Токчетата !!! необходимост или модно недоразумение

  • 12 676
  • 110
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 479
От утре тръгвам на работа с маратонки, къси панталонки и секси потниче.  Joy. Как не съм се сетила по - рано  ooooh!. Сигурно, защото съм от тази 1/N-та от всички, които се разхождат наоколо....

# 16
  • Мнения: 2
Здравейте

Това е първата тема, която отварям и моля да бъда извинен ако раздела е неправилен .
Въпросът ми е към жените да изкажат мнение за токчетата. В смисъл каква е причината да се носят, не е ли изключително глупаво да си смазвате пръстите на краката с уникално неудобни обувки и с каква цел се прави това . Ако е с цел да сте по високи каква е причината да сте по високи ? Може би да достигате листата на дърветата ?!  Възможно ли е да единствената цел да е трениране на прасеца ?
За неудобните обувки ли питаш или за високите токчета? ВИсоките токчета не са критерий на неудобни обувки. Иначе аз съм висока и нося високи токчета и единствената ми цел не е да си тренирам прасците а крак с висок ток изглежда много по-добре от такъв обут с маратонка например, не мислиш ли?!

Ами не всъщност  Rolling Eyes това е някаква много смотана заблуда която мъти плоското ви мислене за съжаление Rolling Eyes

с висок ток изглеждаш смешно, защото да ходиш само върху 3-4 см² на мен лично ми изглежда дори и болезнено.

страшна простотия е да ходиш на пирони, по лесен и неудобен начин да се пребиеш и да ти е неудобно със сигурност няма  Rolling Eyes

ти ако разчиташ на токчета за да изглеждаш готино много си го закъсала.

а пък мен лично, много повече ме привлича и ми харесва, сладко облечено момиче от колкото елегантно/официално
нежна рокличка, или някаква друга лека дрешка, с леки равни обувчици, или дори спортното облекло ми харесва много, много по секси ми е от някаква кобила накикерена на изкувствено неудобни дрехи, с потропването на кобила, сочно намазана с всякакви боклуци по лицето и с някаква супер неудобна грозно/смешникаква пола приличаща на усмирителна ризница за долна част на тялото, много по секси е да видиш сладко момиче в меки и удобни дрешки от мазна патрава кобила накикерена на пирони с възможно най-неудобните дрехи които може да навлече. Тези дрехи с които се носят токчета ме отвръщават. Няма смисъл да се правим на чучела.



Обожавам да виждам жени които носят високи токчета (само да не са някакви пародии), хем след това ги болят краката хем го правят заради мъже, какво по-хубаво ....


 Mr. Green

Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 11:09 от Danny³

# 17
  • Мнения: 2 479
Чудя се защо хора, които явно не са носили повече от ден ( ако изобщо някога са обували, де ) обувки с високи токчета, правят тук генералния извод колко това е неудобно, че чак и болезнено newsm78. Когато отивам да играя навън с децата, обикновено си обувам маратонки. Когато, обаче, излизам и ходя на работа, обикновено обувам обувки с високи токчета. Токлова ми е рутинно да си ходя с такива, че не правя разлика дали съм на 2 или на 12см. Мога и да тичам с тях - налагало се е дори. Нормално е ако ходиш само с равни обувки и решиш по някакъв повод да сложиш високи, в началото да изглеждаш като чапла. Но на тези, които ги носят редовно не мисля, че им се случва, нито че изпитват някакви страдания само за да изглеждат добре. 

# 18
  • Мнения: 64
Токлова ми е рутинно да си ходя с такива, че не правя разлика дали съм на 2 или на 12см. Мога и да тичам с тях - налагало се е дори.

Lib, мисля че в поста си не съм визирала никого конкретно, и съвсем не съм искала да те обидя персонално, и както написах в началото "зависи от случая и повода". Разбира се дори и не съм споменавала мисля, че трябва служебното ти облекло да изклежда спортно, та по този повод считам иронията ти за излишна и смятам да я подмина.
Аз също съм от хората които трябва да изглеждат, ако не строго делово, то поне прилично в работно време, но мисля, че темата не беше "За и против токчетата на работа".
Но темата се разводни, така че спирам.

# 19
  • Мнения: 2 479
Токлова ми е рутинно да си ходя с такива, че не правя разлика дали съм на 2 или на 12см. Мога и да тичам с тях - налагало се е дори.

Lib, мисля че в поста си не съм визирала никого конкретно, и съвсем не съм искала да те обидя персонално, и както написах в началото "зависи от случая и повода". Разбира се дори и не съм споменавала мисля, че трябва служебното ти облекло да изклежда спортно, та по този повод считам иронията ти за излишна и смятам да я подмина.
Аз също съм от хората които трябва да изглеждат, ако не строго делово, то поне прилично в работно време, но мисля, че темата не беше "За и против токчетата на работа".
Но темата се разводни, така че спирам.
Не съм обидена, извинявай ако аз съм те обидила. Стана ми смешно просто като си представих ефекта, който бих предизвикала, появявайки се на работа във въпросното облекло и не можах да се сдържа... Laughing

# 20
  • Мнения: 417
Аз доскоро не обувах обувки без ток.Както на някой му е неудобно на високи токчета така на други им е неудобно на такива без ток.Който не може -да не носи

# 21
  • Мнения: 46 520
Обувките с токчета са грозни и смешни (потракването на препускаща кобилка е уникално Joy
Имам едни на майка ми, които ми е дала уж да се правя на жена  Laughing стоят си в гардероба  Rolling Eyes

Но моето и твоето мнение нямат никакво значение, всеки обува това, което му харесва Peace

# 22
  • Мнения: 418
Според зависи от тоалета.В началото и на мен ми бяха неудобно, но сега мога и да бягам с тях Simple Smile



според зависи и от превозното средство-кракомобил...личен автомобил...градски транспорт...много зависи Laughing

# 23
  • Мнения: 3 611
Абсол*тно недоразумение са тва токЧетата. Сьвсем наскоро имах една слуЧка, след която 3 ноЩи не можах да спя от срам пред себе си... ужасно, ужасно... doh

# 24
  • София
  • Мнения: 228
Харесвам токчета и то много, ноооо.... обуя ли такова нещо и направо не мога да контролирам краката си. Какво кълчотене пада... За сметка на това си купувам редовно и все си мисля " Тези вече ще ги нося!"  Е, резултатът е около 20 чифта обути по веднъж, прокълнати и заплюти след това и никога вече не обути токчета.  Joy

# 25
  • Мнения: 1 599
Определено високият ток придава повече елегантност и женственост на един тоалет облечен от жена.
Peace  newsm10

съгласна съм с теб!! Обувката зависи от тоалета с който си не става официална рокля с ниски токове...естествено, че ще е с висок . Всичко е до навик свикнеш ли да носиш високи токове няма да искаш да сложиш нисък. И не високите токове не са неудобни.. Има обувки не удобни...  Аз нося и с високи токове и с ниски....

# 26
  • Мнения: 40
Нося обувки с много високи токчета, както и със съвсем равна подметка. Зависи с какво съм облечена и къде отивам. Но честно казано откакто родих се научих да ходя на равни обувки, преди това носех само с токчета и ми беше супер удобно, въпрос на навик

# 27
  • Мнения: 2 161
Има обувки с високи токчета,които усещам като пантофки.Въпрос на качествена обувка,не на токче.

# 28
Не всички обувки с ток са неудобни, както и не всички равни обувки за удобни. Определено харесвам тънките токчета, нося такива, естествено не навсякъде.

# 29
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Токчетата са необходимост лично за мен........Ужасно ги харесвам чувствам се и по висока и по женствена..... Laughing Laughing
А пък за романтични изненади няма по красива гледка от чифт луксозно белио .....красиво краче във красиво високо токче... Peace

Общи условия

Активация на акаунт