз се интересувам,  ще е по-натам, живот и здраве, но все пак не е лошо да знам повече по въпроса.

# 276
# 277
  • София
  • Мнения: 2 437

Гушлева, като хищник дебнеш  Joy

За съжаление нищо не пише там за лифтинг и намаляване. Изкълвах го отдааавна. Само питанки има по темата  Confused

Мартеа, моя приятелка ще си прави операция скоро. Моля се всичко да  е ОК. Тя е с много малки гърди, но много увиснали. Навсякъде, където е ходила са й казали, че само със силикон няма да мине, а че са необходими две операции- лифтинг + поставяне на силикон.
При лифтинга ще трябва да се махне ареолата+ разрез надолу по гърдата и разрез под гърдата. Силикона ще е подмускулно.

Нямам представа при теб как е положението, но не винаги силикона спасява.

При мен и при Дона ще е лифтинг по описания начин + намаляване (аз искам), без силикон.

Спряла съм се на Тонев, от който има доста доволни и цените са прилични. За съжаление при Георгиев е мноого трудно да се отиде на преглед, опашките били огромни и много се чака. От Динев има доста недоволни и като отношение- също. Иначе той ми беше най-удобен...оперира във Вита.
Лично аз не съм обикаляла още, защото не съм докарала телосложението, при което ще правя операцията.
Говоря на база малкото прочетено, което пише в тялото.бг и моята приятелка.

Единственото кофти е, че нямат много опит в намаляването на бюста, защото тези операции са рядкост, както и белезите след операцията- голями са и не стават невидими Simple Smile

# 278
  • Мнения: 2 407
Ей на моя вълна сте..
Дианче Ники Георгиев е най-добрия.Има и един хирирг в Пловдив,ще питам за координати ако искаш.Браво че си се решила.
Ники не си дърпа ушите,все едно няма,от време на време я питам и тя казва ,че въобще не я боли.
Медицински са,с камъчета,тип топчета,мнгог са сладки.
Пателинке колелото е страшно.
Мерси за комплиментите за татутата ми!  bouquet

# 279
  • Мнения: 995
Здравейте,

Ние с Ава два дни гледахме баба ми, докато леля ми( която по принцип я гледа) е на гости на малкото си внуче. Малко е сложно, но по-просто не може Simple Smile

Обеци не сложихме въпреки натиска на свеки, не за друго ами, защото Станислава в последният момент си промени мнението.

Гледам, че ма'ате боцки из темата Laughing.
Някои мъже са за пример и туй то. Браво Диана, кат' си се женила не си спала! Wink
Мартеа, честита кола! Дано скоро и евтино приключи ремонта, за да влезеш във владение!
Японските коли са най-здрави и рядко се развалят. Но развали ли се нещо пък, все едно си купуваш нова Peace

Рожденният ден на детето е след по-малко от месец, а аз още се попипвам. Чудя се какво да правя. Много искам да събера всички на пикник, но рискът с прогнозата е мноого голям. Иначе ще трябва две партита, а ако е на градина -три ooooh!
Иначе мойта ежечасно си поръчва подаръци на лели и баби. В резултат вече получи първият си подарък- комплект за къпане на голямо бебе. Но бяхме в леля, а там имаше само една играчка прасе. Ей, смъкна му четината, разката му фамилията от къпане.
Със сигурност пропускам някоя тема...сори Blush

# 280
  • Мнения: 1 101
Мартеа, подушвам че сме от една порода Wink Другата седмица, ако ми остане ред от постоянни нощни, отивам. Много ми харесват татусите над дупето, но пък вече всяка втора има. Аз искам нещо по-лично - само за мое и на любимия ползване, не толкоз за показ Blush Wink Но пък наистина много ми харесват татуировките на кръста Thinking Ще пообмисля още малко...

За гърдите, моите по принцип са малки, нямам нужда от сутиен, дори докато усилено кърмех толкова години. Сега Дени суче веднъж на 24 часа и определено намаляха доста, направо мога да кажа, че пак се стопиха Embarassed Та пред мен по-скоро стои въпроса за уголемяване, ама няма да ме огрее никога - хем финансово не можем да си го позволим, хем аз не искам, пък и нямам комплекси от това и не го смятам за нужно. За сега.... Wink

# 281
  • Варна
  • Мнения: 5 574
Гледам за разкрасяващи процедури говорите. На мен един нож няма да ми помогне. Освен някъде месомелачка да предлагат, че да махнат излишното и да изляза първа убавица:oops:
Ние с Ивчо сме си във Варна за два-три дни. Прибрах се да присъствам на пролетното тържество на Детелника, което е утре.
Сега обаче ще се пръсна от притеснение, защото майка ми отказва да спи в жилището на дядо и сега той е сам и ако тръгне да става през нощта.  Sick
Ох имам чувството, че се опитвам да се срежа на две и да оставя по една половинка на двете места.

# 282
  • Мнения: 4 183
Деспинка, ама хич не ти е леко...
Да се разкъсваш така, и то между децата си. Няма ли кой друг да помогне за гледането на дядо ти? Направо не е човешка тая ситуация за една майка...

# 283
  • Мнения: 796

Гледам, че ма'ате боцки из темата Laughing.
Катка,  много сладко чувство за хумор имаш Laughing Hug
Дианка, искаш да кажеш, че първо трябва да се вталим и после да ни щръкнат циците ли? А това, че белезите не се изличават ме притеснява Sad И аз бях чувала, че тази операция е по-сложна от  слагането на силикон. А Н. Георгиев наистина ли е най-добър? Thinking Извинявам се на другите, май прекалих с тази тема Embarassed

# 284
  • Мнения: 2 407
Един от най-добрите е.Поне за мен и, а и приятелки са се правили при него и няма забележки.

Общи условия

Активация на акаунт