Преживявали ли сте СБС?

  • 15 533
  • 176
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 271
Но съм имала случай да сънувам починал много любим човек и то без да знам че е починал.

И на мен ми се е случвало. Както и други неприятни събития, не непременно смърт. Иначе съм атеист, но вярвам, че има "нещо", може би някакъв вид телепатия, не знам, но нещо, което обяснява такива неща.

Passiflora, много ми беше интересе съня ти за Рая, благодаря, че сподели!

# 136
  • Мнения: 985
...Раят е в главите на хората и аз го виждам така защото обичам гората и планината, хората, които обичат морето виждат море...

Аз, аз често сънувам море. Всяка вечер. Или на разсъмване- нали тогава протичал процесът на сънуване. Обичам морето. Обожавам го. Странното е, че сънувам и себе си. Знам, че съм аз, но изглеждам като друга жена. Винаги е една и съща и никога не съм виждала лицето й/си.

# 137
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Гледайте филма "БУДЕН" -Аwakе

# 138
  • Мнения: 740
Гледайте филма "БУДЕН" -Аwakе
Що?

# 139
  • София
  • Мнения: 15 498
Предполагам повечето от вас знаят, какво и се случи миналата година на дъщеря ми. След като се събуди, нямах търпение да я питам какво е видяла докато беше в кома.Всъщност нищо не беше видяла, но пък беше сънувала всякакви щуротии, че се жени за арабски принц, че друга,която искала да се ожени за него я търсела да я убие, че има бебе, че разни с ножове и спринцовки си правели експерименти с нея, по цяла нощ я бодели и и режели корема. Но това пък е обяснимо, като се знае, че цялата беше нарязана и е усещала когато са и правели превръзките и са и взимали кръв за изследвания или са и сменяли системите.Но тунели, бяла светлина или да се вижда от горе не и се е случило.

# 140
  • Мнения: 101
Гледайте филма "БУДЕН" -Аwakе
Гледах го, хареса ми, силен филм... на главния герой се случва точно това - по време на операция излиза от тялото си и вижда всичко, което се случва... и разбира разни неща, но няма да разказвам повече, да не развалям удоволствието на тези, които искат да го гледат!
А по темата - преди много време имах СБС, всъщност не точно СБС, но бях извън тялото си, спях и се виждах отгоре как съм легнала и спя, човека до мен, всичко, в подробности, виждах и сребриста нишка, която ме свързваше с тялото долу, но се уплаших и се стреснах и се събудих и бяхме точно в позата, която бях видяла отгоре...
Аз също много обичам морето и много често го сънувам - и бурно и тихо...

# 141
  • София
  • Мнения: 1 105
На мен ми се е случвало това с парализирането по време на сън, но честно казано ми е доста плашещо. Винаги ме е страх, защото имам чувството, че не съм сама в стаята, а дори не мога да си отворя очите, за да проверя дали наистина е така. Ако пък успея да ги отворя не виждам нищо, всичко ми е размазано и правя невероятни усилия да си държа очите отворени. И ми е доста тегаво. После като се събудя наистина, си мисля, че си е било просто сън, но явно не е така.

# 142
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Гледайте филма "БУДЕН" -Аwakе
Гледала съм го и не ме впечатли, защото е фантасмагория. Обаче това да не те хване упойката се случва и е най-ужасното нещо, което мога да си представя Sick

# 143
  • Мнения: 3 271
Гледайте филма "БУДЕН" -Аwakе
Гледала съм го и не ме впечатли, защото е фантасмагория. Обаче това да не те хване упойката се случва и е най-ужасното нещо, което мога да си представя Sick

супер гадно е, преживяла съм го. Добре, че успях да ги убедя тъкмо преди да започнат да режат. Ужасен спомен имам. И после новата упойка и кошмарното влизане в нея - не искам да си спомням!

# 144
  • Мнения: 1 058
Много интересна тема. На мен не ми се е случвало, но чета с интерес.
Някой беше писал, че има спомен от детството. На 2г и половина си разцепих главата и си спомням как стана. В стаята бяхме аз и една приятелка на същата възраст. Аз отворих вратата на гардероба да прибера бельо в чекмеджето и тя извика вратата пада. Аз погледнах нагоре и вратата ме удари по челото. После нищо. Когато съм споделяла с нашите те казват, че не мога да знам такова нещо, но уви помня го като, че ли е било вчера. Преди година същата врата пак падна. Не успя да ми разцепи главата, но преживях страхотен стрес.

# 145
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
но пък беше сънувала всякакви щуротии, че се жени за арабски принц
Не съм преживявала СБС, но съвсем наскоро и аз сънувах, че съм женена за арабски принц от 2001 година Shocked, но ме отглеждаше в някаква килия. Ужасно беше. И много често сънувам море, но бурно или вали дъжд, или аха да ме залее някоя вълна...  Confused

# 146
  • Мнения: 3 760
Никога не съм имала класическо СБС - в критични състояния съм изпадала, но нищо интересно не помня  Mr. Green
Обаче отделяне от тялото, с "класическото" (и разбираемо само хора, които са го преживяли) спокойствие...усещане за много по-важни и значими неща и т.н.... е, това го преживях, когато бях на 15 години. Без абсолютно никаква причина- при разговор с приятелка. Бяхме на море, говорехме за глупости (тогава сигурно са изглеждали значими)... Ами това е - видях се отстрани, дадох си сметка за незначителността на нещата, които ме вълнуваха по това време... по някое време погледите ни- моят и този на тялото ми , се напаснаха и изпитах огромно разочарование от факта, че трябва да се занимавам с дребни, незначителни нещица...

# 147
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Много ми беше интересно да прочета изживяванията ви. Ще следя темата.

# 148
  • Мнения: 595
Гледайте филма "БУДЕН" -Аwakе
По Дискавъри съм гледала филм за хора,които са преживели точно това-усещали са цялата операция без да могат да реагират.. Shocked

# 149
  • Мнения: 2 282
Чета с огромен интерес. На мен не ми се е случвало, но в "Тибетската книга за живота и смъртта" (изобщо според будизма) пише , че тези преживявания дават добра представа за част от това, което ни очаква след физическата ни смърт.

Общи условия

Активация на акаунт