Великден цветен приближава - пазарджишки майки за базар се стягат(6)

  • 17 033
  • 316
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 214
winter аз трябва ли да ти пиша инфо-имена, егн...  bouquet
Всички които ще се на базара.

Цитат
Мисля, че това какво да се дари на бебешкия, трябва да го обсъдим ВСИЧКИ    Иначе никакъв проблем да съдействам за пързалка, люлки, катерушки или друго...

Ама нали го обсъждахме на срещата при Борянка, нали тогава набелязахме или колички или пързалки. newsm78
Колички разбрахме че не става, не ги извеждат Sad Затова остават пързалки.

Цитат
В този ред на мисли - останаха доста пари от базара, имаме пари не само за пързалка за бебешкия, а и за още домове
Яна мисля че се бъркаш, защото като знам колко пари ни останаха newsm78 няма да стигнат и за дръжки от пързалката Laughing
 newsm78 newsm78 newsm78 чудя се какво още трябваше да пиша.
С Гери за шишетата се разбрахме.
Момичета трябва да обсъдим някой неща за пазара, молба от софиянките.
Хайде да се видим или да пиша на всеки лични?
Как сте тези дни?
Чаршафите от Лидия са у мен, има ли желаещи да отидат в дома?
 

# 76
  • Мнения: 1 938
    Свързах се с г-жа Генова, директорката на ЦДГ "Пролет". Предадох и, че датите за базара са уточнени. Можем да разчитаме на тяхната помощ.  Peace

# 77
  • Мнения: 2 214
Момичета личните дани ми трябват да ги пратя в София. Praynig
Те ще подават информация към кметствата във всеки град, за да знаят там  кои са тези които ще участват във базара. И по принцип кои са тези, които могат да се представят от името на движението.
За да нямало злоупотреби. Peace

Момичета, забравих да ви кажа за самозалепващото фолио. Проверих в Домко линеен метър с ширина 45см струва 3 лева с ДДС, като има поне 10 различни модела. Доколкото помня (Ванче, подсещай) най-ниската цена за картинките беше 1.25 без ДДС. Доколкото го изчислих фолиото в Домко е по-евтино. Смятайте вие. Кажете какво мислите, какво да правим?

Последна редакция: пт, 28 мар 2008, 23:27 от winter

# 78
  • Мнения: 2 577
Лили, ами тези пластмасовите пързалки са около 150лв и къщичките са по толкова в Практикер, стига да не бъркам, но там някъде варираха цените.
Борисова видях и ми каза, че са направили 100 картички за базара.

# 79
  • Мнения: 941
Мисля, че Лили има предвид от този вид, които ще слагат в града и по селата ....

http://mpi-bg.com/index.php?a=2&b=1&lang=bg   

а НЕ тези, които са за домашно ползване и ги има в Практикер 

# 80
  • Мнения: 2 214
Яна те такива за по 150 лева имат 5-6 начупени.
Имах предвид хубави, на Гери мъже в момента за общината прави такива.
Тези които ги прави са големи и скъпи но аз за това я помолих да преговаря с "производителя" Simple Smile
за да го помолим заедно с голямата поръчка за общената да направи и за нашите деца, може би по малки но поне ще сме сигурни че няма да се развали след 3 дена.
Ама това е само още "сметка без кръчмаря" (май така се казваше) още не е ясно дали Светослав ще се съгласи.
Нека първо да се съберем за поне 15-20 мин за да обсъдим важните неща.

# 81
  • Мнения: 2 214
Момичета знам че сте заети, но трябва да приеме важно решение, затова ви моля да се срещнем.
Може би ще е по лесно ако пиша дата и час затова ето
Сряда 18.30 при Боряна

# 82
  • Мнения: 941
брой ме  Peace

# 83
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
И аз така  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 941
искам да ви кажа, че на Лили компютъра е сдал багажа и е възможно да не може да пише тук, но това, което е казала, остава - утре при Борянка  Peace

# 85
  • Мнения: 2 577
момичета, ходихте ли в бебешкия?

# 86
  • Мнения: 2 214
Засега ще мога да пиша само от работа, затова може да не съм много експедитивна Rolling Eyes
Утре Мими ще ми даде още една партида чаршафи и ако никой друг няма желание или възможности, ще отида сама в бебешкия.
Официално каня всички които участват във великденския базар на срещата днес в кафето на Боряна в 18.30

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 14:17 от winter

# 87
  • Мнения: 1 938
    Съжалявам че не успях да дойда. Боядисвах оградата на училището до 19.00 часа.  Tired
Ще участвам в базара.  Peace Ще намеря начин да се информирам за обсъжданите неща от срещата ви.  Peace

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Утре Мими ще ми даде още една партида чаршафи и ако никой друг няма желание или възможности, ще отида сама в бебешкия.
Извинете че се намесвам в темата ви, но не се стърпях да не изпратя много поздрави на мъниците и специални поздрави на Рая.  Heart Eyes Благодаря ви.

# 89
  • Мнения: 941
Срещата беше при Борянка, която дойде по-късно защото беше на концерт (завидях и  Twisted Evil )
Нели разбрахме, че е имала уважителна причина да не дойде, така че е извинена  Hug
Бяхме Беладона, Winter, Valary и Борянка...
Искам преди да дада отчет за срещата да благодаря на Valary, че е приела така присърце идеята и за невероятните красоти, които е сътворила и които част от тях донесе   bouquet
Надявам се да се престраши и да започне да пише и в ТАЗИ тема   bouquet
Реши се:
1. Ваня да попита за трансперант на винил, пълноцветно 2 метра на 0.80м
2. Реши се, другата седмица да отидем до лесичово, за да премерим колко точно е мястото, което трябва да украсим със стикерите и след това Лили да ги вземе от Практикер (ако е от друг магазин, моля Лили да ме поправи, защото не съм сигурна къде точно ги е гледала)
3. Реши се дарението, за бебешкия да го оползотворим за люлки. До 3-4 дена ще има възможност да се види проекта за въпросните люлки...
4. Реши се баджовете и цените как да изглеждат - по-късно ще дам линк към тях
5. Реши се до края на седмицата да се изчака за отговор от кметството и ако няма, тогава да се звъни
6. Предложението, което дойде от София, във връзка с базара се прие - за повече подробности на лични към winter или елфина
7. На 17 април, всеки който има желание за опаковане на предметите, слагане на цени, снимки на всяко изделие и т.н. ще се събираме, на едно място уредено от Лили
8. Понеже Беладона досега е нямала възможност да посети бебешкия (защото е работещо момиче), посещението ще е в събота. Лили няма възможност да дойде тогава, затова ще ходим с нашата кола, за да занесем останалите чаршави. Който друг има желание да дойде, да пише, за да се разберем  Peace
към mili.m - поздравите ще бъдат предадени  Heart Eyes
ЗА подсещане:
9. Лили - Брацигово
10. в. Знаме

Момичета очертава се национална медийна кампания обхващаща всички базари, които ще са под един надслов.
Ще се наложи и други да се включат във връзка с местните медии, надявам се че когато дойде това време, може да се разчита на съдействие.  bouquet
Ако някой има въпроси да пита  Peace
Очаква се да се пратят безплатни плакати от София...

Общи условия

Активация на акаунт