НякоЙ полЗВА(л) ли УСЛУГите на speditor.net и TRANS

  • 22 941
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 093
Поли, не ми изкривявай думите. Нищо не съм хвалила.
Дидка каза, че имат фирма, умишлено попитах. Те си решават дали да се разтърсят подробно как точно да влезнат в бранша.
Относно оценките - говоря от опит, че фирмите с добри/лоши оценки са такива и от мой опит с тях.
Като цяло Спедитор е страхотен сайт, включващ много информация, полезни връзки, както Тополинка е обяснила. И съм сигурна, че се ползва масово.
Въпросът беше дали някой е ползвал Спедитор и какво да се прави с малкото камионче - всичко друго е лаф мохабет извън темата, за което се извинявам че направих такова отплесване (за оценките например).

# 16
  • Мнения: 7 430
Благодаря ви момичета  Hug

Една позната имат 5 камиона и каза, че е доволна от спредитор-а  Peace
Тя е туркиня и много неща изнасят и внасят за/от Турция. Вече не го използват, понеже са си създали контакти...и така.

На друга приятелка, мъжа и кара ТИР и собственика си взима курсовете пак от този сайт - най - вече изнасят дърва за Гърция, но ние нямаме международен лиценз и май в това ни е грешката  ooooh!

П.С. Сега се сетих нещо  - преди няколко седмици пихме кафе с тази туркиня, която е много готин човек и взе да ми разправя как за тези техни камиони платили 200лв. данък печалба  Crazy Да не ви казвам ние с това малко камионче колко внесохме  Sick
Викам си - аз ли съм най-честната Марийка  Confused

# 17
  • Мнения: 9 093
Като каза за дървата, ние много често движехме такива курсове, за Гърция специално, превозвачите бяха предимно частни лица, такива като вас Simple Smile

# 18
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Преди време,съпругът ми беше регистриран във спедитора.Следях сайта непрекъснато и като излезеше нещо,звъняхме веднага.Имахме доста курсове предимно за Гърция и Турция.Преди известно време обаче се отказахаме.Нямахме физическата възможност да се занимаваме и със това,защото работата ни е във съвсем друга насока.По нова година що портокали и мандарини пренесохме....... Tired

Общи условия

Активация на акаунт